Obnoviť stránku

Počas sviatku 17. 11. máme otvorený iba náš showroom v BA, ale nakúpiť môžete aj z pohodlia domova.

Predĺžili sme otváraciu dobu našich predajní, ale ak nemáte cestu okolo, objednávky nad 80 Eur stále doručujeme zadarmo!

ROHNSON R-9550 Hybrid

-33%
Doprava
zadarmo
Novinka! Nedeľné objednávky doručíme už dnes alebo v pondelok (Ako si vyberiete:)
342,18 €
229,16 €
190,97 € bez DPH

ROHNSON R-9550 Hybrid

Ak trpíte alergiou, dýchacími ťažkosťami, alebo chcete dýchať doma čistejší a zdravší vzduch, tak práve pre vás je určená kombinácia čističky vzduchu a ultrazvukového zvlhčovača Rohnson R-9550 Hybrid. Vďaka 6-stupňovej filtrácii odstráni zo vzduchu až 99,9 % poletujúceho prachu, baktérií, či roztočov a tiež vyčistí až 93,5 % prchavých organických látok. Zvlhčovač disponuje 3 nastaviteľnými režimami pary, ktorá osvieži vzduch v miestnosti a vám sa bude opäť lepšie dýchať.

Šesťnásobná filtrácia pre čistejší a zdravší vzduch

4 pevné filtre spoločne s ionizátorom a UV lampou spoľahlivo odstránia poletujúci prach, formaldehyd a iné toxické látky, ktoré sa uvoľňujú z nábytku alebo kobercov. Účinné zložky efektívne zlikvidujú všetky baktérie, mikróby, roztoče, peľ, alergény a ďalšie škodlivé látky, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú naše zdravie.

Indikátor kvality vzduchu

Čistička vzduchu Rohnson R-9550 Hybrid je vybavená inteligentným a vysoko citlivým senzorom, ktorý neustále sleduje kvalitu vzduchu v miestnosti a v prípade jeho znečistenia vás ihneď informuje prostredníctvom farebného indikátora. Ovládací panel s dotykovým ovládaním a veľkým farebným displejom zabezpečí pohodlné a intuitívne ovládanie a prehľadné zobrazenie aktuálneho nastavenia.

Inteligentné funkcie čističky vzduchu Rohnson R-9550 Hybrid

Aby bolo zabezpečené optimálne čistenie vzduchu, disponuje Rohnson R-9550 Hybrid 3 stupňami výkonu ventilátora podľa úrovne znečistenia. Pre dokonalý komfort je k dispozícii automatický režim, ktorý vyhodnotí stav ovzdušia v miestnosti a zvolí optimálne nastavenie. Nechýba ani inteligentný časovač, pomocou ktorého nastavíte čas automatického vypnutia spotrebiča. V režime spánku je znížená hlučnosť ventilátora na iba 29 dB, takže budete môcť pokojne spať.

Funkcia zvlhčovania vzduchu

Funkcia zvlhčovača nielen osvieži vzduch v miestnosti a zlepší dýchanie, ale aj pozitívne pôsobí na vašu pokožku a metabolizmus. Čistička vzduchu Rohnson R-9550 Hybrid umožňuje nastaviť 3 úrovne výstupu pary, takže výkon zvlhčovača môžete na mieru prispôsobiť podľa aktuálnych podmienok v miestnosti. Funkcia zvlhčovania funguje nezávisle na čističke vzduchu, takže ju môžete kedykoľvek zapnúť alebo vypnúť.

Rohnson R-9550 Hybrid je neoceniteľným pomocníkom pre domácnosti s deťmi či dospelými, ktorí trpia alergiami, astmou, či ochorením horných dýchacích ciest. Uplatnenie nájde aj v kanceláriách a v školských, či zdravotníckych zariadeniach.


Technické parametre čističky vzduchu ROHNSON R-9550 Hybrid

 • Rýchlosť filtrácie 220 m3/h (CADR: množstvo vyčisteného vzduchu)
 • Vyčistí 93,5 % prchavých organických látok (TVOC: množstvo prchavých organických látok z ovzdušia)
 • Odstráni 99,9 % poletujúceho prachu (PM 2,5 = častice menšie ako 2,5 mikrometra)
 • Ultrazvukový zvlhčovač (možnosť spustiť samostatne)
 • Tri nastaviteľné režimy výstupu pary
 • Digitálny ukazovateľ vlhkosti
 • 6-stupňové čistenie vzduchu je zložené zo 4 druhov odnímateľných pevných filtrov (Katalytický filter – Formaldehydový filter – Antibakteriálny filter – HEPA filter), UV lampy s vlnovou dĺžkou 365 nm a Ionizácie – 20 miliónov iónov/cm3
 • Veľmi citlivý a inteligentný senzor s farebným ukazovateľom kvality ovzdušia na ovládacom paneli (Zelená – skvelá kvalita vzduchu, Oranžová – stredná úroveň znečistenia, Červená – vysoká úroveň znečistenia ovzdušia)
 • 3 nastavenia rýchlosti ventilátora
 • Režim Auto-Smart pre komplexné a optimálne nastavenie všetkých funkcií
 • Režim spánku – hlučnosť sa zníži na iba 29 dB
 • Voliteľná funkcia ionizátora
 • Časovač až do 12 hodín
 • Bezpečnostná mriežka na výstupe vzduchu
 • Dotykový panel s farebným displejom a diaľkovým ovládaním
 • Veľmi jednoduchá výmena jednotlivých filtrov
 • Hlučnosť: nízka 29 dB, stredná 38 dB a vysoká rýchlosť prevádzky 48 dB
 • Vhodné pre miestnosti do 60 m2
 • Príkon 65 W
 • Rozmery (šírka × hĺbka × výška): 360 × 195 × 565 mm
 
4,0
hodnotilo 5 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Mobilné aplikácie Nie
Príkon 65 W
Vzduchový výkon 220 m3/hod
Odporúčaná veľkosť miestnosti 60 m2
Maximálna hlučnosť 48 dB
Minimálna hlučnosť 29 dB

Filtre

Filtre HEPA, Katalytický, Formaldehydový, antibakteriálny

Funkcie

Funkcie Senzor kvality ovzdušia, časovač, Regulácia výkonu, diaľkové ovládanie, displej, Zvlhčovač vzduchu, Automatický režim, UV sterilizačná lampa, Ionizácia vzduchu

Lokalizačná hláška UK

Kód:  ROHCV077
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  R-9550 Hybrid
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB0