Obnoviť stránku

SAMSUNG WW90T634DLH/S7 + SAMSUNG DV90T6240LH/S7

A+++
1 353,90 €
1 128,25 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

SAMSUNG WW90T634DLH/S7 + SAMSUNG DV90T6240LH/S7

Set práčky a sušičky Samsung WW90T634DLH/S7 + Samsung DV90T6240LH/S7

Set práčky so sušičkou Samsung WW90T634DLH/S7 + Samsung DV90T6240LH/S7 je ideálnym riešením pre každú domácnosť. Práčka využíva aktívne bubliny, ktoré zaistia precízne odstránenie odolných nečistôt a Cyklus Super Speed dokáže vyčistiť bielizeň už počas 59 minút. Práčka je vybavená modernými technológiami a cyklus Hygiene Steam sa postará o dezinfekciu bielizne, vďaka vypúšťaniu pary priamo z bubna práčky. Sušička Samsung DV90T6240LH/S7 disponuje pokročilým senzorickým sušením, ktoré monitoruje vlhkosť bielizne a podľa toho upravuje dobu sušenia. Jednoduchá údržba zaistí pohodlné používanie a filter 2 v 1 sa postará o bezpečné zachytenie nečistôt.

Práčka Samsung WW90T634DLH/S7

Spredu plnená práčka Samsung WW90T634DLH/S7 perie úsporne, ekologicky a účinne

Dopĺňanie nádržky na aviváž a prášok pred každým praním? Minulosť. Využite sofistikovanú technológiu Auto Dispense, ktorá funguje ako dokonale vyvážený dávkovač ideálneho množstva pracieho prostriedku pre jednotlivé várky bielizne. Zásobovač pojme až mesačnú dávku prostriedku, takže nemusíte nádržku zakaždým dopĺňať.

Aktívne bubliny pre čistejšiu bielizeň

Rýchly životný štýl potrebuje rýchle a efektívne pranie. S inovatívnou práčkou Samsung WW90T634DLH/S7 a jej technológiou Eco Bubble bude vaše oblečenie dokonale čisté a voňavé aj pri nízkych teplotách. Dômyselná technológia totiž mení prací prostriedok na aktívnu penu, ktorá dôsledne preniká do vlákien textílie, aby odstránila všetky škvrny a nečistoty. Navyše vďaka kratšiemu režimu šetríte nielen výdavky za energie, ale aj životné prostredie.

Ani najvytrvalejšie škvrny nemajú v práčke Samsung šancu

Make-up, tráva, víno alebo krv sú silným súperom každej práčky. Funkcia Bubble Soak je však pripravená aj na tie najextrémnejšie prípady. Jej tajomstvo spočíva v dôkladnom namáčaní v aktívnych bublinách, ktoré intenzívne uvoľňujú nečistoty, aby ste z práčky Samsung WW90T634DLH/S7 vytiahli vždy voňavú a čistú bielizeň.

Antibakteriálne pranie v horúcej pare

Svet je plný alergénov, vírusov a baktérií, ktoré sa môžu zachytiť aj na našom oblečení. Moderný set práčky a sušičky Samsung WW90T634DLH/S7 myslí aj na dôkladnú dezinfekciu. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu prania tým, že priamo z bubna vypúšťa horúcu paru, ktorá následne preniká do oblečenia. Dokáže takto odstrániť až 99,9 % baktérií a alergénov.

Spredu plnená práčka Samsung WW90T634DLH/S7 sa pýši skutočne krátkou dobou prania

Ušetrite čas strávený praním bez akýchkoľvek kompromisov. Cyklus Super Speed dokáže vyčistiť várku bielizne počas úžasných 59 minút. Technológia Eco Bubble sa postará o skutočne výkonné čistenie. Riešenie Speed Spray potom urýchli odstreďovanie a skráti čas plákania.

Tichá automatická práčka s 10-ročnou zárukou

Na automatickú práčku Samsung WW90T634DLH/S7 je spoľahnutie. Je vybavená technológiou digitálneho invertora, ktorý využíva silné magnety, aby ponúkol tichý, ale zároveň výkonný chod spotrebiča. Práčka Samsung WW90T634DLH/S7 sa tiež vyznačuje nízkou spotrebou energie, dlhou životnosťou a navyše k nej dostanete až 10-ročnú záruku.

Sušička Samsung DV90T6240LH/S7

Smart sušenie pre smart domácnosť

Vďaka ultramodernej umelej inteligencii bude sušenie v sušičke Samsung DV90T6240LH/S7 hračkou. Zabudnite na zdĺhavé nastavovanie programov a režimov. Inteligentné ovládanie AI Control sa veľmi rýchlo naučí vaše návyky a upravuje na základe neho ideálne parametre a vhodné cykly sušenia. Pokročilé riešenie SmartThings vám potom ponúkne aj jednoduché riešenie problémov, informácie ohľadom cyklov či tipy a triky pre ešte lepšie výsledky.

