Obnoviť stránku
Počas sviatkov 10.4. a 12.4. je otvorený iba  showroom v Bratislave. V pondelok (13.4.) sú všetky pobočky zatvorené, ale stále sme tu pre vás online.

Ospravedlňujeme sa za prípadné meškanie doručenia objednávok z dôvodu kontrolných opatrení realizovaných v rámci nariadenia vlády SR a následného zdržania zásobovania.

Tefal Palacinková panvica 25cm Character C6823852

-24%
37,90 €
28,90 €
24,08 € bez DPH

Tefal Palacinková panvica 25cm Character C6823852

Vysoko kvalitná palacinková panvica Tefal Character s priemerom 25 cm je ideálnym pomocníkom do kuchyne. Disponuje novým nepriľnavým povrchom Titanium Pro, pevným trojvrstvovým dnom Induction a pohodlnou ergonomickou XXL rukoväťou.

Kvalitný vnútorný nepriľnavý povrch Titanium Pro je obohatený titánom a tvrdou minerálnou bázou. Je vytvrdený patentovaným procesom fúzie. Vyniká zosilnenou vrchnou vrstvou, dlhodobou odolnosťou a vysokou nepriľnavosťou, vďaka ktorej vaše jedlo zaručene nikdy nepripálite. Silné dno Induction s diskom z antikorovej ocele zaisťuje efektívny a rovnomerný rozvod tepla po celej spodnej ploche nádoby a je tiež odolný proti deformáciám. Tým je umožnené používanie aj kovového kuchynského náčinia.  

Panvica je vybavená indikátorom teploty Thermo-Spot. Ten signalizuje okamih, kedy panvica dosiahne správnu teplotu a vy tak môžete začať s prípravou pokrmu. Nedôjde tak k nadmernému rozohriatiu dna a výsledky prípravy jedla budú doslova vynikajúce. Thermo-Spot sa skladá z dvoch farebných odtieňov citlivých na zmenu teploty. Pri dosiahnutí ideálnej teploty pre vyprážanie (približne 180 °C) získa indikátor jednoliatu farbu.

Panvica Tefal Character je použiteľná pre všetky typy tepelných zdrojov, vrátane indukčnej varnej dosky. Riad značky Tefal je vždy zárukou pohodlného, rýchleho a v neposlednom rade tiež zdravého varenia. Ergonomické rukoväte zaisťujú komfort a zároveň ochranu pred bolestivým popálením. Riad od značky Tefal je takiež zdravotne úplne nezávadný a šetrný k životnému prostrediu. Neobsahuje olovo, kadmium ani kyselinu PFOA, ktorá je pre výrobu kuchynského riadu veľmi využívaná aj napriek tomu, že je naozaj nebezpečná ako pre človeka, tak aj pre životné prostredie. Budete doslova nadšení kombináciou kvality a priaznivej ceny!

Kľúčové vlastnosti:

  • Extra nepriľnavý vnútorný povrch Titanium Pro
  • Možnosť použitia kovového kuchynského náčinia
  • Silné trojvrstvové dno Induction pre perfektný rozvod tepla
  • Ergonomická XXL rukoväť pre maximálne pohodlie
  • Zdravé varenie a varenie šetrné k životnému prostrediu
  • Možnosť použitia v rúre (do 175 °C)

Parametre a špecifikácie

Priemer panvice:
25 cm

Farba:
Červená

Vnútorný povrch:
Nelepivý, Titanium Pro

Použitie:
Elektrika
Indukcia
Keramika
Plyn
Rúra (maximálna teplota 175 °C)

4,7
hodnotilo 39 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Rozmery

Priemer horného okraja panvice 25 cm
Vonkajší priemer dna panvice 20 cm
Výška panvice 2 cm

Typ

Typ Na palacinky

Povrch

Vnútorný povrch nepriľnavý, s prímesou titánu
Materiál hliník
Vonkajší povrch nepriľnavý

Druh ohrevu

Typ ohrevu Indukcia, Plyn, sklokeramika, Elektrina

Vlastnosti a príslušenstvo

Vlastnosti Možnosť použitia neostrého kovového náčinia, Vhodná do rúry, Indikátor teploty
Pokrievka nie
Vhodné do rúry 175 °C

Výrobkový rad

Kód:  TEFNP051
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  C6823852
WEB6