Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 170 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

Recenzie World of Warcraft: New Player Edition

Zaujímajú vás názory a recenzie na World of Warcraft: New Player Edition? U nás má zatiaľ hodnotenie 4,7 z 5 hviezdičiek od 154 používateľov. Nižšie na tejto stránke nájdete od ostatných zákazníkov tiež ich konkrétne skúsenosti s World of Warcraft: New Player Edition. Určite budeme ale radi, keď nám po kúpe napíšete hodnotenie na World of Warcraft: New Player Edition aj vy.
World of Warcraft: New Player Edition - Hra na PC
World of Warcraft: New Player Edition
Nie je dostupné
4,7
hodnotilo 154 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
neuvěřitelná porce zábavy
neuvěřitelný žrout času
dobrá cena zboží
Naprosto vynikající hra součastnosti. Jen tak pro informaci toto balení obsahuje ještě datadisk Mist of Pandaria, který nebyl uveden v informacích.
Všechny datadysky v jednom Příruška Kody do dalších her
Chybí legion
Nedajte sa pomýliť popisom !!!! Je chybný !!!! Nedávam to za vinu Alze, v čase vydania bol určite aktuálny, časom pravdepodobne Blizzard musel zmeniť špecifikáciu produktu - aspoň mi to pripadá logické ( po vydaní Legion ??? ). Súčasný Battle Chest má datadisky vrátane Warlors of Draenor !!!. Nedajte sa pomýliť napr. obrázkami Battle Chestu na Alze a u konkurencii !!! Produkty sú totožné !!!! Konkurencia, len zvolila iné obrázky a v popise uvádza aj prítomnosť datadisku WoD na rozdiel od Alzy !!! :( . Nedajte sa pomýliť množstvom datadiskov, ktoré najdete v krabici !!! Zistíte,že tam WoD fyzicky nie je, čo v konečnom dôsledku nie je pravda !!!, pretože ak nahodíte kód na svoj account, tak zistíte že sa Vám odomkol aj Warlords of Draenor !!! :). Nedajte sa pomýliť manuálom WoW QUICKSTART GUID ( nájdete ho v krabici ), v ktorom sa píše, že po nainštalovaní Battle Chest môžte túto verziu doplniť datadiskom WoD. - tá príručka je jednoducho stará !!! ( platná zrejme do vtedy, kým Blizzard nezmenil špecifikáciu produktu ). Ja som si najprv nainštaloval Starter Edition, ktorú som normálne stiahol z Blizzardu, zahrál si do lvl 20 a potom, keď sa mi to zapáčilo, tak som si kúpil Battle Chest. Potom som už len nahodil kód ( odomkol sa mi WoD :) ) a bolo vybavené. Inštalácia DVD ani nebola potrebná !! Príjemné hranie :)
na rozdiel od elektronickej licencii nájdete v krabici krásnu knihu ( nemyslím tým ten chybný manuál, ktorý som spomínal ), v ktorej je popísaný celý WoW - classy, povolania, ability, rasy no jednoducho všetko
mesačné poplatky
Rozlehlost herního příběhu Spousta postav Pořád je co dělat Hra kterou takřka nelze nikdy dohrát Již několik datadisků v balení
Snad jen že jak je rozsáhlá tak je složitá ale člověk se to časem naučí
prvni mesic game time za 200 koupeno v akci
skoncite v online svete bez akce k nicemu (dnes staci gt a tohle dostanete automaticky)
pro začátečníka ideální
Všechny datadisky 30 dní hraní free Super kniha
Obsahuje vše co je napsané, wod je pouze elektronicky bez instalačního CD v balení
nic
P-DC1-WEB11