Obnoviť stránku

SIEMENS WT47U690CS

A+++
-12%
Na sklade > 5 ks
€835
€730,90
€609,08 bez DPH
Garantujeme najnižšiu cenu

Nestíha vám bielizeň uschnúť na šnúre? Sušička Siemens WT47U690CS rýchlo a úsporne zvládne všetku prácu za vás. Do veľkého bubna s objemom 112 litrov pohodlne vložíte až 8 kg bielizne. Samotné sušenie prebieha pri príjemnej prevádzkovej hlučnosti 65 dB. Sušička navyše patrí do energetickej triedy A+++, čo znamená, že spotrebuje len minimum elektriny.


SIEMENS WT45W460BY – softDry
 

Systém šetrného sušenia softDry

Veľký bubon z nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou štruktúrou povrchu umožňuje prístup mierneho teplého vzduchu zo všetkých strán. Spolu s asymetricky zakrivenými unášačmi s mäkkým povrchom zaručuje jemnú starostlivosť o bielizeň.

SIEMENS WT45W460BY – SelfCleaning
 

Samočistiaci kondenzátor

Bez pravidelného čistenia kondenzátora dochádza k zníženiu účinnosti sušenia sušičky SIEMENS WT47U690CS, pričom spotreba energie narastá. Bezúdržbový kondenzátor s funkciou SelfCleaning robí túto prácu automaticky sám, takže vám ušetrí únavné čistenie. Vďaka tejto inovácii sa kondenzátor automaticky vyčistí až štyrikrát v priebehu sušiaceho procesu, čo má pozitívny vplyv nielen na vašu bielizeň, ale aj životné prostredie a na váš čas.

SIEMENS WT45W460BY – AutoDry
 

Systém AutoDry

Senzory neprestajne merajú teplotu a zostatkovú vlhkosť, takže sa bielizeň v sušičke usuší presne tak, ako si prajete – napríklad na stupni sušenia vhodnom na uloženie bielizne do skrine, či na žehlenie.


SIEMENS WT45W460BY – Outdoor
 

Program Outdoor

Špeciálny sušiaci program na funkčné textílie ako je športové a outdoorové oblečenie.

SIEMENS WT45W460BY – tepelné čerpadlo
 

Tepelné čerpadlo

Na rozdiel od klasického kondenzačného sušenia pracuje táto technológia bez drahého konvenčného ohrevu. Vzduch je ohriaty ekonomicky pomocou tepelného čerpadla a efektívne využije prítomné teplo.

SIEMENS WT45W460BY – našuchorenie
 

Našuchorenie

Bielizeň sa po usušení v bubne sušičky Siemens ešte našuchorí (1 – 2 hodiny, kedykoľvek počas sušenia je možné proces prerušiť a bielizeň vybrať).


SIEMENS WT45W460BY – AntiVibration Design
 

AntiVibration Design™

Kruhovitá štruktúra bočných panelov zaručuje väčšiu stabilitu sušičky SIEMENS WT47U690CS a znižuje vibrácie spôsobené otáčaním bubna. Dodatočná izolácia znižuje aj hluk.

SIEMENS WT45W460BY – Nemecká technológia
 

Nemecká technológia

Či už preferujete pri sušičkách prádla rýchlosť, alebo úsporu energie, kvalitná nemecká technológia vám vždy umožní prispôsobiť si sušenie podľa svojich predstáv.


 
5,0
hodnotilo 2 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča

Spotreba energie 1,44 kWh
Trieda energetickej účinnosti A+++
Maximálna váha náplne 8 kg
Odhadovaná ročná spotreba energie 177 kWh/annum
Hlučnosť 64 dB
Doba na cyklus 148 min
Účinnosť B
Hĺbka 49 cm a viac
Šírka 59,7 cm
Výška 84,2 cm
Hmotnosť 55 kg
Funkcia Tepelné čerpadlo , Odložený štart, Samočistiaci kondenzátor, Vnútorné osvetlenie, Napojenie na odpad, Displej, Rýchly program
D test dTest
Kód:  SIESU004
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  WT47U690CS
Odkazy: Opis výrobku Stránky výrobcu