Obnoviť stránku
Počas sviatkov 10.4. a 12.4. je otvorený iba  showroom v Bratislave. V pondelok (13.4.) sú všetky pobočky zatvorené, ale stále sme tu pre vás online.

Ospravedlňujeme sa za prípadné meškanie doručenia objednávok z dôvodu kontrolných opatrení realizovaných v rámci nariadenia vlády SR a následného zdržania zásobovania.

Tefal Ingenio cedidlo

12,60 €
10,50 € bez DPH

Tefal Ingenio cedidlo

Nenahraditeľným pomocníkom každej kuchárky či kuchára je cedidlo. Ak je kvalitné a navyše so skvelým dizajnom v efektnej červeno-čiernej kombinácii, môže si kuchár pomyselne mädliť ruky. Tieto dokonalé parametre spĺňa Tefal Ingenio cedidlo. Na spodnej strane má protišmykové nožičky a úchyty pre ľahké držanie. Je vyrobené z nylonu a pre väčšiu pevnosť a dlhšiu životnosť je zosilnené pridaním 15 % sklený vlákien. Toto zloženie zaisťuje väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť. Je odolné tiež voči kyselinám, zafarbeniu i korózii. Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochráni prirodzenú chuť potravín a ľahko sa čistí. Môže sa umývať aj v umývačke.

Uvaríme a potom zjeme, čo cedidlom scedíme. Tefal cedidlo ocení, kuchár pri svojom varení

Riad i náčinie značky Tefal sú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú olovo, kadmium, PFOA (kyselina perfluoro-octaonic-acid), BPA (bisfenol) ani ftaláty.

 
4,8
hodnotilo 10 zákazníkov
500+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Vhodné na európska kuchyňa

Výrobkový rad

Kód:  TEFACC12
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  K2070614
WEB11