Obnoviť stránku
Počas sviatkov 10.4. a 12.4. je otvorený iba  showroom v Bratislave. V pondelok (13.4.) sú všetky pobočky zatvorené, ale stále sme tu pre vás online.

Ospravedlňujeme sa za prípadné meškanie doručenia objednávok z dôvodu kontrolných opatrení realizovaných v rámci nariadenia vlády SR a následného zdržania zásobovania.

Tefal Keramický nôž veľký chef čierny Ingenio K1520214

-10%
30,90 €
27,90 €
23,25 € bez DPH

Tefal Keramický nôž veľký chef čierny Ingenio K1520214

Ste unavení z neustáleho brúsenia starých tupých nožov? Doprajte si nový, ktorý naozaj vydrží aj náročné každodenné používanie, a pritom príjemne prekvapí svojou cenou. Nôž Tefal Ingenio je vyrobený z vysoko kvalitnej keramiky a ponúka pohodlné držadlo, ktoré sa perfektne hodí do ruky vďaka svojej dokonalej ergonómii. Navyše je prirodzene zmäkčené, takže budete mať 100% istotu pohodlia a bezpečnosti pri používaní, čo je pri manipulácii s akýmkoľvek nôžom na prvom mieste. 

Prečo si kúpiť Tefal Ingenio?

  • Neobvykle ostrá keramická čepeľ
  • Ergonomická rukoväť na pohodlné používanie
  • Neovplyvňuje chuť a vôňu nakrájaných potravín
  • Môže byť umývaný v umývačke riadu

Kvalita a odolnosť keramickej čepele

Keramická čepeľ vyniká vysokou odolnosťou voči chemickému a mechanickému poškodeniu, ale predovšetkým je veľmi ostrá, takže olúpať a nakrájať väčšie kusy surovín nebude pre vás žiadna ťažká úloha. Navyše za žiadnych okolností neovplyvní chuť alebo vôňu nakrájaných potravín. Veľkou výhodou je aj možnosť umývania noža v umývačke riadu. 

4,8
hodnotilo 9 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Typ

Umývačka na riad vhodné do umývačky
Typ noža Kuchársky nôž
Materiál rukoväti plast

Čepeľ

Materiál čepele keramika
Dĺžka čepele 16 cm
Kód:  TEFNU010
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  K1520214
WEB1