Stick Deodorants
Stick Deodorants – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 138
Sponsored
OLD SPICE Captain 65 ml
5.29 €
8.14 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody fragrance woody, cooling, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 65 ml -...
Sponsored
OLD SPICE Whitewater 65 ml
5.29 €
8.14 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody fragrance woody, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 65 ml - 8.14 €/100 ml
HUGO BOSS Hugo 75 ml
Amazing Deal
11.90 €
Save 16.60 €
15.87 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, volume: 75 ml - 15.87 €/100 ml
OLD SPICE Whitewater 50 ml
from
3.99 €
9.58 €/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody fragrance woody, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - from 9.58 €/100 ml
OLD SPICE Original 50 ml
from
3.99 €
9.58 €/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick,, cooling, refreshing and relaxation, does not stain, long-lasting, travel, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - from 9.58 €/100 ml
OLD SPICE Deep Sea Solid Deodorant 50ml
4.79 €
9.58 €/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, cooling, refreshing and relaxation, does not stain, long-lasting, Quick-Drying, travel and for everyday use, volume: 50 ml - 9.58 €/100 ml
OLD SPICE Wolfthorn Solid Deodorant 50ml
4.69 €
9.38 €/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick,, antibacterial, protective and refreshing, travel, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - 9.38 €/100 ml
OLD SPICE Whitewater 85 ml
7.59 €
8.93 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, citrus fragrance citrus, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 85 ml - 8.93 €/100 ml
OLD SPICE Whitewater 4×50 ml
17.29 €
8.65 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick,, antibacterial, travel, volume: 200 ml - 4.32 €/pcs - from 8.65 €/100 ml
OLD SPICE Wolfthorn 85 ml
6.89 €
8.11 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, floral fragrance floral, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 85 ml - 8.11 €/100 ml
OLD SPICE Original Deo Stick 4 × 50 ml
17.29 €
8.65 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick,, cooling, refreshing and relaxation, does not stain, long-lasting, travel, against odor and for everyday use, volume: 200 ml - 8.65 €/100 ml
OLD SPICE Captain 85 ml
7.59 €
8.93 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody fragrance woody, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 85 ml - 8.93 €/100 ml
PURITY VISION Deocrystal 120 g
Great price
5.99 €
Save 0.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, hypoallergenic, does not stain, long-lasting and for everyday use, weight: 120 g
AXE Black solid deodorant for men 50 g
Amazing Deal
from
4.04 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, aromatic, refreshing, does not stain and long-lasting, weight: 50 g
Old spice Oasis Solid deodorant 50ml
4.39 €
8.78 €/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, aromatic, cooling and relaxation, does not stain, long-lasting, travel, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - 8.78 €/100 ml
OLD SPICE Captain 50 ml
4.79 €
9.58 €/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody fragrance woody, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - 9.58 €/100 ml
MONTBLANC Legend Spirit Deostick 75 ml
Great price
11.90 €
Save 1 €
15.87 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, aromatic, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, volume: 75 ml - 15.87 €/100 ml
Ben & Anna Solid Deodorant 40 g - Green Tea
from
4.84 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, spicy, antibacterial and refreshing, against odor and for everyday use, weight: 40 g
Old Spice Citron Solid Deodorant 50ml
4.39 €
8.78 €/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick,, cooling, refreshing and relaxation, does not stain, long-lasting, travel, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - 8.78 €/100 ml
OLD SPICE Captain 4×50 ml
17.29 €
8.65 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody fragrance woody, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 200 ml - 4.32 €/pcs -...
PURITY VISION Deocrystal 60 g
4.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, hypoallergenic, does not stain, long-lasting and for everyday use, weight: 60 g
Ben & Anna Solid Deodorant 40 g - Pink Grapefruit
from
5.27 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, citrus fragrance citrus, antibacterial and refreshing, against odor and for everyday use, weight: 40 g
BOROTALCO Solid Deodorant Pure 40 ml
from
3.42 €
10.05 €/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, fresh, protective and refreshing, against odor, volume: 40 ml - from 10.05 €/100 ml
Ben & Anna Solid Deodorant 40 g - Persian Lime
from
5.27 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, citrus fragrance citrus, antibacterial and refreshing, against odor and for everyday use, weight: 40 g
In the category Stick Deodorants on Alza.sk, we currently have a total of 138 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Tuhé deodoranty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Deo stiftek