Dlhšie som váhal, či mám tento mobil kúpiť, odrádzali ma skôr negatívne recenzie na internete, a tiež som sa obával slabšieho procesora, ale napokon som ho predsa len kúpil, a vôbec to neľutujem. Práve naopak, som z mobilu nadšený. Je pravdou, že v tejto cene konkurencia ponúka lepšie parametre, lenže tento mobil má skombinovaných pár vlastností, vďaka ktorým je top. Prvou z nich je veľkosť. Mobil neskutočne dobre padne do ruky, a fantasticky sa používa. druhou vlastnosťou je bezkonkurenčná výdrž baterky. Mal som veľa mobilov ale takúto dobrú výdrž nemal ani jeden. V priemere vydrží 2-3 dni. Je to cca 8 hodín SOT. A ešte vodeodolnosť IP 65/68 je viac ako ponúka konkurencia. Systém funguje plynulo, neseká sa, je to v poriadku. Ak by som aspoň 90 hz displej, bolo by to lepšie, ale inak to ide pekne, plynulo. Jas na slnku je úplne v pohode. Foťák je slušný. Nie najlepší za svoju cenu, ale určite lepší ako predchodca. Fotky sú slušné, ostré, aj farebné. Pre bežné používanie, ako je volanie, písanie, internet, či youtube, nejaké fotenie, je tento mobil bezproblémový, a stačí mu aj ten výkon ktorý má. Neviem ako by to bolo pri hraní hier, keďže tie nehrám. Jediné čo mu chýba je Always on displej, alebo aspoň notifikačná dioda.