Starostlivosť o pery a okolie Paese
Starostlivosť o pery a okolie Paese vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 6
PAESE GlowyPop na pery 501 Sweet Lollypop 2,2 g
8,89 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – hydratačný, ochranný faktor 0 SPF, aktívna látka peptidy - 404,09 €/100 g
PAESE GlowyPop na pery 504 Caramel Candy 2,2 g
Super cena
9,99 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – hydratačný, vyživujúci, zjemňujúci a vyhladzujúci, ochranný faktor 0 SPF, vôňa karamel, aktívna látka peptidy - 454,09 €/100 g
PAESE GlowyPop na pery 505 Chocolate Swirl 2,2 g
Cenová bomba
8,89 €
Momentálne nedostupné
Balzam na pery – hydratačný, ochranný faktor 0 SPF, príchuť čokoláda, vôňa čokoláda, aktívna látka peptidy - 404,09 €/100 g
PAESE GlowyPop na pery 502 Marshmallow 2,2 g
8,89 €
Momentálne nedostupné
Balzam na pery – hydratačný, ochranný faktor 0 SPF, aktívna látka peptidy - 404,09 €/100 g
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Péče o rty a okolí
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Ajakápolók