Sušička prádla Samsung DV90T6240LH/S7 šetrí energiu

So sušičkou prádla Samsung DV90T6240LH/S7 ušetríte nielen náklady za spotrebu elektriny, ale aj dopady na životné prostredie a zároveň svoj drahocenný čas. Moderná technológia tepelného čerpadla zabezpečuje jemné, šetrné, ale efektívne sušenie rôznych druhov tkanín. Sušička ohrieva vzduch pomocou tzv. chladiva, a vďaka recyklácii teplého vzduchu dochádza k väčšej úspore energie.

Dokonale suché, hygienicky čisté

Doprajte si zdravotne neškodné oblečenie i lôžkoviny či detské plyšové hračky. Sušička Samsung DV90T6240LH/S7 tkaniny nielen vysuší, ale aj dezinfikuje. Cyklus Hygiene Care využíva na odstraňovanie baktérií, roztočov a alergénov horúci vzduch, ktorý zbaví bielizeň 99 % nebezpečných zárodkov. Dezinfikovať navyše môžete ako suchú, tak aj mokrú várku tkanín.

Sušička bielizne Samsung DV90T6240LH/S7 má prispôsobiteľné otváranie

Do kúpeľne, chodby či technickej miestnosti - nech už sušičku Samsung DV90T6240LH/S7 umiestnite kamkoľvek, dokonale sa zladí s vaším domovom. Spotrebič je totiž vybavený praktickými priehľadnými dvierkami, u ktorých sa môžete sami rozhodnúť, či ich budete otvárať doprava alebo doľava.

Perfektne suchá a nepokrčená bielizeň

Zabudnite na otravné žehlenie - po vybratí oblečenia zo sušičky Samsung DV90T6240LH/S7 ho môžete bez problémov rovno uložiť do svojej šatníkovej skrine. Stačí využiť funkciu Wrinkle Prevent, ktorá po ukončení sušenia otáča bubon v prerušovaných intervaloch tak, aby zabránila nežiaducim záhybom a pokrčeniu.

Pokročilé senzorické sušenie v sušičke bielizne Samsung

O svoju bielizeň sa v sušičke Samsung DV90T6240LH/S7 naozaj báť nemusíte. Dbá na neho hneď trojica senzorov technológie OptimalDry, ktorá monitoruje vlhkosť bielizne a koriguje dobu sušenia pre tie najlepšie výsledky v najkratšom čase. Šetrí tak nielen energiu, ale aj samotné tkaniny, a zároveň vás upozorní, až príde čas na vyčistenie výmenníka tepla.

Rýchla a ľahká údržba sušičky

Sušička Samsung DV90T6240LH/S7 bude slúžiť vám, nie vy jej. Je vybavená pokročilým filtrom 2 v 1 s dvojvrstvovým sieťovým filtrom, takže filter výmenníka tepla nie je potrebný. A až bude potrebné filter či výmenník tepla vyčistiť, sušička Samsung DV90T6240LH sa vám pripomenie praktickými alarmami.

Vysušené rýchlosťou blesku

Škvrna od rannej kávy na košeli, v ktorej ste chceli zažiariť na pracovnom pohovore? Pre sušičku Samsung DV90T6240LH/S7 žiadny problém - stačí ju vyprať a zvoliť program Dry 35', ktorý rýchlo a spoľahlivo vysuší až 1 kg bielizne počas neuveriteľných 35 minút.


5,0
Hodnotili 3 zákazníci
100 %
zákazníkov odporúča
3
používateľská recenzia
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Ocenenie

dTest nie

Energetické parametre sušičky

Energetická trieda A+++
Kapacita sušičky 9 kg
Účinnosť B
Hlučnosť 63 dB
Spotreba energie 1,54 kWh
Odhadovaná ročná spotreba energie 194 kWh/annum

Pripojenie a kompatibilita

Pripojenie WiFi

Farba sušičky

Farba Biela

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda a
Kapacita práčky (program EKO 40-60) 9 kg
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 228 min (3,8 h)
Emisie hluku šíreného vzduchom a
Vážená spotreba vody na cyklus 50 l

Farba práčky

Farba Biela

Funkcie

Funkcie práčky parný program, invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie, ovládanie mobilom, zvukový signál ukončenia programu
Technológie práčky Eco Bubble
Funkcie sušičky odložený štart, tepelné čerpadlo, displej, rýchly program, vnútorné osvetlenie, systém proti krčeniu bielizne, detská poistka, Ovládanie mobilom

Rozmery práčky

Výška 85 cm
Šírka 60 cm
Hĺbka 55 cm

Rozmery sušičky

Výška 85 cm
Šírka 60 cm
Hĺbka 65 cm
Kód:  SAMSET34
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Odkazy: Opis výrobku
P-DC1-WEB06