Obnoviť stránku

Huawei Watch Ultimate Elite Steel

4,4 13 hodnotení
Doručenie na
predajňu zadarmo
898,90 €
Garancia najlepšej ceny

Huawei Watch Ultimate Elite Steel

Funkciami nabité smart hodinky z prémiových materiálov 

Huawei prichádza na trh s novým prémiovým modelom smart hodiniek – Ultimate Expedition Black. Tie predstavujú to najlepšie zo sveta techniky a dizajnu. Používaním hodiniek získate dokonalý prehľad o tom, čo sa deje, a to bez toho, aby ste museli vytiahnuť váš mobilný telefón z vrecka. Po spárovaní smart hodiniek Huawei Watch Ultimate s telefónom cez Bluetooth budete dostávať upozornenia na zmeny v aplikáciách, prichádzajúce správy alebo telefónne hovory, ktoré môžete pomocou zabudovaného mikrofónu aj reproduktora pohodlne vybaviť priamo zo zápästia (ak ste spárovaní s mobilným telefónom a je v dosahu) . Doménou smart hodiniek Huawei Watch Ultimate je 1,5-palcový LTPO AMOLED displej s vysokým rozlíšením. Vďaka odolnosti a mnohým športovým režimom (viac ako 100) ich ocenia najmä aktívni jedinci, ktorí sa pohybujú aj v náročných podmienkach. Smart hodinky Huawei Watch Ultimate sú vodoodolné do 10 ATM, vďaka čomu budú skvelým parťákom aj počas potápania. O presné snímanie všetkých kľúčových zdravotných ukazovateľov sa stará inovovaný modul pre monitoring – TruSeen™ 5.0+. Budete tak poznať vašu tepovú frekvenciu, saturáciu krvi kyslíkom aj dĺžku a fázy vášho spánku. Na úplne presné určenie polohy slúži dvojpásmová päťsystémová GNSS, ktorá začleňuje podporu satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS.

Kľúčové vlastnosti smart hodiniek Huawei Watch Ultimate Voyage Blue

 • Smart hodinky vynikajú 1,5“ LTPO AMOLED displejom, ktorý chráni zafírové sklíčko
 • K dispozícii budete mať viac ako 100-športových režimov a viac ako 20-profesionálnych režimov
 • Odolnosť voči vode do 10 ATM
 • Početné funkcie a režimy na potápanie
 • Vstavaný mikrofón a reproduktor umožní realizovať volanie (cez telefón pripojený pomocou Bluetooth)
 • Smart hodinky Huawei Watch Ultimate sa ovládajú cez dotykový displej, funkčné tlačidlá a praktickú otočnú korunku
 • Skvelé estetické vyhotovenie 
 • Outdooroví nadšenci ocenia prítomnosť vstavaného barometra
 • Zdokonalený modul na monitoring srdcového tepu TruSeen™ 5.0+ lepšie meria pulzovú frekvenciu, SpO2, mieru záťaže a účinnejšie meria kvalitu a dĺžku spánku
 • Na presné určenie trasy tréningu a vašej polohy pomôže podpora satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS
 • 14-denná výdrž batérie na jedno nabitie v bežnom používaní (8-denná pri intenzívnom používaní)
 • Hodinky vedia vyhodnotiť bežecký index, tréningový stres, tréningovú záťaž, regeneračnú pulzovú frekvenciu i úroveň zotavenia
 • Smart hodinky Huawei Watch Ultimate je možné využiť na ovládanie prehrávania hudby
 • V HUAWEI AppGallery na vás čaká veľké množstvo aplikácií
 • Hodinky sú kompatibilné so systémami iOS aj Android

Elegantné inteligentné hodinky z prémiových materiálov

Užite si pohľad na skvostný ciferník so zafírovým sklom pod ktorým je bezpečne umiestnený 1,5“ LTPO AMOLED displej.  Jednoduchým otočením zápästia sa displej hodiniek Huawei Watch Ultimate rozsvieti a vy uvidíte všetky potrebné informácie na vašom zápästí, a to aj na priamom slnečnom svetle. Rámik smart hodiniek Huawei Watch Ultimate je osadený štýlovou a praktickou otočnou korunkou. S ňou ľahko a rýchlo môžete približovať/odďaľovať aplikácie v menu a rýchlo sa dostať tam, kam potrebujete.  Aj keď budete mať mokré ruky, s otočnou korunkou na hodinkách Huawei Watch Ultimate ľahko a rýchlo nastavíte hlasitosť aj čas aktivácie vášho budíka. Smart hodinky Huawei Watch Ultimate disponujú širokou škálou ciferníkov a funkcií. Postačí vám zdvihnúť zápästie a na živom Alway-on-Display uvidíte všetky potrebné informácie. Hodinky vedia zobraziť čas aj po vypnutí obrazovky, vytvorení vlastného dizajnu ciferníka fotografií z galérie telefónu a mnoho ďalšieho. Ďalšie dizajny ciferníkov na hodinky Huawei Watch Ultimate nájdete vo Watch AppGallery.

Hodinky Huawei Watch Ultimate sú vhodné aj na potápanie

Smart hodinky spĺňajú normu ISO 22810 a získali certifikáciu EN 13319 (medzinárodne uznávaná norma pre potápačské príslušenstvo). Vďaka vodotesnosti 10 ATM sa dá s hodinkami Huawei voľne potápať až do hĺbky 100 metrov, vďaka čomu môžete začať objavovať podmorský svet. Smart hodinky Huawei Watch Ultimate disponujú rôznymi režimami potápania, medzi ktoré patrí rekreačné potápanie, technické potápanie, potápanie s meracím prístrojom aj voľné potápanie. Ich flexibilné nastavenie a vysoká presnosť údajov robia zo smart hodiniek Huawei ideálneho parťáka pre potápačov.

 • Zobrazenie údajov v reálnom čase — na displeji hodiniek uvidíte zobrazenú dĺžku ponoru, hĺbku aj vašu rýchlosť.
 • Nastavenie bezpečnosti — hodinky Huawei vás upozornia, ak klesáte príliš dlho alebo príliš hlboko.
 • Tréningový režim Apnoe - tento špeciálny režim zaznamenáva vašu pulzovú frekvenciu, dobu zadržania dychu aj čas začiatku sťahu bránice. Vďaka tomu môžete predĺžiť dobu, počas ktorej môžete zadržať dych. 

Presné určenie polohy vďaka dvojpásmovej päťsystémovej GNSS

Smart hodinky Huawei Watch Ultimate disponujú navigáciou s presným určením polohy a vzdialenosti vďaka podpore satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS.  Zaujímavou vychytávkou je offline navigácia a funkcia Route Back. Tá vás navedie späť, ak ste cestou stratili smer. Po ukončení tréningu bude hodinkami zaznamenaná trasa k dispozícii v aplikácii Huawei Health. Odtiaľ ju môžete rýchlo zdieľať a ukázať svojim priateľom. Smart  hodinky disponuje špeciálne navrhnutým režimom tlmeného svetla, ktoré vám uľahčia čítanie v slabo osvetlenom prostredí.

Hodinky Huawei Watch inteligentne monitorujú srdcový tep

Na zaistenie ešte presnejšieho merania majú smart hodinky Huawei Watch Ultimate vylepšený modul srdcového tepu TruSeen™ 5.0+. Ten novo tvorí osem fotodiód usporiadaných do kruhu s dvoma súpravami svetelných zdrojov.  Všetko je zakryté zakrivenou sklenenou šošovkou umožňujúcou pohodlné nosenie a výrazné zníženie vplyvu rušenia okolitým svetlom. Algoritmus modulu srdcového tepu hodiniek Huawei teraz lepšie filtruje hlučné signály, vďaka čomu je monitorovanie srdcovej frekvencie aj pri náročnom cvičení oveľa presnejšie. Navyše stačí trocha času a uvidíte komplexný prehľad o vašom zdraví a vašej energii. Inteligentné hodinky Huawei Watch Ultimatezaznamenajú veľké množstvo dôležitých metrík.  Budete tak poznať vašu pulzovú frekvenciu, hodnotu SpO2 (saturácia krvi kyslíkom) alebo mieru stresu. V prípade vysokej hodnoty stresu vám hodinky Huawei Watch Ultimateodporučí dychové cvičenie, ktoré vám pomôže nájsť stratený pokoj. 

Smart hodinky Huawei Watch Ultimate disponujú viac ako stovkou cvičebných režimov

V smart hodinkách na vás čaká viac ako 100-športových režimov, takže si určite nájdete ten, ktorý budete potrebovať. Využiť môžete napríklad režimy na beh, jazdu na bicykli, turistiku, skákanie cez švihadlo, lyžovanie, trenažér veslovanie alebo plávanie. Práve plavci a potápači ocenia vodoodolnosť do 10 ATM,  vďaka čomu bude plávanie v bazéne a meranie vášho výkonu s hodinkami Huawei Watch Ultimateúplne bez problémov. Na displeji hodiniek po spárovaní s vašim mobilným telefónom uvidíte čas východu aj západu slnka, zobrazí sa fáza mesiaca a dokonca sa dozviete informácie o zmenách prílivu a odlivu v reálnom čase. Smart hodinky Huawei Watch Ultimate disponujú vstavaným výškovým barometrom na sledovanie aktuálneho tlaku vzduchu.  Túto funkciu oceníte prevažne pri outdoorových aktivitách.

Hodinky s veľkou výdržou batérie

Okrem batérií s vysokou kapacitou excelujú hodinky Huawei Watch Ultimate rýchlym nabíjaním, takže budú pripravené kedykoľvek budete potrebovať. Už za 60 minút nabíjania budú smart hodinky zase plne nabité. Práve s plnou kapacitou batérie sa môžete tešiť až na 14 dní používania v bežnom režime a až 8-denné používanie pri intenzívnom používaní. 

Funkcia pre hráčov golfu

Hodinky Huawei Watch Ultimate teraz vedia zaznamenať profesionálne údaje o švihu. Budete teda poznať rýchlosť, tempo, dobu švihu vzad aj dole a dokonca poskytujú režim Driving range, ktorý sleduje švih do úplného detailu. Pozrite sa na praktické ukážky a tipy a triky, s pomocou ktorých môžete posunúť vašu golfovú hru na vyššiu úroveň. 

Hodinky Huawei vedia analyzovať EKG

Vylepšený senzor vie presnejšie a citlivo zbierať informácie o vašom EKG. Stačí sa na 30 sekúnd dotknúť elektródy na boku hodiniek a získate potrebné údaje v reálnom čase. Navyše vďaka presným senzorom EKG a PPG vedia hodinky Huawei Watch Ultimate detegovať arteriálnu tuhosť, ktorá je indikátorom arteriosklerózy. 

Presné určenie polohy vďaka dvojpásmovej päťsystémovej GNSS

Spánok je jedným z kľúčových prvkov v našom živote, preto je dôležité, aby ste vedeli, ako dlho spíte a ako kvalitný spánok naozaj je. Optický senzor s algoritmom HUAWEI TruSleep™ 3.0 presne meria váš spánok aj jeho jednotlivé fázy. Hodinky Huawei Watch Ultimate vám pomôžu s vytvorením ideálnej spánkovej rutiny, aby ste sa každý deň cítili plní energie a maximálne odpočinutí. Navyše stačí len trocha vášho času a uvidíte komplexný prehľad o vašom zdraví a vašej energii. Smart hodinky Huawei Watch Ultimate zaznamenajú veľké množstvo dôležitých metrík. Budete tak poznať vašu pulzovú frekvenciu, hodnotu SpO2 (saturácia krvi kyslíkom) alebo mieru stresu. V prípade vysokej hodnoty stresu vám hodinky Huawei Watch Ultimate odporučia dychové cvičenie, ktoré vám pomôže nájsť stratený pokoj.

Vybavte hodinkami prichádzajúce hovory pomocou hodiniek Huawei Watch

Ak spárujete váš smartfón s hodinkami Huawei Watch Ultimate prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth, môžete si užiť celý rad benefitov. Napríklad vďaka integrovanému reproduktoru a mikrofónu môžete prijať prichádzajúci hovor a zo zápästia ich pomocou hodiniek Huawei Watch vybaviť. * Rovnako môžete posielať vaše vlastné rýchle odpovede a zobraziť protokoly hovorov.

*Je potrebné mať hodinky Huawei Watch Ultimate spárované s chytrým telefónom a byť v jeho dosahu

Watch AppGallery ponúknu celý rad aplikácií

Vo Watch AppGallery teraz budete mať k dispozícii veľké množstvo aplikácií tretích strán*, ktoré tak budete mať vždy k dispozícii na stiahnutie. Všetko potrebné tak budete mať vždy po ruke v smart hodinkách Huawei Watch Ultimate. 

*Aplikácie tretích strán je potrebné stiahnuť z aplikácie Watch AppGallery v aplikácii Huawei Zdravie. Táto funkcia nie je podporovaná v zariadeniach so systémom iOS.

Spárujte smart hodinky Huawei s ďalšími zariadeniami

Nebojte sa hodinky Huawei Watch Ultimate spárovať s ďalšími inteligentnými zariadeniami so systémom iOS, Android aj ďalšími produktmi spoločnosti Huawei. Stiahnite si aplikáciu HUAWEI Zdravie, ktoré je kompatibilné s oboma systémami. V nej nájdete ucelený prehľad o všetkých vašich aktivitách a môžete si pohodlne prispôsobiť vzhľad aj funkcie smart hodiniek Huawei Watch Ultimate. 

Parametre a špecifikácia

Určenie a kompatibilita

Určenie Unisex
Kompatibilný OS Android, iOS
Verzia kompatibilného OS Android 10.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, iOS 12, Android 6.0, iOS 11, iOS 10, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 9, Android 12.0, Android 13.0, iOS 16, iOS 17

Displej

Tvar ciferníka Guľatý
Uhlopriečka displeja 1,5 "
Typ displeja AMOLED
Sklíčko Zafírové

Vyhotovenie a odolnosť

Veľkosť puzdra 48,5 mm
Farba puzdra Strieborná
Vodotesnosť 100 m (10 ATM)
Spôsob ovládania Kombinované
Hmotnosť 76 g

Konektivita a senzory

Bezdrôtová technológia Bluetooth, WiFi, GPS
Senzory a hardvér Mikrofón, Reproduktor, Oxymeter, Barometer, Vibrácie, Galileo, GLONASS, Kompas, Akcelerometer, Gyroskop, Intenzita svetla

Funkcie

Športové aktivity Bedminton, Beh, Cyklistika, Fitness, Golf, Chôdza, Joga, Lezenie, Lyžovanie, Outdoor, Plávanie, Tenis, Triatlon, Turistika, Veslovanie
Funkcia merania športu Krokomer, Tepová frekvencia, Detekcia začatia aktivity, Vzdialenosť, Záznam trasy, Výpočet kalórií, Rýchlosť, Prevýšenie, Tepové zóny, Intervalový tréning, Tempo, Úroveň regenerácie tela, Virtuálny tréner
Zdravotné funkcie EKG, Meranie saturácie kyslíku v krvi, Monitoring spánku, Meranie úrovne stresu, Meranie telesnej teploty, Dychové cvičenia, Pripomenutie pohybu
Smart funkcie Hľadanie mobilu, Navigácia, Prehrávač hudby v hodinkách, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Vlastné ciferníky, Always On Display, Režim spánku/nerušiť, Bezdrôtové nabíjanie, Budík, Dátum, Kalendár, Stopky
Sledovanie polohy a trasy Pomocou GPS v hodinkách
Špecializované funkcie pre aktivity Outdoorové funkcie, Golfové funkcie, Potápačské funkcie

Notifikácie a volania

Telefonovanie Z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth)
Notifikácie z telefónu Prichádzajúci hovor, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociálne siete, Kalendár, E-mail
Správy Prednastavené odpovede na správy (iba Android)

Softvér

OS hodiniek Harmony OS
Jazyk mobilnej aplikácie Čeština, Angličtina, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina, Francúzština
Jazyk rozhrania Čeština, Angličtina, Nemčina, Slovenčina, Maďarčina, Francúzština

Remienok

Farba ramienka Strieborná
Materiál remienka Titán
Vymeniteľný remienok Áno
Min. obvod zápästia 14 cm
Max. obvod zápästia 21 cm
Typ zapojenia 22mm Quick Release

Výdrž a úložisko

Max. výdrž batérie 336 h (14 d)
Bežná výdrž batérie 144 h (6 d)

Súčasť balenia

Súčasť balenia Dobíjací kábel, Remienok navyše

Značka/model

Značka Huawei
Kód:  HUWw002b2
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  55020AGG
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB09