Zaujímajú vás názory a recenzie na iPhone 17 Pro 256 GB polnočný? U nás má zatiaľ hodnotenie 4,9 z 5 hviezdičiek od 306 používateľov. Nižšie na tejto stránke nájdete od ostatných zákazníkov tiež ich konkrétne skúsenosti s iPhone 17 Pro 256 GB polnočný. Určite budeme ale radi, keď nám po kúpe napíšete hodnotenie na iPhone 17 Pro 256 GB polnočný aj vy.
Prechádzam z iPhonu 15 Pro Max. Chcel som mať menší telefón a baterka na starom iPhone už po dvoch rokoch nebola to čo bývala, tak som sa rozhodol pre upgrade na 17 Pro. Čo sa týka telefónu tak hneď ma príjemne prekvapila váha a pocit držania v ruke, konečne mám pocit že mám normálny telefón a nie tehlu. Telo telefónu mi príde menej klzké ako pri 15 Pro Maxe, taktiež hlavne váha je veľké + (nebolí ma ruka pri dlhom držaní telefónu). Čo sa týka systému tak mám pocit že beží svižnejšie. Čo sa týka fotoaparátov tak je to tiež za mňa upgrade. Určite hlavne odcením Vapor chamber, keďže v lete som mal dosť často problém že displej sa mi na priamom slnku na 15 Pro Max stĺmil až tak, že som poriadne nič nevidel. Vyšší jas tiež poteší. Negatíva nevidím zatiaľ žiadne.
Veľkosť
Zaoblené telo - lepšie sa drží v ruke
Fotoaparáty - všetky 3 sú teraz 48MP
Nový predný fotoaparát
iOS 26
váha
Vapor Chamber - nebude sa stĺmovať displej na priamom slnku
Malý výkonný ale na moje ruky až príliš malý. Bol som nútený vymeniť za väčší pro max,je pohodlnejší v rukách,batéria vydrží podstatne viac ako pro verzia. Mal som 4 telefóny na stole,pro, pro max, galaxy s25 ultra a Xiaomi 17 Pro max. Samsung bol super ale iOS ma niečo do seba a robí o niečo lepšie fotky ktoré nie sú upravené cez AI ako väčšina android telefónov…. Nakoniec vyhralapple 17 pro a po mesiaci aj niečo pro max.
Telefóny súkromne, vôbec sa neškriabe farba , nič nebledne, proste telefón beh problémov
Za mna posledny iphone ktory som kupil pretoze to je uz smiesne co dokazuje jablko. To co mam teraz so 17tkou , by som mal s s21 uz vtedy ked som presiel na 13tku iphone. Tymto progresom za 4roky si mozem kupit sucastnu s25 a budem mat viac nez za 4roky s iphone 21. Telefon sam o sebe ako produkt je skvely , to nemozem popriet , ale sklamanie je vysoke ze za tu cenu je rozdiel napriklad s 16pro len taky ze sa 17tka zapne o 5sekund skor kvoli rychlejsiemu procesoru
Baterka vydrzi ozaj ze dlhsie ale tak to zrejme kazda nova
naprostá spokojenost, ale nelze se ničemu divit, když přecházím z iPhone XR. Fotoaparát je fantastický i práce s fotografiemi.
0 ×Nahlásiť
Skúste naše cookies
My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies a ďalšie údaje na zabezpečenie funkčnosti webovej stránky a s Vaším súhlasom aj okrem iného na personalizáciu reklamy a obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.