Šálky a hrnčeky na kávu Bauscher
Šálky a hrnčeky na kávu Bauscher vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 5
Bauscher Hrnček 0,28 l Carat Uni
77,61 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Hrnček – materiál porcelán, objem 280 ml, farba biela, 6 ks v súprave - 12,94 €/1 ks
Bauscher Šálka na kávu stohovateľná 0,18 l Carat
134,76 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Šálka na kapučíno a čaj – materiál porcelán, objem 180 ml, vhodná do umývačky, biela farba 12 ks v balení - 11,23 €/1 ks
Bauscher Šálka na kávu 0,28 l Carat
77,61 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Šálka na kapučíno a čaj – materiál porcelán, objem 280 ml, vhodná do umývačky, biela farba 6 ks v balení - 12,94 €/1 ks
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Hrnky a šálky na kávu