Obnoviť stránku

Sigma BC 9.16 ATS

-26%
Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Akciová ponuka
Na sklade > 5 ks
a na predajni Bratislava - centrála
€39
€28,90
€24,08 bez DPH

Hledáte perfektný computer na bicykel, ktorý by bol zároveň vaším osobným trénerom? Cyklocomputer Sigma BC 9.16 ATS ponúka okrem základných cyklistických funkcií aj meranie spálených kalórií a maximálnej rýchlosti. Má veľký displej v športovom dizajne a je skvelým pomocníkom každého cyklistu. Displej je prehľadne usporiadaný a s veľkými číslicami. Text na displeji je zobrazovaný v celom znení a v siedmich svetových jazykoch. Displej je vertikálne orientovaný, s možnosťou umiestnenia na riadidlá alebo predstavec.

Kľúčové vlastnosti

  • 11 funkcií
  • štatistika až 100 hodín
  • vodeodolnosť IPX8
  • automatické spustenie a zastavenie
  • kódovaný bezdrôtový prenos

Prednosti

Ak vás počas jazdy zastihne nepriaznivé počasie, nemusíte sa báť. Computer Sigma je vodeodolný, s krytím IPX8. Odhaduje vám množstvo spálených kalórií pri každej jazde v závislosti na rýchlosti a čase jazdy. Tiež si môžete zobraziť nielen aktuálnu, ale aj priemernú a maximálnu rýchlosť. Porovnanie medzi aktuálnou a priemernou rýchlosťou prebieha neustále v priebehu jazdy. Porovnanie medzi týmito rýchlosťami je symbolizované šípkou smerujúcou nahor alebo nadol. Ak sa neobjaví žiadna šípka, tak je aktuálna rýchlosť takmer identická s priemernou rýchlosťou. Computer uchováva nielen celkové hodnoty, ale aj štatistiky o tréningoch za posledných 100 hodín jazdy. Ak si chcete analyzovať dáta z jazdy, môžete využiť dokovaciu stanicu a softvér (nie je súčasťou balenia), čo vám umožní prezeranie dát v počítači.

Funkcie:
Aktuálna rýchlosť
Priemerná rýchlosť
Maximálna rýchlosť
Porovnanie medzi aktuálnou a priemernou rýchlosťou
Denná trasa
Celkové kilometre
Doba jazdy
Celková doba jazdy
Hodiny
Kalórie
Celkové kalórie

Výber jazyka:
DE, EN, FR, IT, ES, NL, PL

Rozmery:
50 mm × 35,5 mm × 10,2 mm

Montáž a servis

Montáž i demontáž zvládnete sami bez použitia náradia. Computer jednoducho pripevníte na bicykel. Prvotné nastavenie veľkosti bicykla je veľmi jednoduché, vyberiete z preddefinovaných rozmerov kolesa 16" až 29". Je možné aj ručné zadávanie veľkosti kolesa v milimetroch pre vyššiu presnosť merania. Prístroj je dodávaný s vypnutou funkciou servisného intervalu. Servisný interval môže nastaviť servis, ktorý nastaví požadovaný počet kilometrov, za ktorý sa zobrazí na displeji upozornenie dať svoje koleso na kontrolu.

 
4,4
hodnotilo 24 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Materiál Oceľ
Kód:  SPTif1077
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  4016224091621
Odkazy: Stránky výrobcu