Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

HEXBUG: Zábavné robotické hračky pre deti aj domácich miláčikov

Aktualizované

Milujete robotiku a chceli by ste s ňou začať zoznamovať aj vaše deti? Robotické hračky HEXBUG sú ideálnym štartom pre všetkých robotických nadšencov. Značka HEXBUG vyrába robotov pre dievčatá, chlapcov a zabaví aj vašu mačku. Pokiaľ chcete deťom darovať inteligentnú hračku, HEXBUG je dokonalá trefa do čierneho. V našom článku vám predstavíme horúce novinky z dielne tohto úspešného amerického výrobcu.

HEXBUG robotické hračky

HEXBUG – kapitoly článku

 1. 5 dôvodov, prečo by ste mali deťom zaobstarať robotické hračky HEXBUG
 2. MoBots sú šikovní kamaráti pre vaše dievčatko
 3. Junkbots: postav si cool zberateľského robota
 4. HEXBUG pre mačky: Myšička myš, poď ku mne blíž

5 dôvodov, prečo by ste mali deťom zaobstarať robotické hračky HEXBUG

Naše deti od narodenia vyrastajú obklopené najmodernejšími technológiami, ktoré sa navyše neustále inovujú a zdokonaľujú. Súčasné deti sa učia ovládať rôzne prístroje úplne intuitívne. Pomáhajú im v tom aj inteligentné interaktívne hračky. Robotické hračky HEXBUG dozaista patria medzi ne.

 1. Hra a zábava ide ruka v ruke s poznávaním a pochopením základných princípov robotiky.
 2. Zabaví nielen vaše ratolesti, ale hravo vtiahne do hry aj vás dospelých.
 3. Majú kreatívny dizajn a množstvo zaujímavých funkcií, ktoré vaše deti zabavia na dlhé hodiny.
 4. S HEXBUG robotmi sa dá hrať vonku aj vo vnútri (podľa modelu).
 5. V širokej ponuke vyberiete ideálny darček pre dievčatá, chlapcov a domácich miláčikov.

Americká značka HEXBUG úspešne zoznamuje deti s robotikou

Na trhu nie je žiadnym nováčikom. Robotické hračky vyrába už od roku 2008, kedy predstavila svojich prvých mikrorobotov. Úspech na seba nenechal dlho čakať. Inovatívne hračky HEXBUG si získali nielen deti, ale aj dospelých.

Ponuka amerického výrobcu sa navyše neustále rozširuje. V ich bohatom sortimente nájdete hračky pre všetky vekové kategórie. Robotickú hračku môžete zaobstarať už pre batoľa. Vyrába nano chrobáky, mechanické chrobáky, Junkboty, MoBoty, VEX roboti a majiteľov mačiek poteší špeciálnou sériou robotických hračiek pre mačky.

MoBots sú šikovní kamaráti pre vaše dievčatko

Že nie sú roboti vhodným darčekom pre dievčatá? Nezmysel. MoBots vás okamžite presvedčí o opaku. Roztomilí roboti reagujú na zvuk, dokážu nahrať vaše slová a potom ich prehrávať. Zmenia rýchlosť a výšku vášho hlasu a vedia taktiež skvele komunikovať medzi sebou aj s vami. Kúpte vášmu dievčatku kamaráta.

 • MiMix je najnovší MoBot, ktorý reaguje na zvuk, nahráva a prehráva váš hlas rôznou rýchlosťou a mení výšku vášho hlasu. Je dostupný v troch farebných vyhotoveniach s tromi rôznymi plastickými účesmi (dlhé vlasy, pichliače a číro).
 • Ramblez je tanečníkom telom aj dušou. Okrem toho, že vie skvele tancovať, nahráva hlasové správy s efektmi. Stačí dvakrát tlesknúť a Ramblez vám predvedie všetky svoje tanečné kreácie. Ramblezovi svieti výrazne tvár a je tiež dostupný v troch vyhotoveniach s tromi účesmi.
 • Fetch je skvelý pomocník. Zdvihne a presunie predmety z miesta na miesto. Rovnako ako ostatní MoBoti nahrá váš hlas a prehrá s efektmi. Fetch je silák, dokáže zdvihnúť a preniesť dokonca aj plnú plechovku malinovky.

Dajte všetkých troch kamarátov dokopy a budú sa spolu rozprávať robotickou rečou!

MoBots
Robotické hračky MoBots reagujú na zvuk a dokážu komunikovať medzi sebou.

Junkbots: postav si cool zberateľského robota

Junkbots je bohatá kolekcia 36 zberateľských robotov. „Junk“ v preklade znamená „haraburda“, a tak sa nedivte, že sú tieto vtipné postavičky balené vo svojom vlastnom smetiaku alebo kontajneri. Deti si svojho Junkbota z popolnice alebo kontajnera vylovia a samy postavia. Každý robot má rozdielny počet dielikov. Vaše dieťatko má dve možnosti: buď bude postupovať podľa priloženého návodu, alebo si vytvorí svojho vlastného Junkbota. Zábavná „haraburda“ nadchne každého malého chlapca, ktorý túži robotov nielen ovládať, ale chce si ich aj sám postaviť.

Junkbots
Robotov Junkbots môžete zbierať. V kolekcii je 36 rôznych Junkbotov.

HEXBUG pre mačky: Myšička myš, poď ku mne blíž

Zabaviť mačku nie je vždy jednoduché. Prebuďte v nich šelmy a kúpte im robotickú myš HEXBUG. Autentický dizajn a pohyb upúta ich pozornosť a precvičí ich divoké inštinkty. Navyše sa pri honbe za myšou poriadne pretiahnu. Myška funguje v dvoch režimoch, alebo si môžete zadovážiť model s diaľkovým ovládaním. Tento variant zabaví nielen vašu mačku, ale aj vás a vaše deti.

Robotická myš HEXBUG
Robotická myš HEXBUG motivuje vašu mačku k pohybu.

Robotické hračky HEXBUG bavia deti aj dospelých. Značka neustále rozširuje svoj sortiment a prichádza s inovatívnymi nápadmi, ktoré reagujú na najnovšie trendy. Novinky MoBots a JunkBots sú zdrojom zábavy aj poučenia. Myši motivujú vašu mačku k pohybu. Či už sa rozhodnete pre čokoľvek, hračky HEXBUG vždy urobia radosť!

P-DC1-WEB21