Obnoviť stránku

WHOOSH! Screen Shine On the Go čistič obrazoviek - 30 ml

10,90 €
9,08 € bez DPH
Pri kúpe 1 ks 10,90 €/ks
Pri kúpe 2-4 ks 10,68 €/ks
Pri kúpe 5-9 ks 10,36 €/ks
Pri kúpe 10 a viac ks 9,80 €/ks

WHOOSH! Screen Shine On the Go čistič obrazoviek - 30 ml

Máte radi poriadok a pravidelne doma upratujete? Nezabudnite na displej vášho zariadenia! Veľmi účinný čistič obrazoviek je 100% prírodný, netoxický a bez alkoholu. Každý displej perfektne vyčistí nielen od odtlačkov prstov a prachu, ale tiež od nebezpečných vírusov a baktérií. Čistič vytvorí na displeji tenkú nanovrstvou, ktorá zaistí príjemný sklz prstov a zároveň skvelú odolnosť proti odtlačkom. Po vyčistení je displej ako nový, čistý a žiarivý. Na ruke máte mydlo, na obrazovku WHOOSH! Screen Shine On the Go! Súčasťou balenia je handrička s antimikrobiálneou a antibakteriálnou úpravou.

Vlastnosti

  • Perfektne displej očistí od odtlačkov prstov, prachu a iných nečistôt
  • Dokonale ničí vírusy a baktérie na displeji
  • Čistič je 100% prírodný, netoxický a bez alkoholu
  • Zaistí príjemný sklz prstov po displeji a odolnosť proti odtlačkom
  • Displej je po vyčistení ako nový, čistý a žiarivý

Bezpečné čistenie

Čistič je bezpečný pre všetky obrazovky, puzdrá a kryty. 100% prírodné zloženie bez škodlivých látok zaisťuje bezproblémové používanie aj deťmi. Čistič je dokonca bezpečný aj po požití ústami. Priložená handrička má špeciálnu antimikrobiálnu a antibakteriálnu úpravu PROTX2®. Utierajte váš displej častejšie, bude viac a viac odolnejší proti zašpineniu. Čistenie vašej obrazovky ešte nikdy nebolo tak účinné a bezpečné!

Čo ste možno nevedeli

Dotykové displeje dnes vládnu domácnostiam. Ale viete, že cez tieto displeje sa vie šíriť až 30 % vírusov? A že priemerný displej mobilného telefónu je 10× špinavší než záchodová doska? Nečistoty, ktorých sa v bežnom živote obávame, sa ľahko na displeji zachytia a môžu vám značne znepríjemniť život. Ďalšie štatistické prieskumy dokazujú, že 18 % mobilných telefónov je kontaminovaných stafilokokom a 16 % dokonca fekálnou flórou. Jediným zaručeným prostriedkom na udržanie čistoty na displejoch je ich časté ošetrovanie pomocou účinného prostriedku na to určeným. Nešetrite na nesprávnom mieste, obstarajte si WHOOSH! Screen Shine On the Go!
Obsah balenia:
1× čistič na displej
1× handričku
s antimikrobiálne a antibakteriálnou úpravou
Objem:
30 ml

 
4,4
Hodnotilo 35 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
8
používateľských recenzií
0,00 %
nízka reklamovanosť
Všetky hodnotenia
Kód:  EAWH001b
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  WH-1FG30ENFR
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB26