Healthy Eating GymBeam
Healthy Eating GymBeam – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 115
GymBeam Peanut Butter 100% smooth 900g
8.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, peanut, natural, 27 g protein per 100 g, 596 kcal per 100 g, weight 900 g - 9.89 €/1 kg
GymBeam Peanut butter 100% crunchy 340g
Amazing Deal
3.90 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - crunchy, peanut, natural, 27 g protein per 100 g, 596 kcal per 100 g, weight 340 g - 11.47 €/1 kg
GymBeam Erythritol 1000 g unflavoured
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweetener - erythritol, powder, flavourless, weight 1000 g - 10.90 €/1 kg
GymBeam Peanut butter 100% crunchy 900g
8.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - crunchy, peanut, natural, 27 g protein per 100 g, 603 kcal per 100 g, weight 900 g - 9.89 €/1 kg
Gymbeam Almond Butter 100% 340g
9.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, almond, natural, 25 g protein per 100 g, 650 kcal per 100 g, weight 340 g - 29.12 €/1 kg
GymBeam Cashew Butter 340g
9.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, cashew, natural, 21 g protein per 100 g, 566 kcal per 100 g, weight 340 g - 29.12 €/1 kg
GymBeam Almond butter with coconut and white chocolate 340g
11.27 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, almond, white chocolate and coconut flavour, 15 g protein per 100 g, 657 kcal per 100 g, weight 340 g - 33.15 €/1 kg
GymBeam Peanut Butter 100% smooth 340g
3.90 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, peanut, natural, 27 g protein per 100 g, 603 kcal per 100 g, weight 340 g - 11.47 €/1 kg
GymBeam Protein Chips 40g Paprika
Great price
1.90 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - gluten free, no added sugar and vegan, 403 kcal per 100 g, weight 40 g - 47.50 €/1 kg
GymBeam Xylitol 1000 g unflavoured
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweetener - xylitol, powder, flavourless, weight 1000 g, 240 calories per 100 g - 11.90 €/1 kg
GymBeam Protein Spread MoiMüv 400g, hazelnut
8.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, hazelnut, 17.4 g protein per 100 g, 483 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 400 g - 22.25 €/1 kg
GymBeam Cashew with coconut, white chocolate and strawberries, 340g
12.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, cashew, white chocolate, strawberry and coconut flavour, 9 g protein per 100 g, 597.59 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free
GymBeam Stevia 300 tablets
9.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweetener - stevia, tablets, 300 tablets per pack, 50 calories per 100 g - 0.03 €/ks
GymBeam Zero Barbecue Sauce 320 ml
4.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sauce - BBQ, Attachment, salty, gluten-free, vegan and vegetarian, 8 kcal /100 g, total volume 320 ml - 15.31 €/1 l
GymBeam Zero Honey-Mustard Sauce 320 ml
4.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sauce - mustard, for cooking, salty and sweet, gluten-free and vegetarian, 9,9 kcal /100 g, total volume 320 ml - 15.31 €/1 l
GymBeam Zero Strawberry Syrup 320 ml
Discounted -5 %
4.89 €
5.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - calorie-free, sweet - 15.28 €/1 l
GymBeam Zero Ketchup Sauce 320 ml
5.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sauce - ketchup, Attachment, sweet, gluten-free, Vegan, vegetarian and lactose-free, 9 kcal /100 g, total volume 320 ml - 16.22 €/1 l
GymBeam Just Cheese 30 g
from
1.47 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crispy Cheese - freeze dried, 49 g protein per 100 g, weight 30 g, 475 kcal per 100 g - from 63.33 €/1 kg
GymBeam Zero Salted Caramel Syrup 350 ml
5.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - calorie-free, sweet - 16.86 €/1 l
GymBeam Protein Chips 40g Sea Salt
2.23 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - gluten free, no added sugar and vegan, 401 kcal per 100 g, weight 40 g - 55.75 €/1 kg
GymBeam Zero Chocolate Syrup 320 ml
4.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - calorie-free, sweet - 15.31 €/1 l
GymBeam Stevia sweetened ketchup 470 ml
4.90 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sauce - ketchup, sweet, 49 kcal /100 g, total volume 470 ml - 10.43 €/1 l
GymBeam Flavor Drops 30 ml, hazelnut
3.90 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweetener - flavor Drops, liquid, nut flavor, volume 30 ml, 140 calories per 100 g
GymBeam Organic Maple Syrup 250 ml
7.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - sweet, organic - 31.60 €/1 l
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Zdravá výživa
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Egészséges ételek