Obnoviť stránku

Recenzie Bosch PUE645BB1E

Zaujímajú vás názory a recenzie na Bosch PUE645BB1E? U nás má zatiaľ hodnotenie 4,9 z 5 hviezdičiek od 8 používateľov. Nižšie na tejto stránke nájdete od ostatných zákazníkov tiež ich konkrétne skúsenosti s Bosch PUE645BB1E. Určite budeme ale radi, keď nám po kúpe napíšete hodnotenie na Bosch PUE645BB1E aj vy.
Bosch PUE645BB1E - Varná doska
Bosch PUE645BB1E
Na sklade > 5 ks
311,90 €
290 €
Kúpiť
4,9
hodnotilo 8 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Prešiel som z varnej sklokeramiky Bosch na túto indukciu Bosch. Postrehol som aj plusy aj mínusy. Indukcia je o dosť hlučnejšia. Neviem, či konkrétne len tento model, alebo je to všeobecný neduh indukcie, ale táto varná doska všemožne hučí a bzučí, čo sa v priebehu varenia rôzne mení podľa dosiahnutej teploty, nastaveného stupňa a pod. Pípanie dosky je tiež z nejakého dôvodu ešte hlasnejšie než bolo už hodne hlasné na varnej Boschke. Navyše keď nejakým nedopatrením zakryjete akýmkoľvek predmetom ovládací panel, doska začne pípať jak šialená a vyvolávať dojem, že došlo k jadrovej havárii. Zvuky sa dajú vypnúť v nastaveniach, ktoré bez manuálu nemáte šancu objaviť či pochopiť. Ako úplne nelogické nám prišlo, že veľký hrniec je vpredu a kompletne zavadzia malému hrncu vzadu. Každý, kto seriózne varí, dobre vie, že vo veľkých hrncoch sa niečo dlhodobo vyvára a v malých si pripravujete omáčky a iné drobnosti, ktoré treba miešať. Tuto si predstavte, že vám v tom niekoľko hodín bráni kotol, ktorý máte vysunutý vpredu z nejakého "pokrokového" dôvodu. Plusy samotnej indukčnej technológie len v krátkosti, lebo to je zrejme vlastné pre ktorúkoľvek indukciu, nie len tento konkrétny model. Teplo vzniká priamo v dne hrnca, čiže takmer bezstratové využitie energie, doska sa ohrieva len od hrnca a regulácia teploty ohrevu je veľmi citlivá a okamžitá. Tzn. šanca vykypenia minimálna a keď už k tomu dôjde nepripaľuje sa. Funkcia boost dokáže priviesť vodu do varu snáď ešte rýchlejšie než rýchlovarná kanvica. A teraz jeden plus, ktorý je vlastný pre tento konkrétny model a kvôli ktorému som sa rozhodol preňho. Rámik. Doska ide takmer zarovno s vašou pracovnou doskou, takže môžete hrnce plynule a bez akýchkoľvek škôd šúchať preč a zas späť na dosku. Žiadne prudké skoky, žiadne obité hrany. Nerozumiem prečo sa drvivá väčšina sklokeramických dosiek nerobí týmto spôsobom. Je to elegantné a praktické zároveň.
Elegantný plochý rámik a doska je zarovno s pracovnou doskou Všeobecné plusy indukcie
Veľký kotol je vpredu a zakrýva zadný malý Hlučná prevádzka Pribalený kábel je zúfalo krátky zlý vtip a už mohol byť rovno s vidlicou, keďže ide o 220-240 V
Funguje jak má, zvládá pojistky v paneláku
Nic
Výborný poměr kvalita/výkon Nepotřebuje 3-fázové připojení Časovač na všechny zóny
Nemá tlačítka pro každou zónu zvlášť Příliš hlasité pípání
P-DC1-WEB26