Obnoviť stránku

Tescoma Krájacia doska AZZA 40 × 26 x 4 cm

31,90 €
26,58 € bez DPH

Tescoma Krájacia doska AZZA 40 × 26 x 4 cm

Každá gazdinka za svoj život pracuje s mnohými krájacími podložkami. K dispozícii má veľký výber - od jednoduchého dreveného lopárika, cez plastové podložky najrôznejších hrúbok, tvarov i veľkostí až po krájacie podložky z Tescomy. Samozrejme aj tie sú z rôznych materiálov. Kvalitatívne sa však radia k tým najviac ceneným. A to právom. Preto by múdra gazdinka mala vyberať práve tu.
   
Spomínaná krájacia doska je vyrobená z neobvykle kvalitného materiálu - vrstveného prírodného bambusu. Hrúbkou sa radí k masívnym typom. Výborne slúži na naklepávanie, porciovanie aj krájanie potravín. Krájacia doska je však zaujímavá nielen materiálom, z ktorého je vyrobená, ale aj tvarom. Tvarovanie spodnej strany totiž umožňuje zasunutie taniere alebo tácky, čo je výborné pri zhrňovaní nakrájaných potravín. Mierne spádovanie dosky k praktickému žľabu je prevenciou proti vytekaniu tekutiny na stôl. Krájacia podložka je opatrená úchytmi na bezpečnú manipuláciu a je vybavená povrchom s protišmykovou úpravou.
Údržba je veľmi jednoduchá. Stačí umyť pod tečúcou vodou a podložka je pripravená na ďaľšie použitie. Umývanie v umývačke však neodporúčame. Na tovar poskytujeme záruku 5 rokov.

4,6
hodnotilo 12 zákazníkov
20+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Materiál drevo
Vlastnosti Drážka na odvod tekutiny, Protišmykové nožičky

Rozmery

Dĺžka 40 cm
Šírka 26 cm
Výška 4 cm

Farba

Farba Hnedá
Kód:  ETS100h
Záruka: 60 mesiacov
Produktové číslo:  379890.00
Odkazy: Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB21