Obnoviť stránku
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Tefal Palacinková panvica 25cm Expertise C6203852

-16%
37,99 €
31,90 €
26,58 € bez DPH

Tefal Palacinková panvica 25cm Expertise C6203852

Tefal Palacinková panvica 25cm Expertise

Pripravte si lahodné palacinky rýchlo a ľahko vďaka unikátnej panvici, ktorá vám pomôže dosiahnuť vždy profesionálne výsledky. Panvica od popredného výrobcu Tefal s priemerom 25 cm disponuje extra odolným povrchom Titanium Excellence, inovatívnym indikátorom teploty, mohutnou rukoväťou, a aj výnimočne silným a odolným dnom. Pri príprave chrumkavých a dokonale nadýchaných palaciniek už nikdy nebudete chcieť siahnuť po inej panvici!

Kľúčové vlastnosti

  • Extra nelepivý titánový povrch Titanium Excellence pre zdravé a komfortné varenie
  • Možnosť použitia kovového kuchynského náčinia
  • Silné dno z antikorovej ocele pre dokonalý rozvod tepla
  • Ergonomicky tvarovaná masívna rukoväť pre maximálne pohodlie
  • Vhodná pre všetky typy tepelného ohrevu (plyn, indukcia, sklokeramika i rúra)
  • Indikátor teploty Thermo-Spot vás upozorní na správnu teplotu panvice

Nelepivý titánový povrch a antikorové dno

Panvica vyniká extra odolným a nelepivým šesťvrstvovým povrchom s tvrdou minerálnou bázou a dvoma vrstvami titánu, ktoré sa vyznačujú maximálnou tvrdosťou. Vďaka tejto patentovanej vrstve je povrch panvice dokonale chránený a môže vydržať až 12 rokov každodenného využívania v perfektnej kvalite. Samozrejmosťou je tiež špeciálne dno Induction s diskom z antikorovej ocele, ktoré zaistí efektívny a rovnomerný rozvod tepla po celom povrchu. Panvica je navyše zabezpečená proti prípadnej deformácii, a aj po rokoch intenzívneho varenia si zachová stále rovnaký tvar.

Vďaka indikátoru spoznáte, kedy začať s varením

Jednou z hlavných predností je tiež špeciálny indikátor teploty Thermo-Spot, vďaka ktorému presne odhadnete správnu teplotu a rozohriatie panvice. Špeciálna vrstva uprostred je citlivá na teplo a akonáhle panva dosiahne 180 °C, získa indikátor jednoliatu červenú farbu. Vďaka indikátoru presne zistíte, kedy môžete začať s tepelnou prípravou vášho pokrmu.

Multifunkčné využitie s dôrazom na váš komfort

Nelepivý povrch panvice je vhodný pre všetky typy ohrevu, a preto ju môžete bez obáv využívať na klasickom plynovom sporáku, sklokeramickej aj indukčnej varnej doske alebo ohrievať v rúre vyhriatej maximálne na 175 °C. Vďaka unikátnemu patentovanému povrchu možno pokrmy pripravovať zdravo s použitím minimálneho množstva tuku. Poteší vás tiež možnosť využívať klasické kovové náčinie, bez toho aby ste poškodili či poškriabali vnútornú časť panvice. Komfortné varenie vám umožní tiež veľká a ergonomicky tvarovaná rukoväť s lesklými chrómovanými detailmi.

Iba kvalitný a nezávadný materiál

Panvica Tefal z exkluzívnej rady Expertise je vyrobená len z kvalitných, zdravotne nezávadných materiálov s ohľadom na životné prostredie. Preto neobsahuje olovo, kadmium ani perfluóroktánovú kyselinu PFOA na rozdiel od niektorých kuchynských potrieb od iných výrobcov. Vyberajte si len kvalitný riad a užite si komfortné a zdravé varenie s palacinkovou panvicou. Poteší vás tiež veľmi ľahkou údržbou a komfortným čistením.

4,8
hodnotilo 197 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Rozmery

Priemer horného okraja panvice 25 cm
Výška panvice 7 cm

Typ

Typ Na palacinky

Povrch

Vnútorný povrch nepriľnavý, s prímesou titánu
Materiál hliník
Vonkajší povrch nepriľnavý

Druh ohrevu

Typ ohrevu Indukcia, Plyn, sklokeramika

Vlastnosti a príslušenstvo

Vlastnosti Možnosť použitia neostrého kovového náčinia, Vhodná do umývačky, Vhodná do rúry, Indikátor teploty
Pokrievka nie
Vhodné do rúry 175 °C

Výrobkový rad

Kód:  EAY9003g
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  C6203852
WEB16