Ako získať voucher za nákup výrobkov značky SONY?

 • Kedykoľvek od 01. 05. 2023 do odvolania kúpte na Alza.sk jeden z vybraných produktov SONY nad 40 €.

   

   

   

   
  Produkty SONY v akcii
 • Recenziu môžete napísať hneď po tom, čo si svoj nový SONY výrobok zakúpite a vyskúšate. Ak máte povolené zasielanie emailov, možnosť získať voucher vám pripomenieme emailom, v ktorom nájdete priamy odkaz na napísanie recenzie.
 • Recenzia musí obsahovať text týkajúci sa zakúpeného produktu a jeho použitia a musí byť schválená obsahovou redakciou. Aby schválenie prebehlo hladko, vyvarujte sa najmä vulgarizmov. Naopak sa nebojte zmieniť prípadné negatíva – recenzie necenzurujeme. Úplné Pravidlá pre používateľské recenzie nájdete v samostatnom článku.
 • Po overení vašej recenzie (najskôr však 14 dní od nákupu) vám bude na váš email zaslaný darčekový poukaz, ktorý je možné uplatniť pri nákupe na Alza.sk do 3 mesiacov od dátumu vystavenia.
 • Hoci môžete napísať recenziu na viac zakúpených produktov SONY, v priebehu trvania akcie môže každý zákazník získať maximálne 1 voucher.
 • Hodnota voucheru závisí od zakúpeného produktu, viď tabuľka nižšie. Výška odmeny sa môže líšiť podľa aktuálnej ceny tovaru. Akcia platí do odvolania a pre osoby staršie ako osemnásť rokov s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky.
Produkt SONY
Hodnota voucheru
Produkt SONY v hodnote 40 – 199,99 € 10 €
Produkt SONY v hodnote 200 – 799,99 € 20 €
Produkt SONY v hodnote 800 € a viac 40 €

Do akcie sa kvalifikujú len overené recenzie

Do akcie sa kvalifikujú iba OVERENÉ RECENZIE. Nezabudnite, že pri písaní svojho hodnotenia musíte byť prihlásený a súčasne písať svoje dojmy a skúsenosti k produktom, ktoré ste zakúpili prostredníctvom emailu priradeného k vášmu používateľskému profilu. Viac informácií o dôvodoch odstránenia neoverených recenzií nájdete v našom článku.

Používateľské recenzie: pravidlá
Pokiaľ budete čítať používateľskú recenziu na Alza.sk, môžete si byť istí, že pochádza od reálneho zákazníka, ktorý má s produktom reálne skúsenosti, a môže vám tak ponúknuť úprimný názor na jeho (ne)kvality.

Pravidlá pre recenzie na Alza.sk

Osobná skúsenosť je nenahraditeľná. Sme vďační za každého zákazníka, ktorý sa rozhodne podeliť sa o svoje poznatky z používania produktu alebo služby zakúpenej u nás. Každá používateľská recenzia prejde schvaľovacím procesom. Cieľom nie je cenzúra alebo snaha o zatajovanie negatív. Naopak. Cieľom je zabezpečiť, aby sme na našom webe nepublikovali falošné hodnotenia, ktoré by našich zákazníkov mohli uviesť do omylu.

Recenzia je zo svojej podstaty subjektívne hodnotenie, nie vedecká práca. Rad vlastností produktov či služieb ani objektívne zhodnotiť nemožno, napríklad dizajn alebo veľkosť. Nebojte sa teda zdieľať aj svoje osobné dojmy či pocity.

V článku Pravidlá pre publikáciu používateľských recenzií nájdete ďalšie informácie.

Moja recenzia: nová stránka vo vašom používateľskom profile

Používateľské recenzie sa dočkali aj prehľadnejšieho zázemia vo vašom profile „Moja Alza“. Môžete si tu prezrieť všetky recenzie, ktoré ste doteraz napísali, ale aj pridávať nové hodnotenia a fotky.

Na stránke Moje recenzie taktiež nájdete zoznam aktuálne bežiacich akcií, ktoré sa k recenziám vzťahujú. Vďaka tomu, že sa podelíte o svoje skúsenosti, robíte nielen dobrý skutok, ale zároveň za tento skutok môžete byť odmenený.

Moje Alza – recenzie
Parametre na Alza.sk umožnia filtrovať produkty podľa množstva kritérií.

Mohlo by vás zaujímať

Urobte si dvojitú radosť a získajte darček navyše. Napíšte na svoj nový SONY produkt recenziu a my vám za to dáme voucher v hodnote až 40 €

Akcia trvá od 01. 05. 2023 do odvolania alebo do vypredania zásob. Podmienkou na získanie vouchera je nákup jedného z vybraných produktov SONY. Darčekový poukaz na nákup ľubovoľného tovaru na www.alza.sk vám bude priznaný po tom, čo vaša recenzia bude schválená, najskôr však 14 dní od nákupu.

Produkty SONY v akcii

 

 

 

 
Produkty SONY v akcii