Obnoviť stránku
Počas sviatkov 10.4. a 12.4. je otvorený iba  showroom v Bratislave. V pondelok (13.4.) sú všetky pobočky zatvorené, ale stále sme tu pre vás online.

Ospravedlňujeme sa za prípadné meškanie doručenia objednávok z dôvodu kontrolných opatrení realizovaných v rámci nariadenia vlády SR a následného zdržania zásobovania.

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P

-15%
45,90 €
38,90 €
32,42 € bez DPH

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P

Monitoring domácnosti v plnom rozlíšení

Inteligentná bezpečnostná kamera Xiaomi Mi Home Security s rotačným mechanizmom ponúka oproti predchádzajúcej generácii vylepšenú kvalitu obrazu a vynikajúci zorný uhol, ktorý zaujíma plných 360°, vďaka čomu získate dokonalý prehľad nad monitorovaným priestorom. Samozrejmosťou je prepojenie kamery s mobilnou aplikáciou, ktorá umožní vzdialený prístup k nasnímaným záznamom a pohodlné ovládanie kamery na diaľku.


Kľúčové vlastnosti bezpečnostnej kamery Xiaomi Mi Home Security 360°

 • Detailné záznamy vo Full HD rozlíšení 1080 p
 • Infračervené nočné videnie až na vzdialenosť 9 m
 • Vylepšená detekcia pohybu AI
 • Vstavaný mikrofón a reproduktor na obojsmernú komunikáciu
 • Kódovanie videa H.265
 • Bezdrôtové WiFi rozhranie na vzdialený prístup
 • Mobilná aplikácia Mi Home (iOS, Android)
 • Napájanie cez USB kábel
 • Slot na microSD kartu (až 64GB)
 • Možnosť inštalácie kamery na strop
 • Súčasťou balenia je napájací kábel a užívateľská príručka.

360° panoramatický výhľad

Tichý rotačný motor umožňuje pohyb kamery v dvoch smeroch, vďaka čomu je dosiahnutý 360° pozorovací uhol v horizontálnom smere a 96° vo vertikálnom smere. Kamera sa teda postará o pokrytie celého priestoru, takže budete mať vždy dokonalý prehľad o dianí vo vašej domácnosti a v prípade potreby budete môcť rýchlo zasiahnuť.


Vylepšené nočné videnie

Kamera Xiaomi Mi Home Security je vybavená novou farebnou technológiou Shimmer, ktorá vyhotovuje farebné snímky aj pri slabom osvetlení bez nutnosti využitia infračervených lúčov. Vylepšená clona so svetelnosťou F2.1 prepustí viac svetla, vďaka čomu je obraz jasnejší a detailnejší. V prípade nočných záznamov kamera aktivuje IR senzory umiestnené okolo šošovky, pomocou ktorých dokáže spoľahlivo detegovať pohyb až na vzdialenosť 9 metrov.


Šikovná mobilná aplikácia

Vďaka vzdialenému prístupu môžete sledovať dianie vo vašej domácnosti priamo na vašom smart mobilnom zariadení takmer odkiaľkoľvek. Mobilná aplikácia Mi Home umožní prehrávať zaznamenané videá rýchlosťou 2×/4×/16×, spravovať nahrávky, diaľkovo ovládať kameru alebo viesť obojstrannú komunikáciu s členmi vašej domácnosti.

Technológia kódovania videa H.265

Moderná technológia kódovania videa H.265 poskytuje plynulejšie a podrobnejšie videozáznamy a zároveň šetrí šírku pásma počas bezdrôtového prenosu záznamov v sieti. Pri rovnakom počte pixelov zaberie ukladanie videa s kompresiou H.265 o 50 % menej kapacity, než tomu bolo pri staršom type kompresie H.264. Záznamy je možné ukladať na pamäťovú kartu microSD, alebo môžete využiť bezpečné cloudové úložisko s podporou šifrovania dát.


Obojsmerná komunikácia

Vďaka integrovanému mikrofónu a reproduktoru môžete prostredníctvom kamery na diaľku komunikovať s členmi domácnosti alebo s vašimi domácimi miláčikmi. Komunikácia prebieha cez mobilnú aplikáciu Mi Home, ktorá zaistí prenos vášho hlasu priamo do reproduktora kamery a vy na displeji telefónu môžete okamžite sledovať reakciu.Pokročilá detekcia pohybu

Bezdrôtová WiFi kamera Xiaomi Mi Home Security je vybavená senzorom na inteligentnú detekciu pohybu. V prípade podozrivej aktivity ste ihneď informovaní prostredníctvom mobilnej aplikácie a kamera začne zaznamenávať desaťsekundové snímky, ktoré tiež ukladá na vloženú pamäťovú kartu. Ihneď sa tak môžete presvedčiť, či ide o nepozvaných hostí, alebo len o neposedného domáceho maznáčika.4,6
hodnotilo 241 zákazníkov
10 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Pripojenie

Pripojenie WiFi

Konektivita

Podporované OS Android , iOS
Kompatibilita Google Assistant, Amazon Alexa
Napájanie sieťové
Jazyk aplikácie v angličtine , v nemčine

Vlastnosti

Použitie vnútorná
Rotácia Áno
Nočné videnie Áno
Vyhotovenie otočná
Funkcie detekcia pohybov, PIR senzor, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, cloud platforma

Video

Rozlíšenie displeja 1920 × 1080 px
Max. dosvit nočného videnia 9 m
Zorný uhol 360 °
Kompresia videa H.265

Vstupy a výstupy

Rozhranie MicroSD/SDHC slot, WiFi
Slot na pamäťovú kartu MicroSD
Max. veľkosť SD karty 64 GB

Rozmery

Šírka 78 mm
Výška 115 mm
Hĺbka 78 mm

Využitie

Rozšíriteľnosť otvorený systém
Oblasť využitia Zabezpečenie
Kód:  XI500m1
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  473432
Odkazy: Stránky výrobcu
WEB6