Obnoviť stránku

SAMSUNG WD90T654DBH/S7

768,90 €
640,75 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

SAMSUNG WD90T654DBH/S7

Aktívne bubliny pre čistejšiu bielizeň

Rýchly životný štýl potrebuje rýchle a efektívne pranie. S inovatívnou práčkou Samsung WD90T654DBH/S7 a jej technológiou Eco Bubble bude vaše oblečenie dokonale čisté a voňavé aj pri nízkych teplotách. Dômyselná technológia totiž mení prací prostriedok na aktívnu penu, ktorá dôsledne preniká do vlákien textílie, aby odstránila všetky škvrny a nečistoty. Navyše vďaka kratšiemu režimu šetríte nielen výdavky za energie, ale aj životné prostredie.

Smart pranie pre smart domácnosť

Pomocou ultramodernej umelej inteligencie bude pranie s práčkou Samsung WD90T654DBH/S7 hračka. Zabudnite na zdĺhavé nastavovanie programov a režimov. Inteligentné ovládanie AI Control sa veľmi rýchlo naučí vaše návyky a upravuje podľa nich ideálne parametre a vhodné cykly prania. Pokročilé riešenie SmartThings vám potom ponúkne aj jednoduché riešenie problémov, informácie ohľadom cyklov, či tipy a triky pre ešte lepšie pranie.

Pridajte zabudnutú bielizeň do práčky Samsung WD90T654DBH/S7

Zabudnutá ponožka v kúte kúpeľne už nemusí čakať na budúce pranie. Praktické a obľúbené dvierka Add Wash umožňujú nielen pridať do práčky Samsung WD90T654DBH/S7 zabudnuté kúsky bielizne počas pracieho cyklu, ale aj prací prostriedok, alebo aviváž. Dvierka využijete aj na opláchnutie, či odstreďovanie ručne praného oblečenia.

Čistenie vzduchom

Že sú na odstránenie nečistôt a pachov potrebné vysoké teploty vody a drahé chemické prípravky? Práčka plnená spredu Samsung WD90T654DBH/S7 s technológiou Air Wash vás presvedčí o opaku. Pokročilá funkcia odstraňuje nepríjemný zápach a 99,9 % baktérií pomocou obyčajného horúceho vzduchu. Vaša bielizeň bude vždy voňavá a hygienicky čistá.

Skutočne krátka doba prania

Ušetrite s práčkou Samsung WD90T654DBH/S7 čas strávený praním bez akýchkoľvek kompromisov. Cyklus Super Speed dokáže vyčistiť várku bielizne za úžasných 59 minút. QuickDrive zabezpečí dynamický pohyb oblečenia a technológia Eco Bubble sa postará o skutočne výkonné čistenie. Riešenie Speed Spray potom urýchli odstreďovanie a skráti čas plákania.

Antibakteriálne pranie v horúcej pare

Svet je plný alergénov, vírusov a baktérií, ktoré sa môžu zachytiť aj na našom oblečení. Moderná práčka Samsung WD90T654DBH/S7 myslí aj na dôkladnú dezinfekciu. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu prania tým, že priamo z bubna vypúšťa horúcu paru, ktorá následne preniká do oblečenia. Dokáže takto odstrániť až 99,9 % baktérií a alergénov.

Tichá spredu plnená práčka Samsung WD90T654DBH/S7 s 10-ročnou zárukou

Na práčku Samsung WD90T654DBH/S7 sa môžete spoľahnúť. Je vybavená technológiou digitálneho invertora, ktorý využíva silné magnety, aby ponúkol tichý, ale zároveň výkonný chod spotrebiča. Práčka so sušičkou Samsung WD90T654DBH/S7 sa vyznačuje aj nízkou spotrebou energie, dlhou životnosťou a navyše k nej dostanete až 10-ročnú záruku.

Ani najvytrvalejšie škvrny nemajú šancu

Make up, tráva, víno, alebo krv sú silným súperom každej práčky. Funkcia Bubble Soak je však pripravená aj na tie najextrémnejšie prípady. Jej tajomstvo spočíva v dôkladnom namáčaní v aktívnych bublinách, ktoré intenzívne uvoľňujú nečistoty, aby ste z práčky Samsung WD90T654DBH/S7 vždy vybrali voňavú a čistú bielizeň.

5,0
Hodnotilo 5 zákazníkov
10+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
5
používateľských recenzií
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Ocenenie

dTest nie

Typ zásuvky

Krajina Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko

Rozmery práčky

Hĺbka 65 cm
Šírka 60 cm
Výška 85 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min
Typ modelu samostatne stojací model

Funkcie

Funkcie práčky parný program, invertorový motor, odložený štart, detská poistka

Farba práčky

Farba Biela

Hmotnosť

Hmotnosť 68 kg

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda (pranie a sušenie) E
Energetická trieda (pranie) B
Kapacita práčky (pranie a sušenie) 6 kg
Kapacita práčky (pranie) 9 kg
Vážená spotreba vody na cyklus (pranie a sušenie) 90 l
Vážená spotreba vody na cyklus (pranie) 50 l
Doba trvania (pranie a sušenie) 471 min (7,85 h)
Doba trvania (pranie) 222 min (3,7 h)
Trieda účinnosti odstreďovania a sušenia B
Emisie hluku šíreného vzduchom (program ECO 40-60) a
Kód:  SAWM046
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WD90T654DBH/S7
P-DC1-WEB25