Obnoviť stránku

SAMSUNG WD80T534DBE/S7

728,90 €
607,42 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

SAMSUNG WD80T534DBE/S7

Aktívne bubliny pre čistejšiu bielizeň

Rýchly životný štýl potrebuje rýchle a efektívne pranie. S inovatívnou práčkou Samsung WD80T534DBE/S7 a jej technológiou Eco Bubble bude vaše oblečenie dokonale čisté a voňavé aj pri nízkych teplotách. Dômyselná technológia totiž mení prací prostriedok na aktívnu penu, ktorá dôsledne preniká do vlákien textílie, aby odstránila všetky škvrny a nečistoty. Navyše vďaka kratšiemu režimu šetríte nielen výdavky za energie, ale aj životné prostredie.

Smart pranie pre smart domácnosť

Pomocou ultramodernej umelej inteligencie bude pranie v práčke Samsung WD80T534DBE/S7 hračka. Zabudnite na zdĺhavé nastavovanie programov a režimov. Inteligentné ovládanie AI Control sa veľmi rýchlo naučí vaše návyky a upravuje podľa nich ideálne parametre a vhodné cykly prania. Pokročilé riešenie SmartThings vám potom ponúkne aj jednoduché riešenie problémov, informácie ohľadom cyklov, či tipy a triky pre ešte lepšie pranie v práčke s predným plnením Samsung WD80T534DBE/S7.

Práčka Samsung WD80T534DBE/S7 perie úsporne, ekologicky a účinne

Dopĺňanie nádržky na aviváž a prášok pred každým praním? Minulosť. Využite sofistikovanú technológiu Auto Dispense, ktorá funguje ako dokonale vyvážený dávkovač ideálneho množstva pracieho prostriedku pre jednotlivé várky bielizne. Zásobník práčky Samsung WD80T534DBE/S7 pojme až mesačnú dávku prostriedku, takže nádržku nemusíte zakaždým dopĺňať.

Práčka Samsung WD80T534DBE/S7 umožňuje čistenie vzduchom

Že sú na odstránenie nečistôt a pachov potrebné vysoké teploty vody a drahé chemické prípravky? Práčka plnená spredu Samsung WD80T534DBE/S7 s technológiou Air Wash vás presvedčí o opaku. Pokročilá funkcia odstraňuje nepríjemný zápach a 99,9 % baktérií pomocou obyčajného horúceho vzduchu. Vaša bielizeň bude vždy voňavá a hygienicky čistá.

Antibakteriálne pranie v horúcej pare

Svet je plný alergénov, vírusov a baktérií, ktoré sa môžu zachytiť aj na našom oblečení. Moderná práčka Samsung WD80T534DBE/S7 myslí aj na dôkladnú dezinfekciu. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu prania tým, že priamo z bubna vypúšťa horúcu paru, ktorá následne preniká do oblečenia. Parná práčka s predným plnením Samsung WD80T534DBE/S7 takto dokáže odstrániť až 99,9 % baktérií a alergénov.

Tichá spredu plnená práčka s 10-ročnou zárukou

Na práčku Samsung WD80T534DBE/S7 sa môžete spoľahnúť. Je vybavená technológiou digitálneho invertora, ktorý využíva silné magnety, aby ponúkol tichý, ale zároveň výkonný chod spotrebiča. Práčka so sušičkou Samsung WD80T534DBE/S7 sa vyznačuje aj nízkou spotrebou energie, dlhou životnosťou a navyše k nej dostanete až 10-ročnú záruku.

Ani najvytrvalejšie škvrny nemajú šancu

Make up, tráva, víno, alebo krv sú silným súperom každej práčky. Funkcia Bubble Soak je však pripravená aj na tie najextrémnejšie prípady. Jej tajomstvo spočíva v dôkladnom namáčaní v aktívnych bublinách, ktoré intenzívne uvoľňujú nečistoty, aby ste z práčky Samsung WD80T534DBE/S7 vždy vybrali voňavú a čistú bielizeň.

5,0
Hodnotilo 6 zákazníkov
100 %
zákazníkov odporúča
6
používateľských recenzií
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Ocenenie

dTest nie

Rozmery práčky

Hĺbka 60 cm
Šírka 60 cm
Výška 85 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min
Typ modelu samostatne stojací model

Funkcie

Funkcie práčky parný program, invertorový motor, odložený štart, automatické dávkovanie, detská poistka

Farba práčky

Farba Biela

Hmotnosť

Hmotnosť 68 kg

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda (pranie a sušenie) E
Energetická trieda (pranie) C
Kapacita práčky (pranie a sušenie) 5 kg
Kapacita práčky (pranie) 8 kg
Vážená spotreba vody na cyklus (pranie a sušenie) 80 l
Vážená spotreba vody na cyklus (pranie) 48 l
Doba trvania (pranie a sušenie) 407 min (6,78 h)
Doba trvania (pranie) 206 min (3,43 h)
Trieda účinnosti odstreďovania a sušenia B
Emisie hluku šíreného vzduchom (program ECO 40-60) a
Kód:  SAWM048
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WD80T534DBE/S7
P-DC1-WEB06