Obnoviť stránku

Suunto 3 Fitness Gold

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Na sklade > 5 ks
€228,90
€190,75 bez DPH

Doprajte si precíznu fínsku kvalitu a eleganciu pre svoje outdoorové aktivity aj každú spoločenskú príležitosť. Suunto prichádza s najnovším športtesterom v podobe inteligentných hodiniek, ktoré sú našlapané technológiami a zaujmú už na prvý pohľad. Využijú ich najmä tí, ktorí vyznávajú aktívny životný štýl pretkaný príležitosťami blysnúť sa šikovným a elegantným doplnkom na zápästí. Hodinky disponujú adaptívnymi výcvikovými plánmi, individuálnymi tréningovými pokynmi a samozrejme integrovaným snímačom telesných funkcií, ako je napríklad optický snímač tepu. Dostupné sú v piatich farebných variantoch – Black, All Black, Ocean, Sakura a Gold.

Kľúčové vlastnosti športtestera Suunto 3 Fitness Gold

 • Precízne spracovanie fínskeho výrobcu
 • Elegantný dizajn a veľmi odolný materiál
 • Akcelerometer, ktorý meria vzdialenosť, rýchlosť, tempo
 • 24/7 monitoring aktivít (kroky, kalórie)
 • Adaptívne tréningy a individuálne tréningové pokyny
 • Skvele čitateľný farebný displej
 • Optický snímač srdcového tepu
 • Úplne vodotesné a ideálne pre plávanie
 • Tréningové módy pre beh, cyklistiku, plávanie, posilňovanie...
 • Prepojenie so smartfónom (analýza, notifikácia)
 • Dostupný aj v ďalších 4 farebných vyhotoveniach

Suunto 3 Fitness Gold je inteligentný ako nikdy pred tým

Športtester vie inteligentne využiť a skombinovať možnosti svojho optického snímača tepu a technológie, ktorými je vybavený. Na základe vášho výkonu a nameraných hodnôt plánuje a navrhuje ideálnu podobu tréningových plánov ušitých presne na mieru. Vygeneruje sedemdňový plán, ktorý by ste podľa svojej kondície mali zvládnuť, a zároveň berie do úvahy aj dôležitosť odpočinku. Ak časť navrhnutého plánu vynecháte, alebo sa naopak nadchnete a plán navýšite, Suunto 3 Fitness Gold automaticky do plánu zakomponuje konkrétne zmeny. Navyše, nejde len o plánované sedemdňové návrhy, ale na základe monitorovania srdcovej frekvencie vám v dokáže zobrazovať tréningové odporúčania aj v reálnom čase.

Športtester pod perinu aj pod vodu

Suunto 3 Fitness Gold je ideálny pre celodenné nosenie, vrátane noci. Dokáže monitorovať kvalitu spánku, ktorá je tiež dôležitá pre plánovanie tréningov. Odnímať ho nemusíte dokonca ani vtedy, keď si idete zaplávať. Jeho perfektne spracované telo je vodoodolné a odoláva vodnému tlaku až do hĺbky 30 metrov. Je teda vhodný aj pre bežné rekreačné potápanie, počas ktorého sa vám môžu údaje o srdcovom tepe zísť. Na jar 2018 bude navyše uvedená zbrusu nová inteligentná mobilná aplikácia, ktorá plne využije všetky možnosti tohto športtestera a vtiahne vás do tréningu aj cez smartfón.

Vodotesnosť Vodotesné 30 m (3 ATM)
Senzory Akcelerometer
Vhodné pre aktivity Beh, Triatlon, Cyklistika, Plávanie, Turistika, Fitness, Lyžovanie, Veslovanie, Jachting, Jóga, Potápanie
Kompatibilný OS Android, iOS
Smart funkcie Monitoring spánku, Notifikácie z telefónu
Športové funkcie Meranie tepovej frekvencie, Krokomer, Výpočet spálených kalórií, Meranie rýchlosti, Meranie vzdialenosti, Meranie tempa, Výpočet spálených kalórií
Výdrž batérie (bežné používanie) 120 h
Meranie tepovej frekvencie Priame meranie TF (zápästie)
Kód:  SPTbd1226
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  6417084500694
Odkazy: Stránky výrobcu