Sirupy
Sirupy majú už dlhú dobu veľmi pestré využitie, a to nielen v domácnostiach, ale aj kuchyniach a baroch. Ovocné sirupy dodajú pitiu sladkú chuť, barové sirupy do koktailov naopak podčiarknu kvalitnú príchuť alkoholu v drinku. Sirup nie je v dnešnej dobe len doplnkom, ale plnohodnotným spoločníkom na tvorbu najchutnejších nápojov.
Pokračovať
Všetko z 206
Sodastream Príchuť Pepsi ZERO 0,44 l
Cenová bomba
6,09 €
Ušetríte 0,81 €
13,84 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – na perlivú vodu, objem nádoby 440 ml, objem výroby nápoja 9 l, riedenie 1:19 - 0,68 €/ks - od 13,84 €/1 l
Sodastream Príchuť PEPSI 0,44 l
Cenová bomba
6,09 €
Ušetríte 1,81 €
13,84 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – na perlivú vodu, objem nádoby 440 ml, objem výroby nápoja 9 l, riedenie 1:19 - 13,84 €/1 l
Sodastream Príchuť MIRINDA 0,44 l
Cenová bomba
6,09 €
Ušetríte 0,81 €
13,84 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – na perlivú vodu, objem nádoby 440 ml, objem výroby nápoja 9 l, riedenie 1:19 - 13,84 €/1 l
MONIN COFFEE BOX MINI 5 × 0,05 l
11,39 €
45,56 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – profesionálne barmanské francúzske sirupy MONIN v obľúbených príchutiach (amaretto, perník, karamel, vanilka, lieskový oriešok) pre koncept ochutenej kávy, balenie často...
Sodastream Príchuť MIRINDA ZERO 0,44 l
Super cena
6,29 €
Ušetríte 0,61 €
14,30 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – na perlivú vodu, objem nádoby 440 ml, objem výroby nápoja 9 l, riedenie 1:19 - 14,30 €/1 l
SodaStream Príchuť Citrus Mix 0,44 l
Cenová bomba
5,59 €
12,70 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – na prípravu domácej limonády a perlivých nápojov, príchuť citrón, objem sirupu 440 ml, objem vyrobeného nápoja 9 l pri riedení 1 : 19, 16 kcal na 100 g - 12,70 €/1 l
Sodastream Príchuť 7UP ZERO 0,44 l
Cenová bomba
5,99 €
Ušetríte 0,91 €
13,61 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – na perlivú vodu, objem nádoby 440 ml, objem výroby nápoja 9 l, riedenie 1:8 - 13,61 €/1 l
MONIN – Tekvicový sirup korenený, 0,7 l
13,89 €
19,84 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup Najpredávanejšie profesionálne sirupy s tradíciou výroby už od roku 1912. Trendový sirup s dokonalou rovnováhou medzi povzbudzujúcou chuťou vyzretej tekvice, výraznou...
Monin Karamel
12,49 €
17,84 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup Najpredávanejšie profesionálne sirupy s tradíciou výroby už od roku 1912, Výrazná a charakteristická chuť karamelového cukru, Karamel je jednoducho karamelizovaný cukor...
SodaStream Príchuť Pomaranč Mango Zero 0,44 l
7,12 €
16,18 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – na prípravu domácej limonády a perlivých nápojov, príchuť mango a pomaranč, bez pridaného cukru, objem sirupu 440 ml, objem vyrobeného nápoja 9 l pri riedení 1 : 19, 1 kcal...
MONIN COFFEE BOX 4× 0,25 l, sirup
19,59 €
19,59 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup darčekové balenie na ochutenie kávy - 19,59 €/1 l
Monin Vanilka 0,7 l
13,89 €
19,84 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup Najpredávanejšie profesionálne sirupy s tradíciou výroby už od roku 1912, Silná vôňa vanilkového prášku s prvkami mandlí a dlho trvajúca chuť vanilkového krému - 19,84 €/1 l
Sodastream Príchuť 7UP 0,44 l
Super cena
6,29 €
Ušetríte 0,61 €
14,30 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – na perlivú vodu, objem nádoby 440 ml, objem výroby nápoja 9 l, riedenie 1:19 - 14,30 €/1 l
SodaStream Mojito 0,44 l nealko
Super cena
6,61 €
15,02 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – na limonádu, objem nádoby 440 ml, objem výroby nápoja 9 l, riedenie 1 : 19 - 15,02 €/1 l
MONIN Perník
13,89 €
19,84 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup profesionálne sirupy s tradíciou výroby už od roku 1912, Výrazná a charakteristická chuť karamelového cukru, Karamel je jednoducho skaramelizovaný cukor tradične získavaný...
Monin Karamel slaný
13,89 €
19,84 €/l
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup Najpredávanejšie profesionálne sirupy s tradíciou výroby už od roku 1912, Intenzívna vôňa karamelu s jemne solenou chuťou - 19,84 €/1 l
MONIN Kokos
12,49 €
17,84 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup profesionálne sirupy s tradíciou výroby už od roku 1912, Výrazná a charakteristická chuť karamelového cukru, Karamel je jednoducho skaramelizovaný cukor tradične získavaný...
MONIN Karamel 0,25 l
od
3,73 €
19,96 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – vhodný pre ochutenie kávy - od 19,96 €/1 l
MONIN COCKTAIL BOX 4 × 0,25 l, sirup
19,59 €
19,59 €/l
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – darčekové balenie pre základné koktaily - 19,59 €/1 l
SodaStream Záhradné ovocie 0,44 l
Super cena
6,70 €
15,23 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – na limonádu, objem nádoby 440 ml, objem výroby nápoja 9 l, riedenie 1:19, ovocná príchuť - 15,23 €/1 l
Monin Lieskový oriešok 0,7 l
13,89 €
19,84 €/l
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup Najpredávanejšie profesionálne sirupy s tradíciou výroby už od roku 1912, Čerstvá príchuť lieskových orechov s ľahkým dozvukom mandlí - 19,84 €/1 l
MONIN Dýně kořeněná 0,25 l
od
3,73 €
19,96 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup - pro přípravu koktejlů a horkých nápojů, příchuť dýně, objem sirupu 250 ml, 327 kcal na 100 g - od 19,96 €/1 l
MONIN COCKTAIL BOX MINI 5 × 0,05 l
13,29 €
53,16 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – profesionálne barmanské francúzske sirupy MONIN v obľúbených príchutiach (kokos, bazový kvet, mojito mint, jahoda, marakuja (mučenka)) pre základné alko aj nealko koktejly,...
MONIN Kokos 0,25 l
od
3,73 €
19,96 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sirup – vhodný na prípravu známych koktailov - od 19,96 €/1 l
V kategórii Sirupy máme práve teraz na Alza.sk celkom 206 produktov.
Pokračovať