Obnoviť stránku

Samsung Galaxy S20 FE 5G 128 GB modrá

4,5 87 hodnotení
Doručujeme aj cez víkend. Do AlzaBoxov, k vám domov aj na predajne.
Cenová bomba
365,90 € Ušetríte 283,10 €
bez DPH 304,92 €

Samsung Galaxy S20 FE 5G 128 GB modrá

Mobil Samsung Galaxy S20 FE 5G spadá medzi inteligentné telefóny s dotykovým displejom. Dovolí vám pripojiť sa k internetu, zaznamenávať fotografie a videá trojitým snímačom, ale tiež využívať rad praktických aplikácií alebo hrať hry. Mobil je vybavený 6,5" displejom, čo ocenia milovníci veľkých telefónov. Vnútri nájdete priestor, do ktorého sa zmestí hybridný slot. O plynulý chod systému sa postará 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 865. Operačná pamäť dosahuje kapacitu 6 GB. Na súbory, fotky aj videá je k dispozícii 128GB vnútorná pamäť. S touto pamäťou nebudete mať žiadne obmedzenie pri bežnom používaní. Batéria má dostatočnú kapacitu 4500 mAh. Mobil sa môže pochváliť aj bezdrôtovým nabíjaním, takže môžete zabudnúť na otravné káble. Bezpochyby tiež oceníte jeho konektorovú výbavu USB-C. Ponúkaný mobilný telefón je vodoodolný, čo znamená, že zvládne náročné situácie v bežnom živote. Jeho ochrana je na úrovni stupňa krytia IP68. Mobil Samsung sa na trhu objavil v roku 2020.

Mobilný telefón Samsung Galaxy S20 FE 5G 128 GB modrá Lifestyle
Mobilný telefón Samsung Galaxy S20 FE 5G 128 GB modrá Bočný pohľad

Hlavné prednosti mobilu Samsung Galaxy S20 FE 5G 128 GB modrá

 • Inteligentný mobil Samsung je osadený 6,5" displejom
 • O hladký chod systému sa stará 8-jadrový procesor
 • Kapacita operačnej pamäte predstavuje 6 GB
 • Batéria má dostatočnú kapacitu 4500 mAh
 • Telefón má funkciu bezdrôtového nabíjania
 • Určite oceníte jeho konektorovú výbavu USB-C
 • Vydrží bežné nehody spojené s vodou vďaka svojej vodoodolnosti so stupňom krytia IP68
 • Rozlíšenie hlavného fotoaparátu na zadnej strane je 12 Mpx
 • Na zadnej strane sú celkovo 3 šošovky fotoaparátu
 • Mobilný telefón je osadený 6,5" AMOLED displejom
 • Priaznivci rýchlych scén ocenia 120Hz obnovovaciu frekvenciu displeja
 • K ďalším atribútom displeja patrí Gorilla Glass a HDR 10+
 • Primárne funkcie sú riadené operačným systémom Android 10 s nadstavbou Samsung One UI
 • Súbory, fotky aj videá vám uchová vnútorná pamäť s veľkosťou 128 GB
 • Vnútornú pamäť možno rozšíriť pamäťovou kartou typu MicroSD s veľkosťou 1000 GB
 • Do mobilu sa dá vložiť hlavná nano SIM aj vedľajšia nano SIM
 • Podporuje 5G, LTE (4G), HSPA (3,5G), UMTS/CDMA (3G), EDGE (2,5G) a GSM/GPRS (2G) dátové služby
 • Energiu obstaráva vstavaná batéria s kapacitou 4500 mAh

Na displej mobilu Samsung sa dobre pozerá

Každý okamih s mobilom Samsung prinesie radostné chvíle, keďže svojím 6,5" AMOLED displejom a Full HD 2400 × 1080 rozlíšením prináša obsah v príjemnej kvalite. Potešenie zažijú aj milovníci rýchlych scén vďaka 120Hz obnovovacej frekvencii displeja. Mobil obsahuje bezpečnostné sklo Gorilla Glass, ktoré zabraňuje poškriabaniu aj mechanickému poškodeniu. Vstavaný formát HDR 10+ patrí k pokročilým formátom, v ktorých budú všetky scény skvelo vykreslené s každým detailom.

