Obnoviť stránku

WHOOSH! Screen Shine On the Go XL čistič obrazovek - 100 ml

16,90 €
14,08 € bez DPH
Pri kúpe 1 ks 16,90 €/ks
Pri kúpe 2-4 ks 16,56 €/ks
Pri kúpe 5-9 ks 16,06 €/ks
Pri kúpe 10 a viac ks 15,20 €/ks

WHOOSH! Screen Shine On the Go XL čistič obrazovek - 100 ml

Máte radi poriadok a pravidelne doma upratujete? Nezabudnite na displej vášho zariadenia! Veľmi účinný čistič obrazoviek WHOOSH! Screen Shine On the Go XL v 100 ml balení je 100 % prírodný, netoxický a bez alkoholu. Každý displej perfektne vyčistí nielen od odtlačkov prstov a prachu, ale tiež od nebezpečných vírusov a baktérií. Čistič vytvorí na displeji tenkú nanovrstvu, ktorá zaistí príjemný sklz prstov a zároveň skvelú odolnosť proti odtlačkom. Po vyčistení je displej ako nový, čistý a žiarivý. Na ruky máte mydlo, na obrazovku WHOOSH! Screen Shine On the Go XL. Súčasťou balenia je handrička s antimikrobiálnou a antibakteriálnou úpravou.

Vlastnosti čističa obrazoviek WHOOSH! Screen Shine On the Go XL

  • Perfektne očistí displej od odtlačkov prstov, prachu a iných nečistôt
  • Dokonale ničí vírusy a baktérie na displeji
  • Čistič WHOOSH! je 100 % prírodný, netoxický a bez alkoholu
  • Zaistí príjemný sklz prstov po displeji a odolnosť proti odtlačkom
  • Displej je po vyčistení ako nový, čistý a žiarivý

Bezpečné čistenie s WHOOSH! Screen Shine On the Go XL

Čistič je bezpečný pre všetky obrazovky, puzdrá a kryty. 100 % prírodné zloženie bez škodlivých látok zaisťuje bezproblémové užívanie aj deťmi. WHOOSH! je dokonca bezpečný aj po požití ústami. Priložená handrička má špeciálnu antimikrobiálnu a antibakteriálnu úpravu PROTX2. Utierajte váš displej častejšie, bude viac a viac odolnejší proti zašpineniu. Čistenie vašej obrazovky ešte nikdy nebolo tak účinné a bezpečné!

Čo ste možno nevedeli

Dotykové displeje dnes vládnu domácnostiam. Ale viete, že cez tieto displeje sa vie šíriť až 30 % vírusov? A že priemerný displej mobilného telefónu je 10× špinavší než záchodová doska? Nečistoty, ktorých sa v bežnom živote obávame, sa ľahko na displeji zachytia a môžu vám značne znepríjemniť život. Ďalšie štatistické prieskumy dokazujú, že 18 % mobilných telefónov je kontaminovaných stafylokokom a 16 % dokonca fekálnou flórou. Jediným zaručeným prostriedkom na udržanie čistoty na displejoch je ich časté ošetrovanie pomocou účinného prostriedku na to určeným. Nešetrite na nesprávnom mieste, obstarajte si WHOOSH! Screen Shine On the Go XL!
Obsah balenia:
1× čistič na displej
1× handrička s antimikrobiálnou a antibakteriálnou úpravou
Objem:
100 ml

4,7
Hodnotilo 21 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
7
používateľských recenzií
0,07 %
nízka reklamovanosť
Všetky hodnotenia
Kód:  EAWH001d
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  WH-1FG100XLENFR
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB11