Obnoviť stránku

Stadler Form Q – strieborný

-19%
179 €
144,25 €
120,21 € bez DPH

Stadler Form Q – strieborný


Užite si horúce letné dni a nenechajte sa otavovať teplým počasím. Vďaka podlahovému ventilátoru Stadler Form Q, ktorý je ľahko nastaviteľný a výkonný, budete v lete lepšie dýchať. Tento nekonvenčný oceľový ventilátor, pripomínajúci letecký motor, oživí akýkoľvek interiér. Okrem toho sa môže pochváliť vysokokvalitnou oceľovou a hliníkovou konštrukciou, ľahkou manipuláciou a údržbou, aby vyhovovala aj najnáročnejším požiadavkám používateľa.


Kľúčové vlastnosti ventilátora Stadler Form Q

  • Oceľový dizajn – pripomína motor dopravného lietadla
  • Kvalitné priemyselné nože
  • Určené pre domáce alebo komerčné priestory do 40 m2
  • Nízky hluk
  • Nastaviteľná podložka

Skvelý dizajn

Dizajn je prvá vec, ktorá vás zaujme – zabudnite na lacné plasty, s ktorými sa budete stretávať vo väčšine zariadení. Vďaka nehrdzavejúcej oceli a hliníku je oveľa odolnejší a ponúka aj lepšie spracovanie. Fan Q pochádza z dielne švajčiarskeho umelca a dizajnéra Carla Borera a vďaka tomu ventilátor zapadá do každej miestnosti a kancelárie.


Sotva to budete počuť

Stadler Form Q je výkonný ventilátor s maximálnym prietokom vzduchu 2 400 m3/h, čo umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu v miestnosti. Vďaka ovládaniu je možné otáčky ventilátora nastaviť do troch rýchlostí. Samozrejme, hluk je veľmi nízky, dosahuje len 58 dB pri najvyššej rýchlosti – nie je problém používať ho aj v spálni.


Vyniká svojou variabilitou

Nastaviteľná podložka umožňuje meniť uhol sklonu, čím dôjde k zmene smeru prúdenia vzduchu. Prístroj je možné otvoriť pomocou vybratia ochrannej mriežky a získať tak potrebný priestor na vyčistenie lopatiek. Q je vhodný pre miestnosti s veľkosťou až 40 m2 a je možné ho umiestniť ako na podlahu, tak na nábytok ako je napr. polica či stôl.Ďalšie informácie

Napätie:
230 V/~ 50 Hz
Rám:
Nehrdzavejúca oceľ + hliník
Pre izby:
Do 40 m2
Maximálny výkon:
2 400 m3/h
Rozmery:
360 × 430 × 150 mm
Hluk:
58 dB
Hmotnosť:
4 kg

5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníkov odporúča

Parametre a špecifikácia

Farba

Farba Strieborná

Vlastnosti

Hlučnosť 58 dB
Príkon 40 W
Počet rýchlostí 3

Typ

Typ podlahový
Kód:  STAVE004
Záruka: 21 mesiacov
Produktové číslo:  STD101300
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB21