Obnoviť stránku

TomTom Rider 500 EU pre motocykle Lifetime

-14%
388,90 €
334,90 €
279,08 € bez DPH

TomTom Rider 500 EU pre motocykle Lifetime

Objavujte ďalšie dobrodružstvo

Táto prvotriedna GPS navigácia je určená pre motocyklistov, ktorým poskytne všetky dôležité funkcie na precízne naplánovanie trasy a bezpečnú jazdu. Vďaka odolnej konštrukcii s krytím IPX7 zariadenie odolá pádu a nepriaznivému počasiu so zachovaním vysokej presnosti ovládania aj za prudkého dažďa. Súčasťou navigácie sú doživotné mapy celej Európy s možnosťou bezplatnej aktualizácie cez bezdrôtové WiFi rozhranie.


Kľúčové vlastnosti GPS navigácie TomTom Rider 500 EU pre motocykle

 • Vodoodolná konštrukcia (IPX7)
 • Možnosť ovládania displeja v rukaviciach – 2 režimy pre ľahké a ťažké rukavice
 • Plánovanie a analýza cesty cez aplikáciu MyDrive (WiFi alebo Bluetooth)
 • Správy zo smartphonu čítané nahlas
 • Kompatibilita s hlasovým ovládaním Google Now a Siri
 • Doživotné mapy celej Európy
 • Rýchlostné radary, TomTom Traffic
 • Bezdrôtové WiFi a Bluetooth rozhranie
 • Bezplatné automatické aktualizácie
 • Li-ion batéria s výdržou až 6 hodín
 • Duálna orientácia – zobrazenie na šírku aj na výškuInteligentná obrazovka s citlivým ovládaním

Navigácia pre motocykle TomTom Rider 500 EU disponuje 4,3" dotykovým displejom s inteligentnou obrazovkou, ktorá je plne ovládateľná v rukaviciach s možnosťou zvolenia režimu citlivosti pre ľahké a silné rukavice. Oproti predchádzajúcim modelom zariadenie disponuje dvojnásobným výpočtovým výkonom a päťkrát rýchlejším spustením. Navigácia ponúka intuitívne používateľské rozhranie, ktorého ovládanie je maximálne jednoduché a rýchle.


Nastavení náročnosti trasy

Kľukaté a kopcovité cesty

Navigácia pre motocykle TomTom Rider 500 umožňuje zvoliť náročnosť stúpania a frekvenciu zákrut v nízkej, strednej alebo vysokej úrovni. Vďaka tejto funkcii sa môžete vyhnúť nudným rovným cestám a vybrať trasu na adrenalínovú jazdu.

Bezplatné aktualizace

Aktualizácia prostredníctvom WiFi

Zariadenie je vybavené vstavaným WiFi modulom, pomocou ktorého môžete sťahovať najnovšie aktualizácie máp a softvéru bez nutnosti pripojenia navigácie k počítaču. Na nové aktualizácie budete upozornení automaticky.

TomTom Road Trips

TomTom Road Trips

Vyberajte zo starostlivo navrhnutých trás so zastávkami s panoramatickým výhľadom či občerstvením a užívajte si krásy kľukatých prímorských ciest, alebo ohromujúce horské stúpania.

Aplikace MyDrive

Plánovanie trasy v aplikácii MyDrive

V aplikácii MyDrive ľahko prispôsobíte trasové body, zvolíte úroveň kopcovitosti a frekvencie zákrut, alebo naplánujete okružnú jazdu s inou spiatočnou trasou. Svoje dobrodružstvo môžete ihneď zdieľať do vašej navigácie prostredníctvom WiFi alebo Bluetooth rozhrania.

Doživotná mapy Európy

Doživotná mapa Európy

Navigácia obsahuje predinštalované mapy Európy s aktualizáciou zdarma počas celej životnosti navigačného zariadenia. Získate tak aktuálne mapové podklady, ktoré vás bezpečne dovedú do cieľa.

TomTom Traffic

Služba TomTom Traffic

Služba TomTom Traffic vám prinesie neuveriteľne presné dopravné informácie v reálnom čase. Dozviete sa, kde sa doprava spomalila a prečo, takže získate dokonalý prehľad o tom, čo vás čaká na ceste a čomu je najlepšie sa vyhnúť.

inteligentné upozornenie

Inteligentné upozornenie

TomTom Rider 500 vás včas upozorní, ak sa blížite k rýchlostnému radaru a pripomenie vám rýchlostný limit v danom úseku. Takisto vás informuje o miestach častých dopravných nehôd a konci dopravnej zápchy, aby vaša jazda bola čo najbezpečnejšia.

Podpora hlasových asistentov

Podpora hlasových asistentov

Vďaka podpore hlasových asistentov Siri a Google Now môžete pohodlne ovládať prehrávanie hudby, hovorov či získať aktuálne informácie o počasí. Stačí prepojiť navigáciu s náhlavnou sústavou a hlasové príkazy zadávať priamo do mikrofónu.

Pozícia na výšku

Pozícia na výšku

Navigácia je vybavená inovatívnym otočným držiakom, ktorý umožňuje jednoduché prepínanie medzi zobrazením na šírku a na výšku. Ak otočíte zariadenie do vertikálnej polohy, zobrazí sa viac informácií o prekážkach a obmedzeniach, ktoré vás na trase čakajú, takže môžete lepšie predvídať.


5,0
hodnotilo 4 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča

Parametre a špecifikácia

Druh navigácie

Určenie Motocykel

Vlastnosti

Uhlopriečka 4,9 " (12,45 cm)
Rozlíšenie displeja 480 × 272 px
Vnútorná pamäť 16 GB

Funkcie

Výbava Bluetooth, WiFi
Špeciálne funkcie Mapy ČR + Európa , RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy) , QuickGPSfix (rýchle zameranie GPS) , Databáza radarov , Dotykový displej , Doživotná aktualizácia máp
Spôsob aktualizácie máp Cez mobilný telefón
Príjem dopravných informácií Rádiové vlny (RDS-TMC)

Hmotnosť

Hmotnosť 280 g

Rozmery

Šírka 136,8 mm
Výška 88,4 mm
Hĺbka 30,5 mm

Mapy

Mapy Andorra, Belgicko, Dánsko, Fínsko , Francúzsko, Gibraltar, Írsko, Taliansko, Lichtenštajnsko, Luxembursko, Malta, Monako, Nemecko, Holandsko, Nórsko, Portugalsko, Rakúsko, San Marino, Spojené kráľovstvo, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Vatikánsky mestský štát

Lokalizácia

Jazyk hlásenia Angličtina, Čeština, francúzština, Maďarčina, nemčina, poľština, ruština, Slovenčina, španielčina
Jazyk rozhrania Angličtina , Čeština , francúzština , Nemčina , poľština , ruština , Slovenčina , španielčina
Kód:  PP583n03
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  1GF0.002.00
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB21