Cheap freeze-Dried Fruit
On this page you will find freeze-Dried Fruit at the lowest prices, more so all freeze-Dried Fruit ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Mixit Crunchy fruit in pocket - Crunchy banana, strawberry, blueberry, 23g marked at 2.99 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 54
Mixit Crunchy fruit in pocket - Crunchy banana, strawberry, blueberry, 23g
2.99 €
130 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 23 g - 130 €/1 kg
Mixit Crunchy fruit in pocket- Forest mix
3.19 €
159.50 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 20 g - 159.50 €/1 kg
NATU Super Veggie Green Peas 40 g
4.59 €
114.75 €/kg
Currently Unavailable
Freeze-Dried Fruit -, 40 g - 114.75 €/1 kg
Mixit Crunchy fruit - strawberry 50g
5.59 €
111.80 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 50 g - 111.80 €/1 kg
NATU Lyophilized blueberries 45 g
5.69 €
142.25 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 40 g - 142.25 €/1 kg
NATU Lyophilised raspberries 45 g
5.69 €
126.44 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 45 g - 126.44 €/1 kg
Mixit Crunchy fruit - banana and strawberry 80g
6.49 €
81.13 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 81.13 €/1 kg
Petra & Friends BIO Fruit pieces banana, apple and blueberry 3×10 g
6.79 €
226.33 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fruit Snack for Kids - chunks, recommended age from 12 months, banana, blueberry and apple flavour, 3 pcs per pack, weight 10 g
Bery Jones Blackberries freeze-dried 75g
Great price
6.79 €
90.53 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 75 g - 90.53 €/1 kg
Petra & Friends BIO Fruit pieces with blueberries and goat milk 3×10 g
6.89 €
229.67 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fruit Snack for Kids - chunks, recommended age from 12 months, banana, blueberry and apple flavour, 3 pcs per pack, weight 30 g
Petra & Friends BIO Fruit pieces banana, apple, cocoa and vanilla 3×10 g
6.89 €
229.67 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fruit Snack for Kids - chunks, recommended age from 12 months, banana and apple flavour, 3 pcs per pack, weight 30 g
Petra & Friends BIO Fruit pieces with strawberries and goat milk 3×10 g
6.89 €
229.67 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fruit Snack for Kids - chunks, recommended age from 12 months, banana, apple and strawberry flavour, 3 pcs per pack, weight 30 g
Mixit Crunchy fruit - plum and apricot 65g
7.29 €
112.15 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 65 g - 112.15 €/1 kg
Mixit Small crunchy fruit 70g
7.39 €
105.57 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 70 g - 105.57 €/1 kg
Bery Jones Apricots freeze-dried 60 g
Great price
7.49 €
124.83 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 60 g - 124.83 €/1 kg
Bery Jones Lyophilised strawberry + banana 100 g
Great price
7.49 €
74.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 74.90 €/1 kg
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried 80g
Great price
7.49 €
93.63 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 93.63 €/1 kg
Mixit Crunchy chocolate covered bananas and strawberries 150g
7.59 €
50.60 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 150 g - 50.60 €/1 kg
Bery Jones Kiwi freeze-dried 80 g
Great price
7.99 €
99.88 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 99.88 €/1 kg
Bery Jones Figs freeze-dried 100 g
Great price
7.99 €
79.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 79.90 €/1 kg
Bery Jones Freeze-dried plums 100 g
Great price
7.99 €
79.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 79.90 €/1 kg
Bery Jones Mango slices freeze-dried 100g
Great price
7.99 €
79.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 79.90 €/1 kg
Bery Jones Dragon fruit freeze-dried 100 g
Great price
8.49 €
84.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 84.90 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Lyofilizované ovoce
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Liofilizált gyümölcsök