Obnoviť stránku

SAMSUNG MC28H5015AW

138,90 €
115,75 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

SAMSUNG MC28H5015AW

Varí za vás

Ak práve nebudete mať čas alebo fantáziu na vymýšľanie rozličných spôsobov prípravy jedla, máte možnosť použiť praktickú funkciu Cook With Ease. Či už budete mať chuť na filé z lososa alebo hnedú ryžu, prípravu máte hneď po ruke. Stačí si vybrať z 15 prednastavených volieb tepelnej úpravy jedla zo zdravých potravín.


Fermentované jedlo

Ak kedykoľvek počas dňa dostanete chuť na čerstvý jogurt či koláč, môžete okamžite využiť sofistikovanú technológiu Fermentation. Nebudete potrebovať žiaden prístroj navyše, funkcia je zabudovaná priamo v mikrovlnnej rúre. Využite teda možnosť fermentácie a vychutnajte si výnimočnú čerstvosť.


Otočný tanier pre ešte väčšie pokrmy

Vďaka dômyselnému dizajnu mikrovlnnej rúry máte možnosť pripravovať väčšie porcie jedla. Otočný tanier je napriek skladnej veľkosti rúry prekvapivo široký. Navyše, otáčanie taniera máte možnosť kedykoľvek podľa potreby zapínať a vypínať a umiestniť tak na neho nádoby podľa ľubovôle.

Voňavé a chutné jedlo

Zbavte jedlá nepríjemného zápachu. Šikovná mikrovlnná rúra MW5000H od spoločnosti Samsung ponúka nastavenie odstránenia pachov. Táto funkcia rozptýli vzduch z vnútra trúby do okolitého priestoru a vaše potraviny tak budú vždy chutiť vynikajúco a čerstvo.


Minimálna spotreba

Šetrite spotrebu a znížte tak energetické náklady. Na pomoc prichádza režim ECO Mode. Vďaka nemu pobeží mikrovlnná rúra v pohotovostnom móde a v momente jej nepoužívania bude spotreba energie na zachovanie základných funkcií minimalizovaná.

4,8
hodnotilo 61 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vyhotovenie

Umiestnenie Voľne stojaca
Farba Biela
Otváranie dvierok Do strany

Rozmery

Vonkajšia výška 31 cm
Vonkajšia šírka 51,7 cm
Vonkajšia hĺbka 47,5 cm
Vnútorná výška 23,5 cm
Vnútorná šírka 35,8 cm
Vnútorná hĺbka 32,7 cm

Funkcie a ovládanie

Ovládanie Elektronické
Vlastnosti a funkcie Horúci vzduch, Rozmrazovanie, Gril

Výkonnostné charakteristiky

Príkon 1 400 W

Dizajn

Dizajn klasický
Kód:  EAV2193n
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  MC28H5015AW/EO
Odkazy: Stránky výrobcu
WEB11