Redragon Flick S

Zobraziť alternatívy
Príslušenstvo k tovaru

Nevyhovujú vám alternatívy?

Vyberajte z celej ponuky

Redragon Flick S

Herná podložka pod myš Redragon Flick S zlepšuje pohyb prostredníctvom myši, budete tak dosahovať lepšie výkony. Horná strana podložky je potiahnutá textilom, pohyb myšou sa tak stáva presnejší a podložka na dotyk príjemnejšia. Spodnú stranu tvorí guma, takže podložka neuteká. Ak vyberáte podľa rozmerov, herná podložka pod myš Redragon má 25 cm × 0,3 cm.

Herná podložka pod myš Redragon Flick S Lifestyle
Herná podložka pod myš Redragon Flick S Vlastnosti/technológia

Podstatné vlastnosti hernej podložky pod myš Redragon Flick S

  • Pomôže vám dosiahnuť vysoké skóre
  • Materiál hernej podložky pod myš Redragon: textil a guma
  • Celková veľkosť je 25 cm × 0,3 cm
  • Veľkosť: S
  • Zdobí ju čierna farba
  • Herná podložka pod myš (gaming mouse pad) Redragon Flick S je zo spodnej strany protišmyková

Parametre a špecifikácia

Rozmery a hmotnosť

Šírka 25 cm
Výška 0,3 cm
Hĺbka 21 cm
Hmotnosť 0 kg

Určenie

Určenie Herná, Kancelárska
Veľkosť S

Vlastnosti

Materiál Textil, Guma
Ďalšie vlastnosti Protišmyková základňa
Kód:  REDDRAG001d2

Súvisiace kategórie

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Redragon Flick S
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Redragon Flick S
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Redragon Flick S
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Redragon Flick S