Obnoviť stránku
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Tefal Ingenio naberačka

7,30 €
6,08 € bez DPH

Tefal Ingenio naberačka

Pre gurmánov, ktorí sa radi a dobre najedia, je naberačka veľmi dôležitou kuchynskou potrebou. V kuchyniach, kde patria polievky a omáčky do každodenného jedálnička, je jej úloha nezastupiteľná. Iste neoľutuje ten, kto vyberá toto náčinie nielen podľa veľkosti, ale hlavne podľa kvality. Naberačka Tefal Ingenio patrí k tomu najmodernejšiemu, čo môžete v tomto sortimente na domácom trhu objaviť.

Je vyrobená z nylonu a pre väčšiu pevnosť a dlhšiu životnosť je zosilnená pridaním 15 % sklených vlákien. Pomerne mohutná a pevná rukoväť je z ABS materiálu a vďaka tomu vydrží aj najväčšie zaťaženie. Pôsobí veľmi elegantne s vložkou z leštenej nerezovej ocele. Naberačka je odolná proti vysokým teplotám až do 230 °C (vybrané silikónové časti až do 250 °C) a tiež proti kyselinám, zafarbeniu i korózii. Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochráni prirodzenú chuť potravín a ľahko sa čistí. Môže byť umývaná aj v umývačke. Jej použitie je ideálne pre riad s nepriľnavým povrchom. Farba je čierna s červenou aplikáciou, nerezová oceľ na rukoväti.

Na horúcu polievku, na dobrú omáčku, je dobré k ruke mať prima naberačku. Ak chceš vlastniť dobrú značku, kup si Tefal naberačku.

Riad i náčinie značky Tefal sú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú olovo, kadmium. PFOA (kyselina perfluoro-octaonic-acid), BPA (bisfenol) ani ftaláty.

 
4,9
hodnotilo 11 zákazníkov
500+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Výrobkový rad

Rozmery

Výška 7,8 cm
Šírka 9,7 cm
Dĺžka 33,7 cm

Vlastnosti

Materiál plast
Maximálna teplota 230 °C
Vlastnosti vhodná na nepriľnavý povrch, vhodná od umývačky, očko na zavesenie

Počet kusov v súprave

Počet kusov v súprave 1 ks
Kód:  TEFACC10
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  K2060114
WEB11