Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 170 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

Tefal Ingenio kliešte na šalát a obracačka v jednom

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
5,39 €
4,49 € bez DPH

Tefal Ingenio kliešte na šalát a obracačka v jednom

Kvalitné náradie Tefal Ingenio predstavuje ideálny doplnok kuchynského vybavenia. Všetky pomôcky sú vyrobené z nylonu posilneného prídavkom sklených vlákien. Výsledkom je tak veľmi pevný riad s nezvyčajne dlhou životnosťou, ktorý disponuje extrémnou odolnosťou voči vysokým teplotám, kyselinám, zafarbeniu aj korózii.

Kliešte na šalát a obracačka Tefal Ingenio sú opatrené elegantnou rukoväťou, ktorá zaisťuje pohodlné použitie a vydrží aj to najväčšie zaťaženie. Perfektne si rozumejú s riadom s nepriľnavým povrchom, na ktorom nezanechajú žiadne škrabance ani iné poškodenie. Po použití je možné náčinie vložiť do umývačky, ktorá si so zvyškami jedla hravo poradí za vás.

Riad Tefal je zdravotne úplne neškodný a šetrný k životnému prostrediu. Neobsahuje olovo, kadmium ani kyselinu PFOA, ktorá je pri výrobe kuchynského riadu často využívaná aj napriek tomu, že je veľmi nebezpečná pre zdravie človeka aj pre životné prostredie.

4,5
hodnotilo 4 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča

Parametre a špecifikácia

Kód:  TEFACC18
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  K2060614
P-DC1-WEB21