Mobilný telefón Samsung Galaxy S20 FE 5G 128 GB modrá Bočný pohľad
Mobilný telefón Samsung Galaxy S20 FE 5G 128 GB modrá Screen

Môžete vytvárať fotografie kedykoľvek a kdekoľvek

K výbave na fotenie v mobile náleží trojitý fotoaparát. Telefón Samsung je opatrený 12Mpx zadným fotoaparátom, 8Mpx teleobjektívom, 12Mpx širokouhlým objektívom. Teleobjektív rozšíri vaše možnosti zachytiť detaily vzdialených objektov. To je výhodné napríklad pri fotografovaní zvierat, športových akcií a architektúry. Ponúka schopnosť priblížiť objekt až 3×. Širokouhlý fotoaparát s krátkou ohniskovou vzdialenosťou poskytuje možnosť zachytiť rozsiahly záber. Slúži na zaznamenanie širokých výhľadov a panorám, kde je dôležité zaznamenať čo najväčší vizuálny rozsah. S mobilom Samsung môžete natočiť videá v maximálnom rozlíšení 3840 × 2160 (4K Ultra HD). Optická stabilizácia snímača prispieva k vytvoreniu ostrých snímok s jasnými kontúrami. Pomocná prisvetľovacia dióda je nevyhnutná pri fotografovaní alebo natáčaní videí za horších svetelných podmienok.

Dostatočná výdrž batérie mobilu

Mobilu Samsung poskytuje energiu vstavaná batéria s kapacitou 4500 mAh, ktorá bez problémov zvládne celodennú až dvojdňovú záťaž. Je charakteristický rýchlym káblovým nabíjaním s maximálnym výkonom 25 W a súčasne rýchlym bezdrôtovým nabíjaním s výkonom 15 W. Telefón Samsung má dostatočný výkon batérie na to, aby ju mohol využiť na bezdrôtové nabíjanie ďalších smartfónov, inteligentných hodiniek či náramkov. Takto sa stane nabíjacou základňou pre ďalšie zariadenia, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie. Reverzné nabíjanie prebieha pri maximálnom výkone 4,5 W. Na napájanie je pripravený nabíjací konektor USB-C.

Mobilný telefón Samsung Galaxy S20 FE 5G 128 GB modrá Lifestyle
Mobilný telefón Samsung Galaxy S20 FE 5G 128 GB modrá Zadná strana

Mobil Samsung ponúka spoľahlivý výkon

Základné funkcie a operácie mobilu Samsung má pod kontrolou operačný systém Android vo verzii Android 10 s nadstavbou Samsung One UI. Android je známy svojou otvorenosťou a bohatým výberom dostupných programov a aplikácií. Príjemným prídavkom sú nadstavbové mobilné služby Google Mobile Services, ktoré vám poskytnú ďalšie dodatkové služby, ako je prístup k vyhľadávaniu, hudbe, mapám, fotografiám a ďalším. Operačná pamäť telefónu urobí radosť svojou kapacitou 6 GB, ktorá dovoľuje hrať hry a zároveň pracovať s viacerými aplikáciami naraz. Na všetky vaše fotografie, videá a ďalšie súbory má vnútornú pamäť s veľkosťou 128 GB, ktorá je vhodná pre používateľov s vysokými nárokmi a zvládne opakované natáčanie či veľké množstvo obsahu, napríklad filmov. V prípade, že sa dostanete do situácie, kedy pamäť mobilného telefónu nebude stačiť, možno ju rozšíriť využitím pamäťovej karty typu MicroSD s veľkosťou 1000 GB.

