Obnoviť stránku

SAMSUNG WD10T734DBH/S7

Jarní úklid
Kúpiť so zľavovým kódom 21JARNEUPRATOVANIE15 789,57 €
928,90 €
774,08 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

SAMSUNG WD10T734DBH/S7

Práčka so sušičkou Samsung WD10T734DBH/S7 využíva aktívne bubliny pre čistejšiu bielizeň

Rýchly životný štýl potrebuje rýchle a efektívne pranie. S inovatívnou práčkou so sušičkou Samsung WD10T734DBH/S7 a jej technológiou Eco Bubble bude vaše oblečenie dokonale čisté a voňavé aj pri nízkych teplotách. Dômyselná technológia totiž mení prací prostriedok na aktívnu penu, ktorá dôsledne preniká do vlákien textílie, aby odstránila všetky škvrny a nečistoty. Navyše vďaka kratšiemu režimu šetríte nielen výdavky za energie, ale aj životné prostredie.

Rýchlejšie vyčistenie bielizne

Pranie vás už nebude vďaka práčke Samsung WD10T734DBH/S7 zbytočne oberať o čas. Funkcia QuickDrive výrazne zníži dobu prania a technológia Q-Bubble zase vytvára ešte výkonnejšie bubliny, ktoré v kombinácii s dynamickou rotáciou bubna a dodatočnými dávkami vody zaručia, že prací prostriedok účinnejšie prenikne do látky a rýchlym spôsobom ju vyčistí.

Smart pranie pre smart domácnosť

Pomocou ultramodernej umelej inteligencie bude pranie hračka. Zabudnite na zdĺhavé nastavovanie programov a režimov práčky so sušičkou Samsung WD10T734DBH/S7. Inteligentné ovládanie AI Control sa veľmi rýchlo naučí vaše návyky a upravuje podľa nich ideálne parametre a vhodné cykly prania. Pokročilé riešenie SmartThings vám potom ponúkne aj jednoduché riešenie problémov, informácie ohľadom cyklov, či tipy a triky pre ešte lepšie pranie.

Samsung WD10T734DBH/S7 – úsporne, ekologicky a účinne

Dopĺňanie nádržky na aviváž a prášok pred každým praním? Minulosť. Využite sofistikovanú technológiu Auto Dispense, ktorá funguje ako dokonale vyvážený dávkovač ideálneho množstva pracieho prostriedku pre jednotlivé várky bielizne. Zásobník práčky so sušičkou Samsung WD10T734DBH/S7 pojme až mesačnú dávku pracieho prostriedku, takže nádržku nemusíte zakaždým dopĺňať.

Naozaj krátka doba prania

Ušetrite vďaka práčke so sušičkou Samsung WD10T734DBH/S7 čas strávený praním bez akýchkoľvek kompromisov. Cyklus Super Speed dokáže vyčistiť várku bielizne za úžasných 39 minút. QuickDrive zabezpečí dynamický pohyb oblečenia a technológia Eco Bubble sa postará o skutočne výkonné čistenie. Riešenie Speed Spray potom urýchli odstreďovanie a skráti čas plákania.

Antibakteriálne pranie v horúcej pare

Svet je plný alergénov, vírusov a baktérií, ktoré sa môžu zachytiť aj na našom oblečení. Moderná práčka s predným plnením Samsung WD10T734DBH/S7 myslí aj na dôkladnú dezinfekciu. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu prania tým, že priamo z bubna vypúšťa horúcu paru, ktorá následne preniká do oblečenia. Dokáže takto odstrániť až 99,9 % baktérií a alergénov.

Tichá práčka plnená spredu s 10-ročnou zárukou

Na práčku so sušičkou Samsung WD10T734DBH/S7 sa môžete spoľahnúť. Je vybavená technológiou digitálneho invertora, ktorý využíva silné magnety, aby ponúkol tichý, ale zároveň výkonný chod spotrebiča. Práčka so sušičkou Samsung WD10T734DBH/S7 sa vyznačuje aj nízkou spotrebou energie, dlhou životnosťou a navyše k nej dostanete až 10-ročnú záruku.

Ani najvytrvalejšie škvrny nemajú šancu

Make up, tráva, víno, alebo krv sú silným súperom každej práčky. Funkcia Bubble Soak je však pripravená aj na tie najextrémnejšie prípady. Jej tajomstvo spočíva v dôkladnom namáčaní v aktívnych bublinách, ktoré intenzívne uvoľňujú nečistoty, aby ste z práčky Samsung WD10T734DBH/S7 vždy vybrali voňavú a čistú bielizeň.

5,0
Hodnotili 4 zákazníci
100 %
zákazníkov odporúča
4
používateľská recenzia
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Ocenenie

dTest nie

Typ zásuvky

Krajina Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko

Rozmery práčky

Hĺbka 60 cm
Šírka 60 cm
Výška 85 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min
Typ modelu samostatne stojací model

Funkcie

Funkcie práčky parný program, invertorový motor, odložený štart, automatické dávkovanie, detská poistka
Technológie práčky Quick Drive

Farba práčky

Farba Biela

Hmotnosť

Hmotnosť 80 kg

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda (pranie a sušenie) E
Energetická trieda (pranie) a
Kapacita práčky (pranie a sušenie) 6 kg
Kapacita práčky (pranie) 10,5 kg
Vážená spotreba vody na cyklus (pranie a sušenie) 90 l
Vážená spotreba vody na cyklus (pranie) 53 l
Doba trvania (pranie a sušenie) 464 min (7,73 h)
Doba trvania (pranie) 240 min (4 h)
Trieda účinnosti odstreďovania a sušenia B
Emisie hluku šíreného vzduchom (program ECO 40-60) a
Kód:  SAWM044
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WD10T734DBH/S7
P-DC1-WEB16