Obnoviť stránku

Využite dopravu zadarmo aj na Veľkú noc! Otváracia doba predajní sa na sviatky mení, ale za doručenie tovaru nad 40 EUR stále neplatíte.

ROMET RAMBLER 29 3

Je nám ľúto, ale predaj už skončil
Zobraziť alternatívy
Príslušenstvo k tovaru
Stránky výrobcu

Nevyhovujú vám alternatívy?

Vyberajte z celej ponuky

Predaj skončil

Uvažujete o kúpe nového horského bicykla a premýšľate, ako najlepšie skĺbiť pomer kvality a ceny? Ak si zvolíte horský bicykel Romet Rambler 29 3, určite budete milo prekvapení. Romet Rambler je bicykel zostrojený s myšlienkou zvládať aj náročnejší terén, avšak s maximálnym komfortom pre svojho jazdca. Dosahuje to pomocou rámu z ľahkej zliatiny hliníka a aj vďaka priemeru kolesa 29 palcov, čo uľahčuje jazdu terénom cez prekážky. Kvalitná vidlica SR Suntour XCM a 27 rýchlostí pri bicykli Romet Rambler zaistí bezpečnú a pohodlnú jazdu aj v extrémnejších podmienkach.

Kľúčové vlastnosti horského bicykla Romet Rambler 29 3

  • Horský bicykel aj pre náročnejší terén
  • Priemer kolesa 29 palcov uľahčí jazdu cez prekážky
  • Bezpečná jazda vďaka kvalitným komponentom
  • 27 rýchlostí na prispôsobenie štýlu jazdy
  • Kvalitná vidlica SR Suntour XCM
  • Kolo Romet Rambler vyniká vlastnosťami inak typickými pre kolesá vyššej cenovej triedy

Dizajnové spracovanie kolesá Romet Rambler 29 3

Nielen použitím kvalitných dielov a komfortnou jazdou si bicykel Romet Rambler 29 3 získava stále väčšiu obľubu u svojich zákazníkov. Spoločnosť kladie dôraz aj na dizajnové spracovanie. Športový a dynamický charakter je preto typický pre pánske bicykle, u dámskych kolies sa výrobca sústredil skôr na jemnú grafiku a pastelové farby. Celkovým dojmom vás bicykel Romet Rambler zaujme svojím aerodynamickým tvarom a stabilitou, ktorá však nejde na úkor hmotnosti – koleso váži príjemných 14,8 kg, takže v prípade potreby ho môžete aj v teréne ľahko odniesť.

Rozmery

Priemer kolies 29"
Kód:  SPTro0113nad
Záruka: 24 mesiacov
Odkazy: Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám