Sport & Outdoor Natu
Sport & Outdoor Natu – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 39
NATU Pistachio cream 140 g
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, pistachio, natural, 20 g protein per 100 g, 560.33 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 140 g - 69.93 €/1 kg
NATU Pistachio cream crunchy 140 g
Great price
9.79 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - crunchy, pistachio, natural, 20 g protein per 100 g, 563 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 140 g - 69.93 €/1 kg
NATU Rice protein BIO 200 g
5.69 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - plant-based, protein: 80 % 6 portions, natural flavour - 0.95 €/portion - from 28.45 €/1 kg
NATU Pea protein BIO 200 g
6.09 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - plant-based, protein: 80 % 6 portions, natural flavour - 1.02 €/portion - from 30.45 €/1 kg
NATU Lyophilized blueberries 45 g
5.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 40 g - 142.25 €/1 kg
NATU Granolove Cherry & Karob 350 g
6.49 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 1802kJ/100g, weight: 0,35kg, flavour: karob and sour Cherry - 18.54 €/1 kg
NATU Lyophilised raspberries 45 g
5.79 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 45 g - 128.67 €/1 kg
NATU Granolove Salted Caramel 400 g
6.49 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 1736kJ/100g, weight: 0,4kg, flavour: salty caramel - 17.08 €/1 kg
NATU Hemp protein BIO 200 g
6.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - plant-based, protein: 50 % 6 portions, natural flavour - 1.08 €/portion - from 32.45 €/1 kg
NATU Cashew cream with strawberries 300g
10.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, cashew, strawberry flavour, 14 g protein per 100 g, 570.38 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 300 g - 36.33 €/1 kg
NATU Almond cream roasted 300 g
10.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, almond, natural, 21 g protein per 100 g, 628 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 300 g - 36.33 €/1 kg
NATU Peanut cream with dark chocolate 300 g
7.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, peanut, chocolate flavour, 18.5 g protein per 100 g, 576.39 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 300 g - 23.97 €/1 kg
NATU Peanut cream with coconut 300 g
5.79 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, peanut, coconut flavour, 20 g protein per 100 g, 542.18 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 300 g - 19.30 €/1 kg
NATU Vanilla cashews with coconut 300 g
9.49 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - crunchy, cashew, vanilla and coconut flavour, 18 g protein per 100 g, 595 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 300 g - 31.63 €/1 kg
NATU Caramella 300g
11.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, mixed nut, caramel flavour, 17.4 g protein per 100 g, 589.39 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 300 g - 39.67 €/1 kg
NATU Chia protein BIO and RAW 200 g
6.99 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - plant-based, protein: 31 % 6 portions, natural flavour - 1.17 €/portion - from 34.95 €/1 kg
NATU Lyophilised coconut slices 35 g
4.49 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit -, 35 g - 128.29 €/1 kg
NATU Maca Organic powder 200 g
8.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Maca - maca, creamy and sweet taste, suitable for menopausal women, BIO and raw, powder 200 g
NATU Spirulina BIO powder 80 g
5.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Spirulina - 100% spirulina powder, organic quality, can be mixed in water or smoothie, 80 g
NATU Matcha tea BIO Premium Japan 70 g
13.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - matcha, weight 70 g, powder - 0.40 €/packet - from 198.57 €/1 kg
NATU Bulgarian Tribulus Terrestris Extract 90% Saponins 90 Capsules
14.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tribulus - Tribulus terrestris fruit extract (450mg), of which saponins (405mg) per capsule, pure ingredients, no preservatives, no artificial additives, 90 capsules
NATU Ashwagandha BIO powder 80 g
4.59 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ashwagandha - ashwagandha, adaptogen and antioxidant, high fibre content, organic and raw, gluten-free and lactose-free, powder 80 g
NATU Ashwagandha BIO powder 200 g
10.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ashwagandha - ashwagandha, adaptogen and antioxidant, high fibre content, organic and raw, gluten-free and lactose-free, powder 200 g
NATU Chlorella BIO powder 180 g
15.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chlorella - chlorella, high protein content (up to 60 g/100 g), high concentration of antioxidants and chlorophyll (2.3 g/100 g), organic and raw, gluten-free, powder 180 g
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Sport a outdoor
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Sport, szabadidő