Obnoviť stránku

Sigma BC 9.16 ATS

-18%
Akciová ponuka
Na sklade > 5 ks
a na predajni Bratislava - centrála
€39
€31,90
€26,58 bez DPH

Hledáte perfektný computer na bicykel, ktorý by bol zároveň vaším osobným trénerom? Cyklocomputer Sigma BC 9.16 ATS ponúka okrem základných cyklistických funkcií aj meranie spálených kalórií a maximálnej rýchlosti. Má veľký displej v športovom dizajne a je skvelým pomocníkom každého cyklistu. Displej je prehľadne usporiadaný a s veľkými číslicami. Text na displeji je zobrazovaný v celom znení a v siedmich svetových jazykoch. Displej je vertikálne orientovaný, s možnosťou umiestnenia na riadidlá alebo predstavec.

Kľúčové vlastnosti

  • 11 funkcií
  • štatistika až 100 hodín
  • vodeodolnosť IPX8
  • automatické spustenie a zastavenie
  • kódovaný bezdrôtový prenos

Prednosti

Ak vás počas jazdy zastihne nepriaznivé počasie, nemusíte sa báť. Computer Sigma je vodeodolný, s krytím IPX8. Odhaduje vám množstvo spálených kalórií pri každej jazde v závislosti na rýchlosti a čase jazdy. Tiež si môžete zobraziť nielen aktuálnu, ale aj priemernú a maximálnu rýchlosť. Porovnanie medzi aktuálnou a priemernou rýchlosťou prebieha neustále v priebehu jazdy. Porovnanie medzi týmito rýchlosťami je symbolizované šípkou smerujúcou nahor alebo nadol. Ak sa neobjaví žiadna šípka, tak je aktuálna rýchlosť takmer identická s priemernou rýchlosťou. Computer uchováva nielen celkové hodnoty, ale aj štatistiky o tréningoch za posledných 100 hodín jazdy. Ak si chcete analyzovať dáta z jazdy, môžete využiť dokovaciu stanicu a softvér (nie je súčasťou balenia), čo vám umožní prezeranie dát v počítači.

Funkcie:
Aktuálna rýchlosť
Priemerná rýchlosť
Maximálna rýchlosť
Porovnanie medzi aktuálnou a priemernou rýchlosťou
Denná trasa
Celkové kilometre
Doba jazdy
Celková doba jazdy
Hodiny
Kalórie
Celkové kalórie

Výber jazyka:
DE, EN, FR, IT, ES, NL, PL

Rozmery:
50 mm × 35,5 mm × 10,2 mm

Montáž a servis

Montáž i demontáž zvládnete sami bez použitia náradia. Computer jednoducho pripevníte na bicykel. Prvotné nastavenie veľkosti bicykla je veľmi jednoduché, vyberiete z preddefinovaných rozmerov kolesa 16" až 29". Je možné aj ručné zadávanie veľkosti kolesa v milimetroch pre vyššiu presnosť merania. Prístroj je dodávaný s vypnutou funkciou servisného intervalu. Servisný interval môže nastaviť servis, ktorý nastaví požadovaný počet kilometrov, za ktorý sa zobrazí na displeji upozornenie dať svoje koleso na kontrolu.

 
4,4
hodnotilo 28 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Farba Čierna a biela
Uhlopriečka displeja 1,65 "
Typ displeja LCD
Hmotnosť 21 g
Šírka 38 mm
Výška 50 mm
Hĺbka 15 mm
Funkcia Výpočet spálených kalórií, Celková prejdená vzdialenosť, Aktuálna prejdená vzdialenosť, Aktuálny čas jazdy, Celkový čas jazdy, Aktuálna rýchlosť, Priemerná rýchlosť, Držiak súčastí, Automatický štart/stop, Vodoodolnosť
Typ prenosu Bezdrôtový
Snímače Rýchlosť
Kód:  SPTif1077
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  4016224091621