Telefón Samsung ponúka rozmanité komunikačné možnosti

Bezdrôtové spojenie s okolitým svetom zaistí NFC, WiFi, Bluetooth a GPS. Technológia NFC (Near Field Communication) umožňuje bezdotykovú výmenu dát medzi zariadeniami na krátku vzdialenosť, typicky do 10 cm. S touto funkciou budete môcť rýchlo uskutočňovať bezkontaktné platby v obchodoch pomocou svojho mobilu. Vďaka WiFi na svojom telefóne môžete ľahko využívať rýchly a stabilný prístup na internet bez nutnosti používať mobilné dáta. Telefón možno ľahko pripojiť k rôznym bezdrôtovým zariadeniam pomocou technológie Bluetooth, to vám uľahčí komunikáciu a zdieľanie dát aj bez prepojenia káblom. GPS (Global Positioning System) využíva satelitné signály na určenie polohy zariadenia na zemskom povrchu. Vďaka tejto technológii môže mobilný telefón získať presnú geografickú polohu, čo je užitočné pre navigáciu a ďalšie aplikácie.

Komunikujte a zostaňte v kontakte za každých okolností

Do telefónu môže byť umiestnená hlavná nano SIM aj vedľajšia nano SIM karta. Prístup k internetovým stránkam, posielanie e-mailov, multimediálny obsah, aplikácie a veľa ďalšieho vám zaistia rýchle 5G, LTE (4G), HSPA (3,5G), UMTS/CDMA (3G), EDGE (2,5G) a GSM/GPRS (2G) dátové služby, s ktorými bude sťahovanie veľkých súborov, streamovanie obsahu a uskutočňovanie videohovorov úplne bezproblémové a rýchle. Mobil dokáže telefonovať cez internet, čo je spôsob komunikácie, pri ktorom hovory nie sú uskutočňované cez tradičné telefónne siete, ale pomocou internetového pripojenia. Využíva technológiu VoLTE.

Funkcie mobilu, ktoré prídu vhod

Užite si každý deň na maximum s mobilom Samsung. Pomocou biometrického rozpoznávania odtlačku prsta ľahko odomknete telefón jednoduchým dotykom. Pri sledovaní filmov alebo hraní hier bude reprodukovaný priestorový zvuk s rozšíreným počtom kanálov vďaka funkcii Dolby Atmos. Zvuk streľby môže byť prenesený v jednom kanáli, zatiaľ čo zvuk mechaniky zbrane v inom kanáli, to zaručuje vyšší přesnost a realističnost umístění zvuku v prostoru. Pomocou MMS môžete s ostatnými zdieľať obsah, ktorý je rozmanitejší než len textové správy. Smartfón je plne kompatibilný s funkciou OTG, ktorá umožňuje pripojiť ďalšie periférie, ako sú napríklad myš, klávesnica alebo USB disky. Vytvorte zo svojho mobilu stolný počítač prostredníctvom funkcie Samsung Desktop Experience. Pripojte ho k externému monitoru, klávesnici alebo myši a vytvorte si podobné používateľské prostredie, ako má klasický počítač. Senzor priblíženia rozpozná, keď je telefón blízko pri tvári počas hovoru, a automaticky vypne displej, aby sa zabránilo náhodnému dotyku.

Konektory mobilu:

USB-C

Senzory:

digitálny kompas (magnetický senzor), pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), gyroskop, svetelný senzor a senzor priblíženia (proximity)

Príslušenstvo v balení:

nabíjačka (adaptér s káblom) a nabíjací kábel (USB-C na USB-C)

Rozmery telefónu:

159,8 × 74,5 × 8,4 mm (V × Š × H)

Hmotnosť:

190 g

Parametre a špecifikácia

Základné parametre

Uhlopriečka displeja 6,5"
Rozlíšenie displeja 2400 × 1080
Operačný systém Android
Konfigurácia kariet Hybridný slot
Slot na pamäťovú kartu Áno
Rozlíšenie zadnej kamery 12 Mpx
Rozlíšenie prednej kamery 32 Mpx
Rok predstavenia 2020

