Váš
výkupný bonus

Ako získať výkupný bonus

Objednajte si

Od 5. 1. do 31. 1. 2022 si objednajte Samsung Galaxy S21 FE 5G na Alza.sk.

Zaregistrujte sa

Nový telefón zaregistrujte v aplikácii Samsung Members (je už nainštalovaná v telefóne Samsung Galaxy S21 FE 5G), v sekcii Výhody. Nezabudnite vyplniť všetky potrebné údaje o nákupe a nahrať kópiu účtenky alebo faktúry. Registráciu vykonajte do 31. januára 2022.

E-voucher

Po schválení registrácie získate e-voucher, s ktorým zaregistrujete svoje staré zariadenie, ktoré chcete ponúknuť na predaj. Registrácia starého zariadenia musí prebehnúť do 15. 2. 2022. Na stránke www.novysamsung.sk vložíte IMEI nového telefónu a unikátny kód z e-voucheru.

Získajte bonus

Odovzdajte svoje staré zariadenie. Po prijatí vášho staršieho zariadenia a jeho validácii vám bude výkupná čiastka a bonus 150 € odoslaná na bankový účet uvedený pri registrácii. Výkupná cena za staré zariadenie sa môže meniť na základe stavu starého zariadenia a aktuálnych podmienok na trhu.

Kúpiť Samsung Galaxy S21 FE 5G Kompletné pravidlá kampane
Samsung Galaxy S21 FE 5G

Samsung Galaxy S21 FE 5G poteší aj náročných

S napätím očakávaný Samsung Galaxy S21 FE 5G je tu. A rovnako ako v prípade predchádzajúceho modelu Galaxy S20 chce kórejský gigant zacieliť na fanúšikov značky (odtiaľ označenie FE, teda Fan Edition) a ponúkne vybavený telefón vyššej strednej triedy s veľmi slušnou výbavou – a hlavne za priaznivú cenu.

  • 6,41" AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz
  • Výkonný chipset Snapdragon 888
  • Podpora moderných 5G sietí
  • Trojoký fotoaparát v zostave 12 + 12 + 8 Mpx s podporou natáčania videí v 4K