Obnoviť stránku

Synology DiskStation DS418j

-7%
Akciová ponuka
Na sklade > 5 ks
€333,90
€308,90
€257,42 bez DPH

NAS s profesionálnymi funkciami uspokojí nároky na produktivitu a efektivitu v domácnostiach a menších kanceláriách. Oproti veľkým serverom stojí však len zlomok ceny. V prípade NAS neminiete také finančné prostriedky na obstaranie, prevádzku a softvérovú výbavu. Od Synology dostanete všetko naraz a s jednoduchou správou. Vďaka modernému hardvéru dátové úložisko Synology DiskStation DS418j zvláda aj prekódovanie H.264 až do 5 Mpx (2 591 × 1 944 px) cez prehrávanie službou Video Station, takže sa na videá môžete pozerať na počítačoch, inteligentných telefónoch a iných prehrávačoch.

Kľúčové vlastnosti dátového úložiska Synology DiskStation DS418j

  • Prekódovanie H.264 pre diaľkové prehrávanie
  • Súprava Cloud Station pre synchronizáciu a dostupnosť dát zo všetkých zariadení
  • Špeciálny serverový systém s intuitívnym ovládaním a možnosťou dopĺňania
  • Najkompatibilnejšie zdieľanie (FTP, SMB2, AFP, NFS, WebDAV, Windows AD a LDAP)
  • 2-jadrový procesor a 1 GB DDR4 pre hladký chod

Služby na dlani s dátovým úložiskom

Dátové úložisko Synology DiskStation DS418j má elegantný prehliadačový operačný systém DiskStation Manager (DSM). Vďaka prehľadnému prostrediu zvládnete nastavenie všetkých služieb a dokonca ho možno dopĺňať rôznymi balíkmi, čím si ho upravíte presne podľa vašich potrieb. Pre ochranu dôležitých dát aj iných aktív ponúka DSM nové nástroje pre správu a bezpečnosť, takže Synology NAS môže slúžiť ako centrum sieťovej stratégie. Vďaka zavedeniu služby Snapshot Replication DSM ponúka podnikom takmer nepretržitú ochranu dát a replikáciu na viacerých miestach pre komplexnejšiu ochranu. Balíček Synology Hyper Backup okrem toho môže teraz vykonávať zálohy vo viacerých verziách do všetkých typov cieľových miest.

Dáta zo všetkých strán cloudu

Je pre vás dôležité mať svoje súbory stále po ruke bez ohľadu na to, ktoré zariadenie používate? Vďaka súprave Cloud Station sú synchronizácia súborov medzi rôznymi zariadeniami a vytvorenie vlastného privátneho cloudu jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Podnikovú bezpečnosť poistí dvojstupňovým overovaním, oprávnením skupiny (miestne a VPN) a prenos sa šifruje. V prípade, že máte starch z nechceného zmazania alebo zmeny súboru, vie tiež ukladať až 32 starých verzií každého súboru. Cloud Sync okrem toho ponúka presnejšie riadenie synchronizácie a zálohovanie súborov z vášho dátového úložiska Synology DiskStation DS418j na externých hostiteľov cloudových služieb.

 
5,0
hodnotilo 1 zákazníkov
50+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča

Použitie Dátové úložiská
Šírka 168 mm (16,8 cm)
Výška 184 mm (18,4 cm)
Hĺbka 230 mm (23 cm)
Farba Čierna
Rozhranie externé USB 3.0 (3.1 gen1), LAN
Hmotnosť 2 210 g (2,21 kg)
Využitie Domáci, Firemný, GDPR ready
Vyhotovenie Desktop
Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1 (zrkadlenie), RAID 5, RAID 6, RAID 10 (1+0), Špeciálny, JBOD
Podporované služby Zdieľanie súborov (SAMBA, HFS, CIFS), FTP server, iSCSI, Media server (DLNA), Download server, Nahrávanie z IP kamier, Cloud server
Procesor Realtek RTD1293
Hĺbka 230 mm
Hmotnosť 2,21 kg
Šírka 168 mm
Výška 184 mm
Kód:  FN151d7a
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  DS418j
Odkazy: Stránky výrobcu