Obnoviť stránku
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

ROHNSON R-9600

-13%
319,99 €
279 €
232,50 € bez DPH

ROHNSON R-9600

Nadýchnite sa sviežeho vzduchu

Čistička vzduchu určite patrí do nevyhnutnej výbavy domácnosti, ak máte doma alergika alebo vás trápia iné dýchacie problémy. Efektívne odstraňuje poletujúci prach, formaldehyd a iné toxické látky. Taktiež likviduje baktérie, mikróby, roztoče, peľ, alergény a iné škodlivé látky, ktoré nás bežne obklopujú. Zlepšuje dýchanie a čistí ovzdušie od škodlivých pôvodcov chorôb.
Využiť sa dá ako v domácnosti, tak aj kancelárii, školskom zariadení alebo lekárskom prostredí. Výhodou je aj ľahká manipulácia, údržba, veľmi tichá prevádzka a nízka hmotnosť na bezproblémové prenášanie.


Kľúčové vlastnosti

 • Rýchlosť filtrácie až 320 m3/h - CADR (množstvo vyčisteného vzduchu)
 • Odstráni až 99,9 % poletujúceho prachu. PM 2,5 (častice menšie ako 2,5 mikrometra)
 • Vyčistí až 93,5 % prchavých organických látok. TVOC (prchavé organické látky v ovzduší)
 • 7-stupňové čistenie vzduchu
 • 5 druhov odnímateľných, pevných filtrov - Hliníkový prachový predfilter - Katalytický filter - Formaldehydovej filter - Antibakteriálny filter - HEPA filter + UV sterilizačná lampa + Negatívny Anion Ionizátor
 • Veľmi jednoduchá výmena jednotlivých filtrov
 • Vypínateľná funkcia ionizátora a UV lampy

Jednoduché ovládanie a inteligentný senzor

Na ovládanie slúži dotykový panel aj diaľkové ovládanie, takže nemusíte vstávať z postele a pohodlne si aktivujete nočný režim. Hlučnosť sa obmedzí na iba 29 dB na pohodlný spánok. Výhodou je detský zámok či Smart režim, ktorý nastaví optimálny program.
Panel zobrazuje úroveň znečistenia poletujúceho prachu (PM 2,5) v reálnom čase pomocou troch rôznych farieb na displeji.

 • Zelená - vynikajúca kvalita vzduchu (do 60 PM 2,5)
 • Oranžová– stredná úroveň znečistenia (61-150 PM 2,5)
 • Červená - vysoká úroveň znečistenia (151 PM 2,5 a viac)

7-stupňová filtrácia

Vyspelá sedemstupňová filtrácia udrží vo vašej domácnosti trvalo čistý vzduch. Ten zásadne ovplyvňuje životnú pohodu, či už z zdravotného alebo psychického hľadiska. Čistička je vhodná do miestností s veľkosťou 20-60 m2. Filtre zlikvidujú poletujúci prach s úspešnosťou 99,9 % a zbavia vzduch škodlivého formaldehydu a iných toxických látok.
Typové označenie filtrov (ktoré je možné objednať):

 • R-9600F1 (kovový filter) - výmena približne 1× za dva roky
 • R-9600F2 (obojstranný filter - fotokatalyzátorový a formaldehydový) - výmena približne 1× ročne
 • R-9600F3 (obojstranný filter - antibakteriálny a HEPA) - výmena približne 1× ročne
 • R-9600UV (UV lampa) - výmena približne 1× za dva až tri roky


 

 • Katalytický filter (fotokatalyzátorový) - funguje ako účinný katalyzátor, ktorý pri izbovej teplote rozkladá formaldehyd, benzén, čpavok a iné toxické látky. Tie nás bežne obklopujú v každej domácnosti. Uvoľňujú sa napr. z nábytku, kobercov, závesov, posteľnej bielizne a pod. Zároveň likviduje baktérie a vírusy, bez toho aby dochádzalo k sekundárnemu znečisteniu.
 • Formaldehydový filter - obsahuje netoxické nanokryštály a v súčinnosti s katalytickým filtrom rozkladá aj tie najmenšie častice toxických látok. Filter je vyrobený z materiálov tej najvyššej kvality a dlhej životnosti. Testy tohto filtra ukázali vynikajúce výsledky. 90% formaldehydu bolo odstránené počas 1 hodiny v miestnosti s veľkosťou 30 m3. Tento filter je navyše schopný regenerácie.
 • Antibakteriálny filter - je vyrobený z veľmi hustej, bavlnenej netkanej textílie (import USA). Tento 5 mikrometrový filter má veľa vlastností. Likviduje baktérie, pohlcuje vlhkosť a tým zabraňuje vzniku plesní. Taktiež zachytáva aj tie najjemnejšie prachové častice a mikroorganizmy, čím zaisťuje výstup čistého vzduchu.
 • HEPA filter - je vyrobený z mikrovlákna a je schopný zachytiť častice s priemerom väčším ako 20 nanometrov, čo sú napr. plesne, baktérie, vírusy, alergény a pevné prachové častice s úspešnosťou až 99,9%. HEPA filter je skratka na "High Efficiency Particulate Air filter", čo znamená vysoko efektívny filter vzduchových častíc a pôvodne bol vyvinutý pre americkú NASA. Bežne sa využíva aj v zdravotníctve a farmácii.
 • UV lampa - ultrafialové žiarenie s vlnovou dĺžkou 365 nm rozbíja väzby DNA všetkých baktérií, čím dochádza k dokonalej sterilizácii vzduchu. Zároveň slúži na prečistenie vzduchu, pričom eliminuje cigaretový dym a zápach plesní v miestnosti. Túto funkciu môžete zapnúť alebo vypnúť.
 • Ionizácia - uvoľňovaním záporne nabitých kyslíkových iónov sa výrazne zvyšuje kvalita ovzdušia. Ďalšou výhodou použitia tejto funkcie je eliminácia kladne nabitých častíc - prachu, baktérií, vírusov, dymu a pod. Túto funkciu môžete zapnúť alebo vypnúť.

Doplňujúce informácie

Vhodné do miestností:
20-60 m2
Ionizácia:
20 mil. iónov/cm3
UV lampa:
365 nm
Bezpečnosť:
detský zámok, spínač na automatické vypnutie pri prevrhnutí a bezpečnostná mriežka na výstup vzduchu
Rozmery:
650 × 360 × 165 mm
Hmotnosť:
8 kg


 
4,7
hodnotilo 60 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Lokalizačná hláška UK

Vlastnosti

Mobilné aplikácie Nie
Príkon 80 W
Vzduchový výkon 320 m3/hod
Odporúčaná veľkosť miestnosti 60 m2
Maximálna hlučnosť 48 dB
Minimálna hlučnosť 29 dB

Filtre

Filtre HEPA, Katalytický, Formaldehydový, antibakteriálny, hliníkový prachový predfilter

Funkcie

Funkcie časovač, Regulácia výkonu, diaľkové ovládanie, displej, nočný režim, Automatický režim, Detský zámok, UV sterilizačná lampa, Ionizácia vzduchu
Kód:  ROHCV001
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  R-9600
P-DC1-WEB21