Musím podotknúť, že s touto vŕtačkou neurobíte nejaké veľké vŕtacie rekordy, je to proste kvalita, výkon, verzus cena. Ale, na malé občasné vŕtanie postačuje. Moja skúsenosť vŕtanie do kovu výborné, drevo snáď ani nemusím spomínať. Čo sa týka vŕtania do betónu, je to hlavne o trpezlivosti, treba robiť časté prestávky, a dĺžku prítlaku vŕtačky na povrch steny, častejšie obmedzovať. Dobré je aj chladiť vrták, npr. vodou, Inú kvapalinu neodporúčam, vrták a aj diera sa zanáša zmiešaninou strusky betónu a napr. oleja. Dôvod, vŕtačka má maličký búchací krok, povedal by som krôčik. To znamená, že vrták sa posunuje krátkymi pohybmi dopredu a dozadu. A ešte malá poznámka, do panelákového panelu je dobré občas si pomôcť, ručne, kladivom a starším, ešte s dobrým vrtákom, s dobrou korunkou, s o stupeň menším priemerom, prečisťovať dieru, vopchať do diery a s pomalým otáčaním vrtáku, viac, menej kladivom po ňom pobúchať. Ja aj predvrtávam dieru, najprv menším priemerom vrtáka, a potom s väčším, atď.