Obnoviť stránku

V Alze je bohužel již odvoleno.

Máte zájem o další akce?
Kompletní podmínky
alzak - volte alza.sk

Čerpajte svoje dotácie

V prípade, že ste v termíne 4. 9. – 15. 10. 2017 nakúpili za viac ako 75 EUR vrátane DPH, máte nárok na dotácie. Svoje zľavové šeky nájdete v mobilnej aplikácii Alza.sk v sekcii „Moje zľavy“.

mobilná aplikácie Alza.cz - menu - Moje zľavy

Máte nejaké ďalšie otázky? :-)

 • Nepodarilo sa mi získať dotácie, v čom je chyba?

  Pokiaľ ste u nás nakúpili za viac ako 75 EUR vrátane DPH, máte na naše dotácie nárok. Poskytnutie dotácií môže chvíľu trvať. Ak však do 14 dní dotácie nedostanete, neváhajte sa preto obrátiť na našu zákaznickú podporu na tel. čísle: +421 257 101 800 a my vám ich už prihráme. Nesmiete však byť podnikateľ s IČO v zákaznickej registrácii.

 • Nepodarilo sa mi zadať do objednávky dve dotácie (zľavové šeky) na mnou vybranú skupinu produktov.

  V jednej objednávke je možné využiť len jednu dotáciu (zľavový šek) na jednu produktovú kategóriu. Produktovou kategóriou je napríklad sortiment parfumov/notebookov/hodiniek apod.

 • Koľko rôznych dotácií (zľavových šekov) môžem využiť v jednej objednávke?

  Koľko chcete, avšak každá musí byť z inej produktovej kategórie. Zároveň musí hodnota tovaru splniť minimálnu hodnotu nákupu pre danú dotáciu. Hodnota nákupu sa v rámci tovarov z jednej produktovej kategórie sčíta.

 • Aká je minimálna hodnota nákupu pre uplatnenie dotácií?

  Hodnota je napísaná na každé dotácii (zľavovom šeku) osobitne. Započítava sa aj viac kusov jedného produktu, alebo súčet ceny tovarov z rovnakej produktovej kategórie.

 • Keď nakúpim v rámci jedného dňa 3x a po sčítaní všetkých hodnôt objednávok vznike súhrnná čiastka 75 EUR, získam dotácie?

  Nie, čiastku 75 EUR je potrebné dosiahnuť v rámci jednej objednávky.

 • Kedy môžem dotácie uplatniť?

  Jednotlivé dotácie (zľavové šeky) je možné uplatniť od 1. 10. do 15. 11. 2017.