Obnoviť stránku

Synology DS218j

Na sklade > 5 ks
a na predajni Bratislava - centrála
€191,90
€159,92 bez DPH
Kamery

Sledovanie

NAS podporuje viac ako 6 000 IP kamier a umožní v reálnom čase zachytávať viacero dátových prúdov súčasne.

Zálohovanie PC

Zálohovanie

Synology DS218j je vhodný pre bezpečné zálohovanie počítačov so systémom Windows. Samozrejme nechýba ani funkcia Time Machine pre MacOS.

Rýchlosť

Rýchlosť

Rýchlosť čítania 113 MB/s, rýchlosť zápisu 112 MB/s.

Spotreba

Spotreba

Aj napriek skvelému výkonu je NAS optimalizovaný pre dlhodobo nízku spotrebu. Približne 7,03 W v režime spánku a 17,48 W pri záťaži.


Synology DS218j, multimediálny NAS

Táto disková stanica sadne do domáceho i kancelárskeho prostredia, kde sa uplatní jednoducho ovládateľný NAS s celou plejádou funkcií pre jeho využívanie. Ukladajte dáta zo všetkých zariadení, zálohujte dokumenty prehrávajte multimediálne súbory cez DLNA a získajte osobný cloud pre zdieľanie súborov medzi vašimi priateľmi a rodinou. Schopnosti stanice sú naozaj rozmanité. Dátové úložisko Synology DS218j má špeciálny serverový systém, ktorý je sympaticky prehľadný a možno ho dopĺňať najrôznejšími aplikáciami.

Synchronizácia na akékoľvek zariadenie

Inteligentný NAS od Synology je vybavený špeciálnou zostavou nástrojov Cloud Station Suite. Ide o mocný nástroj, prostredníctvom ktorého ľahko nastavíte synchronizáciu dôležitých súborov do viacerých zariadení súčasne. Všetko je navyše obohatené o automatické verzovanie súborov, dvojstupňové overovanie a podrobný monitoring.

Široká podpora prídavných balíčkov

Vďaka bohatej ponuke prídavných softvérových balíčkov, ktoré sú dostupné v Centre balíčkov Synology, získate viac než len obyčajný NAS. Premeňte svoj Synology DS218j na osobný VPN server, profesionálny autentizačný RADIUS server, vždy dostupné centrum sťahovania či knižnicu multimédií, alebo ho rozšírte o iné inteligentné funkcie pre domácnosti i firmy.


QuickConnect

Získajte jednoduchý prístup k súborom cez internet bez toho, aby vás obťažovalo nastavovanie pravidiel pre odovzdávanie portov, DDNS alebo iné komplikované sieťové nastavenia. Funkcia QuickConnect umožňuje bezpečné pripojenie z ľubovoľného zariadenia pripojeného k internetu.

Synology DS218j

Synology DS218j, zadná strana

Úložisko s kapacitou až 24 TB

Synology DS218j ponúka dve šachty pre pevné disky vo formáte 2,5" alebo 3,5". Aktuálne možno použiť modely s kapacitou 12 TB. Medzi ďalšie rozširujúce porty patria dva USB 3.0 a samozrejme RJ-45 1GbE LAN.


NAS ako centrum súborov

Rýchly a bezpečný nástroj pre zdieľanie a správu vašich súborov uložených na Synology DS218j predstavuje DS File. Svoje dáta nahráte zo svojho Mac alebo PC jednoduchým pretiahnutím. Rozšírené filtre uľahčia vyhľadávanie dokumentov, fotografií alebo videí. NAS možno využiť aj ako centralizované umiestnenie pre zálohy. Kedykoľvek nejaký súbor upravíte, zmeny automaticky zálohuje Cloud Station Backup. Svoje súbory synchronizuje medzi zariadením DiskStation a viacerými platformami vrátane Windows PC, Mac, Linux, iOS, Android aj mobilnými Windows a tiež službami Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box, hubica a Baidu Cloud.

4,9
hodnotilo 11 zákazníkov
500+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Použitie Dátové úložiská
Šírka 100 mm (10 cm)
Výška 165 mm (16,5 cm)
Hĺbka 225,5 mm (22,55 cm)
Farba Sivá
Rozhranie externé USB 3.0 (3.1 gen1), LAN
Funkcie RAID
Hmotnosť 880 g (0,88 kg)
Využitie Domáci, GDPR ready
Vyhotovenie Desktop
Počet pozícií osadených diskom 0 ×
Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1 (zrkadlenie)
Podporované služby Zdieľanie súborov (SAMBA, HFS, CIFS), FTP server, iSCSI, Media server (DLNA), iTunes server, Download server, Nahrávanie z IP kamier, Cloud server
Procesor Marvell Armada
Hĺbka 225,5 mm
Hmotnosť 0,88 kg
Šírka 100 mm
Výška 165 mm
Kód:  FN143f1
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  DS218j
Odkazy: Stránky výrobcu