Obnoviť stránku

Remington D7779 Air3D Dryer

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Na sklade 1 ks
€181,90
€151,58 bez DPH

Účes ako zo salónu

Sušič vlasov Remington D7779 Air3D Dryer je novým, inovatívnym produktom, ktorý sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej každodennej starostlivosti o vlasy. Sušič vlasov bol navrhnutý s ohľadom na vzrastajúci trend, ktorého pôvab sa skrýva v nadčasovom dizajne a inteligentných ergonomických riešeniach.


Kľúčové vlastnosti sušiča vlasov Remington D7779 Air3D Dryer

  • Unikátne 3D prúdenie vzduchu
  • Keramická mriežka napustená mikro kondicionérmi
  • Generátor iónov
  • DC motor 1 800 W
  • Nízka hmotnosť pre maximálny komfort
  • Nastaviteľné 3 teploty/2 rýchlosti
  • Studená vlna na zafixovanie účesu
  • 3 štýlové nadstavce s rotáciou 360°
  • 3 m dlhý kábel
  • Praktické pútko na zavesenie + kufrík na uskladnenie

3D prúdenie vzduchu

Unikátny dizajn sušiča zaisťuje 3D prúdenie vzduchu a minimalizuje turbulencie v komore, čo vedie k neprerušovanému, rovnomerne ohrievanému prúdu vzduchu pre dokonalý a dlhotrvajúci styling počas každého použitia.


Ľahký a ergonomický fén na vlasy

Hlavnou prednosťou sušiča vlasov Remington Air3D je jeho ľahkosť & efektívnosť. Vďaka tomu, že bol motor presunutý z vysúšacej komory do rukoväte, ťažisko celého sušiča je vyvážené a stabilné. So sušičom sa oveľa lepšie manipuluje a styling vlasov sa tak stáva jednoduchším a príjemnejším procesom pre každú ženu.


Unikátna konštrukcia sušiča Remington D7779 Air3D Dryer

Špecifická hlava sušiča disponuje priechodnou základňou, ktorá úplne odstránila prekážky v komore a umožnila priechod jednoliateho, rovnomerného 3D prúdu vzduchu. Táto základňa ďalej vytvára biele alebo modré svetlo na signalizáciu teplého alebo studeného vzduchu vychádzajúceho z hlavice. 


Dokonalý styling

Remington Air3D ponúka 3 teplotné a 2 rýchlostné nastavenia pre možnosť prispôsobiť styling presne vašim predstavám. Teplota vzduchu bola nastavená tak, aby zaručila účinný styling, ktorý však nespôsobí poškodenie vašich vlasov. Funkcia studenej vlny môže byť použitá na zdokonalenie a zafixovanie konečného účesu. 


Generátor iónov

Sušič vlasov Air3D kombinuje 2 technológie, ktoré dodávajú vlasom viac lesku. Ide o generátor iónov a špeciálne silikónové mikro kondicionéry. Generátor iónov zabezpečuje uvoľňovanie záporných iónov, zatiaľ čo mikro kondiconéry navyše dodávajú vlasom krásny lesk počas ich vysúšania.


Bohaté príslušenstvo fénu na vlasy Remington D7779 Air3D Dryer

Ďalšou prednosťou je systém Push Locking pre jednoduché, tiché nasadenie príslušenstva a jeho jednoduchú rotáciu počas vysúšania. Balenie obsahuje difuzér, úzky 7 mm koncentrátor a 11 mm koncentrátor pre rýchle vysúšanie. Všetko, čo potrebujete, k dosiahnutiu vášho osobitého štýlu.


Funkcie Ionizácia, Studený vzduch
Počet rýchlostí 2
Príkon 1 800 W
Počet teplôt 3
Dĺžka prívodného kábla 3 m
Farba Biela
Kód:  REMVV025
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  45619560710
Odkazy: Stránky výrobcu