Funkcie

Funkcie Rýchle nabíjanie, Bezdrôtové nabíjanie, Rýchle bezdrôtové nabíjanie, Čítačka odtlačkov prstov v displeji, Reverzné bezdrôtové nabíjanie, Podpora MMS, OTG, Desktop režim (Samsung Dex), Dolby Atmos

Konštrukcia a farba

Typ Dotykový displej
Odolnosť Vodoodolný
Stupeň krytia IP68
Verzia Gorilla Glass 3
Výška 159,8 mm
Šírka 74,5 mm
Hĺbka 8,4 mm
Hmotnosť 190 g
Farba Modrá

Displej

Uhlopriečka displeja 6,5 " (16,51 cm)
Typ displeja AMOLED
Vlastnosti displeja Gorilla Glass, HDR 10+
Obnovovacia frekvencia displeja 120 Hz
Jemnosť displeja 407 PPI
Tvar výrezu v displeji Kruh

Fotoaparát

Typ fotoaparátu Širokouhlý, Teleobjektív
Počet objektívov zadného fotoaparátu 3 ×
Počet objektívov predného fotoaparátu 1 ×
Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu 12 Mpx
Rozlíšenie fotoaparátu s teleobjektívom 8 Mpx
Svetelnosť fotoaparátu s teleobjektívom f/2,4
Rozlíšenie širokouhlého fotoaparátu 12 Mpx
Svetelnosť širokouhlého fotoaparátu f/2,2
Rozlíšenie predného fotoaparátu 32 Mpx
Svetelnosť predného fotoaparátu f/2,2
Maximálna svetelnosť f/1,8
Stabilizácia obrazu Optická
Optický zoom
Maximálne rozlíšenie videa 3840 × 2160 (4K Ultra HD)
Podporované rozlíšenia a snímková frekvencia (FPS) 2160p (4K) 60fps, 2160p (4K) 30fps, 1080p (Full HD) 60fps, 1080p (Full HD) 30fps
Funkcie fotoaparátu Optický zoom, Prisvetľovacia dióda

Nabíjanie a výdrž

Kapacita batérie 4 500 mAh
Max. výkon drôtového nabíjania 25 W
Max. výkon bezdrôtového nabíjania 15 W
Max. výkon reverzného nabíjania 4,5 W
Používateľsky vymeniteľná batéria Vstavaná batéria

Pamäť a výkon

Operačná pamäť (RAM) 6 GB
Vnútorná pamäť 128 GB
Typ pamäťovej karty MicroSD
Maximálna veľkosť pamäťovej karty 1 000 GB
Značka procesora Qualcomm
Počet jadier procesora 8 ×
Frekvencia procesora 2,8 GHz (2 800 MHz)
Označenie procesora Qualcomm Snapdragon 865
Grafický akcelerátor Adreno 650

Komunikácia a sieť

Bezdrôtové technológie NFC, WiFi, Bluetooth, GPS
Dátové služby 5G, LTE (4G), HSPA (3.5G), UMTS/CDMA (3G), EDGE (2.5G), GSM/GPRS (2G)
Typ hlavnej SIM karty Nano SIM
Typ vedľajšej SIM karty Nano SIM
Verzia Bluetooth 5
Volanie cez internet VoLTE

Konektory a senzory

Konektory USB-C
Senzory Digitálny kompas (magnetický senzor), Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), Gyroskop, Svetelný senzor, Senzor priblíženia (proximity)

Obsah balenia

Príslušenstvo v balení Nabíjačka (adaptér s káblom), Nabíjací kábel (USB-C na USB-C)

Software

Verzia operačného systému Android 10
Nadstavba Samsung One UI

Značka/model telefónu

Značka telefónu Samsung
Model zariadenia Galaxy S20 FE 5G

Vzdialená správa (MDM)

Vzdialená správa (MDM) Samsung Knox
Kód:  SAMO0203b1
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  SM-G781BZBDEUE
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB14