Obnoviť stránku

Bezkontaktný a bezpečný nákup

Doručujeme do 91 AlzaBoxov.

Rúška a ochranné pomôcky

Máme na sklade a ihneď k odberu.

Najširšia ponuka notebookov skladom

Notebooky na doma, na cesty alebo do školy.

WD Red 4 TB

-18%
143,90 €
117,90 €
98,25 € bez DPH

WD Red 4 TB

Profesionálne riešenie
pre vašu firmu.

WD RED
Bezkonkurenčná kapacita

WD Red 4000GB

Pevný disk WD Red je svetovo prvým modelom, ktorý bol vyvinutý exkluzívne pre systémy NAS. Vlastná jednotka je testovaná, aby bola využiteľná v nepretržitej prevádzke (24/7) v domácich alebo menších firemných NAS s jedným až piatimi pozíciami. Základom všetkého je až 35 % navýšenie štatistického ukazovateľa MTBF (strednej doby medzi poruchami), ktorý označuje strednú dobu v hodinách, počas ktorej sa očakáva, že zariadenie bude pracovať bezchybne.

3D Active Balance Plus

3D Active Balance Plus

Vylepšená technológia dvojitého zaistenia rovnováhy významne zlepšuje celkový výkon a spoľahlivosť disku. Pevné disky, ktoré nie sú správne vyvážené, môžu v systémoch s viacerými diskami spôsobovať nadmerné vibrácie a hluk, znižovať životnosť disku a po čase znižovať výkon.

NASware 2.0 – tajomstvo je v technológii

Tento pokročilý firmvér sa stará o bezproblémové začlenenie, robustnú ochranu dát a optimálnu výkonnosť v prostrediach NAS a RAID. Jedinečné algoritmy v NASware ladia výkonnosť, optimalizujú spotrebu elektrickej energie a šetria tak vašu peňaženku. Nižšia spotreba navyše znižuje zahrievanie disku, čo vedie k ďalšiemu zvýšeniu spoľahlivosti a životnosti. Inteligentný systém opravy chýb zabraňuje tomu, aby boli disky z poľa RAID vyradené kvôli príliš dlhému zotavovaniu z chýb. Pri nečakaných výpadkoch energie navyše NASware zaistí dokončenie príkazu pred vlastným vypnutím disku.

NASware 2.0 - tajomstvo je v technológii

Prečo zvoliť rad WD Red?

Prečo zvoliť rad WD Red?

  • Špecifické potreby NAS – desktopové pevné disky sú určené na použitie v stolových počítačoch a pri použití v systémoch NAS a RAID, neponúkajú zďaleka optimálnu výkonnosť ani ochranu pre vaše citlivé dáta.
  • Kompatibilita - pri pevných diskoch pre stolný počítač môže nastať problém s integráciou do systému NAS.
  • Spoľahlivosť - desktopových pevných diskov – nie sú schopné dlhodobo pracovať pri vysokých teplotách ani v nepretržitej prevádzke.
  • Systém zotavenia po chybe – desktopové pevné disky nie sú určené na použitie v prostrediach typu RAID a zahŕňajú ovládače, ktoré bránia ovládaču RAID zasiahnuť pri vzniku chýb vedúcich k zlyhaniu poľa RAID. Následná rekonštrukcia poľa RAID stojí užívateľa čas a zbytočnú námahu.
  • Hluk a vibrácie – disky stolových počítačov nie sú optimalizované pre minimalizáciu hlučnosti a vibrácií. Okrem zníženia užívateľského komfortu tak pri ich inštalácii do systémov NAS riskujete zníženie spoľahlivosti a životnosti

4,8
hodnotilo 391 zákazníkov
20 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Typ úložiska

Kapacita úložiska 4 000 GB (4 TB)

Použitie

Použitie Do počítača, Dátové úložiská, Interný

Vlastnosti

Funkcie Advanced Format, RAID
Maximálna hlučnosť 28 dB
Mean Time Before Failure 1 000 000 h
Work Load Rate 180 TB/rok

Rozmery

Šírka 101,6 mm (10,16 cm)
Výška 26,1 mm (2,61 cm)
Hĺbka 147 mm (14,7 cm)

Hmotnosť

Hmotnosť 680 g (0,68 kg)

Spotreba

Rad

Rad disku WD Red
Kód:  FW233a4
Záruka: 36 mesiacov
Produktové číslo:  WD40EFRX
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB1