Obnoviť stránku

Vlastný štýl

Vystúpte z davu a oddeľte sa od bežnej šedi. Ukážte svoj štýl a ohromte okolie, alebo potešte originálnym darčekom. Iba na Alza.sk

Ochranné kryty

Službu možno využiť na ochranné kryty. Kryt je vyrobený z tvrdeného materiálu z polykarbonátových vlákien s následnou grafickou úpravou podľa vášho želania. Kryty môžete objednať v sekcii:

Tu sú dostupné najpredávanejšie typy inteligentných telefónov. Zvolíte službu Chcem svoj štýl, a potom už je to jednoduché. Vyberiete si obrázok z galérie alebo nahráte svoj vlastný.

MojePuzdro

Vyrábané exkluzívne priamo Alzou

Luxusné kryty MojePuzdro disponujú maximálnou ochranou vďaka krytu, a navyše aj ochranného skla. Oboje vyrobené na mieru vášho telefónu.

Skiny

Druhým variantom sú skiny  kvalitná samolepka špeciálneho zloženia s odolnou povrchovou úpravou a UV filtrom na zabezpečenie stálosti farieb. Skinom nielen vyjadríte svoju osobnosť, ale tiež ochránite vami vybrané zariadenie, ako je napríklad tablet, telefón alebo notebook. Špeciálny povrch navyše zabraňuje vykĺznutiu prístroja z ruky. V ponuke je viac ako 1 000 zariadení, ktoré sú vhodné na skin.

ukážka skinov

Na aké zariadenia možno skin nalepiť?

Zariadenie vám dodávame už upravené podľa vášho želania a vám tak odpadnú starosti s lepením skinu!

Kupujúci, ktorý na účely plnenia zmluvy zo strany predávajúceho dodá akýkoľvek obsah chránený právom duševného vlastníctva alebo akýchkoľvek iných práv tretej osoby (napr. vrátane práv, ktoré vyplývajú z ochrany osobnosti), zodpovedá za to, že boli v zodpovedajúcom rozsahu vyrovnané všetky relevantné práva tretích osôb. Ak kupujúci nezabezpečí vysporiadanie práv podľa predošlej vety, je povinný nahradiť všetky straty, ktoré z tohto dôvodu vzniknú predávajúcemu alebo akejkoľvek tretej osobe. Pokiaľ bude náhrada ujmy podľa predchádzajúcej vety žiadaná zo strany tretej osoby po predávajúcom, je kupujúci povinný predávajúcemu takúto ujmu uhradiť.

Ohlasy zákazníkov

  • Perfektná služba, detský polep tabletu urobil dcérke radosť, pridajte Hello Kitty :) - Lucie, LTLM D7
  • Super, odporúčam! Polep drží výborne a nekĺže z ruky! - Martin, Lumia 535
  • Konečne nemám iPhone ako všetci ostatní: D - Robin, iPhone 5s
  • Vyzerá to dobre a nepoškriabe sa mi veko, takže spokojnosť. - Katka, Acer Aspire E15
  • Z celkom lacného praktického telefónu, som urobil osobný darček, malo to úspech. - Jakub, Prestigio MultiPhone

Najčastejšie otázky

Mám možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy?

V prípade potlače SkinZone je možné zariadenie vrátiť a samotnú potlač si ponechať. Za potlač nie je možné vrátiť financie. Rovnako tak nie je možné vrátiť špeciálne úpravený kryt s motívom vlastného štýlu, keďže výsledkom tejto služby je tovar, ktorý bol upravený podľa priania spotrebiteľa, alebo pre jeho osobu. Preto nie je možné odstúpenie od kúpnej smlovy vykonať.

Čo keď sa mi kvalita krytu či SkinZone nálepky nepáči?

V tomto prípade treba zákazku reklamovať a ak naozaj nebude kvalita zodpovedať nášmu štandardu vytvoríme pre Vás nový vlastný štýl.

Ako dlho trvá doručenie?

Doručenie sa môže predĺžiť o 1 až 2 dni, podľa vyťaženia.
WEB16