Obnoviť stránku

SAMSUNG RB30J3215SA/EF

+ 10 rokov záruka na kompresor
A++
362,90 €
302,42 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

SAMSUNG RB30J3215SA/EF

Hravo zvládne veľké nákupy

Využite každý kubický centimeter svojej chladničky s mrazničkou spoločnosti Samsung. Jej inteligentné vnútorné usporiadanie s čistým objemom 311 litrov vám umožní uchovávať veľké množstvo potravín a zachovať ich čerstvé dlhšiu dobu. Nezáleží na tom, či ju zaplníte veľkým nákupom alebo potrebujete vychladiť len niekoľko fliaš na večierok.
Inteligentnejší spôsob chladenia

S chladničkou Samsung sa nemusíte obávať, že by sa jedlo na jednej strane vyššej poličky ochladilo inak ako potraviny niekde v opačnom rohu chladničky. Nech už ich dáte kamkoľvek, vždy budete mať istotu rovnako presnej úrovne chladenia. Je totiž vybavená sústavou vetracích otvorov umiestnených práve tak, aby každá časť chladničky mala konštantnú teplotu.
Ryby a mäso vždy čerstvé  

Rôzne potraviny si vyžadujú iný prístup a rôznu teplotu. Preto je chladnička RB30J3215SA/EF vybavená špeciálnym úložným priestorom Fresh zone. Ten bol špeciálne navrhnutý na uchovávanie mäsa a rýb. Teplota v tejto zóne je presne prispôsobená na to, aby sa predĺžila životnosť a čerstvosť tohto druhu potravín. Vďaka tomu, že zostanú dlhšie čerstvé, si tiež zachovajú svoju chuť dlhšiu dobu.
Pohodlné skladovanie

Aj keby sa vám náhodou podarilo úctyhodný objem chladničky spoločnosti Samsung úplne zaplniť rôznymi dobrotami, vždy sa k nim ľahko dostanete. Praktické riešenie poličky Easy Slide umožňuje jej jednoduché vysunutie. A nezáleží na tom, či práve pripravujete veľké množstvo jedla na narodeninovú hostinu alebo len chcete ochutnať drobnosť skrytú v rohu chladničky.
Na veľké aj malé fľaše

Potrebujete chladničku, ktorá vám poskytne dostatok miesta na škatule s džúsom či mliekom aj na fľaše s limonádou alebo niečím silnejším? Chladnička Samsung so skladovacím riešením Easy Big Door Bin vo dverách je ideálnou voľbou. Praktický dizajn pomáha šetriť priestor na poličkách v jej vnútornej časti a pojme dva rady plechoviek a fliaš.
Jednoduchý prístup k mrazničke

Ľahšiu manipuláciu s potravinami v mrazničke zaručuje praktické riešenie Full Open Box. Vďaka úplnému otvoreniu špeciálnej priehradky máte možnosť jednoduchého prístupu ku všetkému, čo uschováte do objemného úložného priestoru.Jedlo v pravých farbách

Doprajte si realistický pohľad na potraviny uskladnené v chladničke RB30J3215SA/EF vďaka osvetleniu LED. To na rozdiel od iných svetiel totiž neskresľuje farbu jedla. Obsah chladničky tak uvidíte doslova v tom najlepšom svetle. Diódy LED navyše nijako neovplyvňujú chladiaci výkon spotrebiča.


Nízka spotreba a 10-ročná záruka na kompresor

Zbavte sa zbytočného hluku a neodberajte nadarmo veľké množstvo energie. Moderný digitálny invertorový kompresor pracuje so 7 rýchlostnými úrovňami, ktoré sa automaticky menia podľa aktuálnych potrieb chladničky. Okrem prvotriedneho výkonu získate navyše istotu spoľahlivosti. Spoločnosť Samsung ponúka na kompresor záruku 10 rokov.
Bez námahy a bez námrazy

Už sa nemusíte obávať, že by uskladnené potraviny podľahli námraze. Stála teplota v každej časti chladničky je vďaka technológii automatického odmrazovania samozrejmosťou. Zároveň nebude chladiaci systém zbytočne namáhaný, pretože použité technológie sprostredkujú dvakrát rýchlejšie chladenie a výrazne predlžujú životnosť spotrebiča.


Kľúčové funkcie chladničky Samsung

  • Odmrazovanie True No Frost
  • Digitálny invertorový kompresor s 10-ročnou zárukou
  • Multi Flow & All Around Cooling – cirkulácia vzduchu viacerými smermi
  • Fresh Zone – zóna s nulovou teplotou pre lepšie zachovanie čerstvosti
  • Osvetlenie LED 
 
4,7
hodnotilo 87 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Typ

Typ Kombinovaná
Umiestnenie mrazničky Mraznička dole

Rozmery

Výška 178 cm
Šírka 59,5 cm
Hĺbka 66,8 cm

Energetický štítok

Typ modelu samostatne stojací model
Hlučnosť 40 dB
Klimatická trieda N, SN, ST, T
Ročná spotreba energie 242 kWh/annum

Funkcie

Funkcie displej, Osvetlenie LED, Nofrost, nulová zóna, samoodmrazovacia mraznička, super mrazenie
Možnosť zmeny otvárania dverí áno
Smer otvárania Voliteľný

Farba

Farba Antikorová

Vnútorné usporiadanie

Počet prehradiek mrazničky
Počet políc chladničky
Objem chladničky 213 l
Objem mrazničky 98 l
Celkový úžitkový objem 311 l
Počet kompresorov
Mraziaci výkon za 24 h 13 kg

Dizajn

Dizajn klasický

Hmotnosť

Hmotnosť 66,5 kg
Kód:  SACHL010
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  RB30J3215SA/EF
Odkazy: Opis výrobku
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB1