Obnoviť stránku

Tefal GV9581E0 Pro Express Ultimate

-18%
Doprava
zadarmo
Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Na sklade > 5 ks
€425
€349,96
€291,63 bez DPH

Hľadáte spôsob, ako si uľahčiť únavné žehlenie? Vysokotlakový parný generátor je pre vás ten pravý. Vďaka intenzívnemu parnému rázu si v okamihu poradí napríklad aj s preschnutou košeľou. Nemusíte sa jeho sily vôbec obávať, paru i teplotu prispôsobíte na mieru jemnosti vášho oblečenia. Dvojaký systém odvápnenia s patentovaným Anti-Calc Collectorom a unikátnou Protect system technológiou chráni bielizeň pred škvrnami a predlžuje životnosť spotrebiča. Samočistiaca plocha Durilium AirGlide AutoClean bude po oblečení kĺzať s ľahkosťou pierka. Para neskutočne rýchlo preniká i do hlbokých vrstiev látky. Vy sa môžete tešiť, že budete s prácou hotoví až o polovicu skôr a s oveľa menšou námahou. Využite svoj čas a energiu na veci, ktoré vás bavia.

Kľúčové vlastnosti parného generátora Tefal GV9581E0 Pro Express Ultimate Care

  • Parný generátor s výkonom 8 barov
  • Vysokotlaková žehlička Tefal v elegantnom bielom vyhotovení so zlatými detailmi
  • Špičková keramická žehliaca plocha Durilium AirGlide AutoClean
  • Inovatívny systém uloženia hadice a nová technológia bojlera
  • Zosilnenie pary až 600 g/min
  • Nádržka na vodu 1,9 l
  • Príkon 2 600 W
  • Lock systém pre väčšiu bezpečnosť
  • Hmotnosť 5,1 kg

Para mení pohľad na žehlenie

Kúzlo tejto žehličky sa ukrýva v parnom generátore. Bude vám do žehličky pod vysokým tlakom privádzať neustále rozohriatu paru a tá mu rozhodne len tak nedôjde. Stanica má zásobník na 1,9 litrov vody. Aj dolievanie je veľmi komfortné, nádobka na vodu je plne vyberateľná, takže je koniec opatrnému nalievaniu priamo nad zapnutým spotrebičom. Parný tlak dosahuje extrémnych 8 barov, pri bežnej prevádzke prestupuje do tkaniny 180 g/min, avšak pri parnom ráze dokáže vyprodukovať neuveriteľných 600 g/min pary. S takým arzenálom pre vás nebude žiadna hora bielizne k vyžehleniu príliš veľká.

Durilium Airglide AutoClean a Anticalc Collector

Patentovaná technológia Autoclean s paládiom – unikátnou katalytickou reakciou odstraňuje mikrovlákna predtým, než sa prichytí k žehliacej ploche. Výsledkom je dlhodobo perfektná kĺzavosť a vysoký výkon. Patentovaný Anticalc Collector slúži na zber vodného kameňa. Kontrolka na spotrebiči informuje, kedy je potrebné zberač vybrať a jednoducho vyčistiť pod tečúcou vodou. Pre dlhšiu životnosť spotrebiča a dlhodobo vysoký výkon pary.

Extrémny výkon, najvyšší tlak vo svojej triede a panel Direct Control

Vysokotlaková para preniká hlboko do vnútra tkaniny a významne tak uľahčuje a urýchľuje jej žehlenie. Tlak tejto žehličky je až 8 barov. Turbo para s parným rázom až 600 g/min pre maximálne navýšenie množstva pary pri žehlení silných a odolných látok pomáha odstrániť aj veľmi odolné záhyby. Inovatívny ovládací panel Direct Control zabezpečuje vysoký komfort ovládania pomocou 4 elektronických programov s rešpektom k jemnému prádlu a so správnou teplotou na účinné vysušenie tkanín.

Tefal GV9581 Pro Express Ultimate Care
4,9
hodnotilo 20 zákazníkov
10+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Typ žehličky Parné generátory
Materiál žehliacej plochy Durilium
Parný výkon 180 g/min
Príkon 2 600 W
Parný ráz 600 g/min
Objem nádržky 1 900 ml
Dĺžka kábla 1,7 m
Vlastnosti a funkcie Vertikálne naparovanie, Odvápňovanie, Samočistenie, Anti-drip systém (proti odkapávání), Bezpečnostné vypínanie
Farba Biela, Zlatá
Kód:  TEFPG009
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  GV9581E0
Odkazy: Stránky výrobcu