Obnoviť stránku

Recenzie PremiumCord USB 3.0 predlžovací AA čierny 1m

Zaujímajú vás názory a recenzie na PremiumCord USB 3.0 predlžovací AA čierny 1m? U nás má zatiaľ hodnotenie 4,7 z 5 hviezdičiek od 555 používateľov. Nižšie na tejto stránke nájdete od ostatných zákazníkov tiež ich konkrétne skúsenosti s PremiumCord USB 3.0 predlžovací AA čierny 1m. Určite budeme ale radi, keď nám po kúpe napíšete hodnotenie na PremiumCord USB 3.0 predlžovací AA čierny 1m aj vy.
PremiumCord USB 3.0 predlžovací AA čierny 1m - Dátový kábel
PremiumCord USB 3.0 predlžovací AA čierny 1m
Na sklade > 10 ks
7,99 €
5,99 €
Kúpiť
4,7
hodnotilo 555 zákazníkov
20 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Po zapojeni externeho HDD je rychlost dvakrat pomalsia ako ked HDD pripojim priamo do USB portu na PC. A to je pritom USB 3.0 kabel!
USB 3 externí pevné disky připojené přes tento kabel NEPRACUJÍ! Dokonce ani ty, které mají SAMOSTATNÉ napájení! Jen USB 3 flash disky pracují, avšak to považuji za zcela nedostatečné! Doporučuji tento kabel NEKUPOVAT!
Mal som 1.8 metrový kábel.1 disk externý na ňom šlapal OK.Jeden mi občas šiel, občas nešiel.A najnovší externý disk mi nenačítal vôbec.SSD exetrné šlapalo OK. Tak som ho vymenil za tento 1m dlhý a všetky externé HDD šlapú na 100% ako majú !!! A všetci tí, ktorým nejdú externé disky s týmto káblom, máte zlý PC zdroj, ktorý vám nedáva dostatočný príkon do USB portov... Ja mám KVALITNY zdroj s certifikátom 80+ gold...
lacná vec fungujú mi všetky 4ri externé HDD krásny čierny dizajn...
žiadny...
Funguje
Funguje jak má
Bez problémů funguje na desktopu i NTB se vším včetně komunikace s externím diskem jako jeden z mála i ve 2m verzi
Funguje perfektně
Funguje se všemi typy připojených zařízení (i s USB 3.0 ext. HDD)
funguje
Rychlý přenos dat
P-DC1-WEB25